Dětské adidas Altasport

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

VELIKOST

BARVA

Prohlížíte si Dětské boty adidas Altasport
Dostupné modely dětských bot adidas: 2

CZK 841

Velikosti

28

1090 Kč

841 Kč

adidas
CZK 340

Velikosti

28

940 Kč

340 Kč

adidas
Zobrazit:
z 2

adidas Altasport – nezbytná klasika do každého šatníku

Bez ohledu na část roku a okolnosti, pohlaví či věk, všichni potřebujeme jednu věc – pohodlné boty, které nás nezklamou, dokonce ani během nejvíce aktivního dne. Stále nemáte svůj ideál? Pak jste na správném místě! Sneakery adidas Altasport jedinečným způsobem propojují mistrovský komfort a atraktivním retro lookem, což bude dokonalým doplněním každé stylizace. Neváhejte – pozvěte klasiku do své garderoby a přesvědčte se, že jistá řešení nikdy nezestárnou!

Německá preciznost

Nejvyšší jakost a jedinečný design – právě to hledáte? Vsaďte na to, co uchvátilo mistry sportu – vsaďte na adidas. Značka známá a ceněná na celém světě je již dlouhá léta proslulá nejvyšší jakostí svých produktů. A přitom to začalo tak nevinně. Malá rodinná obuvnická firma založená v roce 1929 dvěma bratry se stala silnou společností a opravdovým leaderem na trhu. Boty, oblečení doplňky od adidas jsou ceněny nejen mezi profesionály - fotbalisté, basketbalisté či běžci, ale rovněž všichni milovníci aktivního odpočinku a uvolněného looku ve znaku streetwearu. Jaké je tajemství této značky? Především německá preciznost, viditelná již na etapě projektu daného modelu a také péče o každý, i ten nejmenší detail. Prvotřídní design, Prvotřídní materiály a Prvotřídní zhotovení – může zde být něco špatně? Samozřejmě, že ne!

Altasport – co víc si přát

Značky s takovou historií jako je adidas, rády experimentují se známými designy. Neustále nás zasypují nabídkami nových modelů - ať už jde o novinky nebo osvěžené verze oblíbených bot, které s radostí přivítáme ve svém botníku. Co je lepší volbou? Výběr záleží na Vás, ale my máme osvědčenou radu: pokud máte pochybnosti, vsaďte na klasiku. A klasický look je právě ten, který najdete v modelu z kolekce Altasport. Tyto lehké a úchvatně pohodlné sneakery skvěle doplní všechny stylizace – ať už ty velmi novodobé, tak i ty navazující na stylistiku 80. a 90. let. Co to znamená? Samozřejmě to, že je můžete nosit ke všemu a vždy cítit se skvěle! O dokonalý pocit dbá precizně navržen svršek - po kotníky nebo ve verzi low - a odpružená podrážka či také přilnavý dezén, ideální na městské povrchy. Komfort a skvělý look v jednom? To je to nejlepší spojení. Co víc, modely v juniorských rozměrech zajistí jedinečný vzhled a pohodlí rovněž Vašemu dítěti. To je důležité, protože přeci malé nohy, to je velká věc! Zvolte tedy adidas Altasport pro děti a poskytněte svému juniorovi to nejlepší již od raného dětství. Přeci si to zaslouží!

adidas Altasport v barvách:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím