adidas Bravada

(2)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

Prohlížíte si adidas Bravada
Dostupné modely bot: 2

Podobné kolekce bot adidas:

adidas Grand Court
adidas Court Bold
adidas VL Court
adidas Breaknet
adidas Grand Court Base

Velikosti

36 2/3 37 1/3 38 38 2/3 39 1/3 40

1590 Kč

1113 Kč

adidas

Velikosti

45 1/3

1490 Kč

1050 Kč

adidas
Zobrazit:
z 2

Boty adidas Bravada – lehce a trendy!

Pohodlí a dokonalý vzhled… v jednom? Ano, je to možné! A co víc, snadněji než si myslíte. Jestli stále přemýšlíte nad tím, jak dosáhnout tento mix, s příjemností Vám prozradíme tajemství: vsaďte na boty adidas Bravada. Proč právě na ně? To je jednoduché! Tyto tenisky byly navržené tak, aby odpovídaly na potřeby noh všech osob, zbožňujících každodenní komfort. Inspirujíc se řešeními, která docenili mistři sportu, projektanti stvořili ideální model na odpoledne ve Vašem oblíbeném stylu active together - pohodlný a opravdu trendy! Vneste do své skříně barvy a opravdovou jarní lehkost, která Vám nyní může dělat společnost bez ohledu na část roku. To je teprve kombinace!

Důvěra, to je základ

Kecky adidas? Možná budete zaskočeni! Tato značka je již po mnoho let spojována především se sneakersy a samozřejmě dokonalou obuví na trénink, která již dekády uchvácí sportovce. Běžci, atleti, fotbalisti či tenisti, ale také trenéři a trenérky fitness dobře vědí, že tři pásky na svršku znamenají vskutku mistrovský komfort. Cení si ji rovněž za trvanlivost – protože nutno uznat, že boty této značky nezklamou v žádných podmínkách. Může tomu být jinak v případě casualové obuvi – dokonce pokud jde o lehké tenisky? Ani náhodou! má Kecky adidas Bravada, které na Vás čekají právě zde, to není žádné překvapení v nabídce značky, ale velmi podařená obuv poukazující na opravdový potenciál brandu. Nemusíte si dělat starosti s tím, co si oblékat na procházku se psem, setkání se svými blízkými nebo dokonce na kolo, skateboard či na nákupy. Tento výjimečný model se osvědčí v každé situaci a vždy zajistí to, co je potřeba – pohodlí, trvanlivost a spolehlivost. O Váš komfort, ale také i o bezpečí, protože to je přeci rovněž důležitá záležitost, dbají odolné materiály, propojené s precizností hodnou mistra kurtů či hřišť. Odolný svršek, příjemný vnitřek a samozřejmě přilnavá podrážka z amortizační pěny Cloudfoamm – to je mix, kterému můžete důvěřovat. Přeci již dávno je známo, že důvěra je základ!

Boty adidas Bravada – naprostý komfort

Pohodlí je důležitá – obzvláště pro takové osoby, které zbožňují aktivní životní styl, takové jako jste Vy. Zcela to chápeme, protože… jsme v tom s Vámi! Právě proto, vybírajíc produkty, které Vám mohou padnout do gustu, bereme v potaz všechny potřeby či touhy, a to stejnou mírou. A přeci není nic špatného na tom, že poza komfortem toužíte rovněž po dokonalém vzhledu! Držet krok s módou - ale nejen po jednu sezonu, ale vždy - to je síla schopná podtrhnou Vaši vnitřní záři. Sáhněte pro takovou jakost – jakost, na jakou zasluhujete! A to Vám umožní právě boty adidas Bravada, které již čekají ve 50 style. Čím se charakterizují? Především unikátním, skvěle zkomponovaným mixem klasického nadčasového designu s novodobou barvou plné energie. Tyto kecky oživí každý všední outfit a udělají z něj outfit… nevšední. Zní to dobře? No jasně! Tak tedy lapte ideální boty a těšte se aktivním časem bez žádných starostí. Šťastnou cestu!