Pánske adidas Cloudfoam Lite Racer

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Cloudfoam Lite Racer

Boty adidas Cloudfoam Lite Racer inspirované klasickou běžeckou obuví, to je dokonalá nabídka pro milovníky městského stylu. Model se dokonale osvědčí ve streetwearových stylizacích a bude doplněním jarní a letní garderoby. Boty světově známé německé značky můžete s úspěchem komponovat s džíny i joggery. Dobře se prezentují rovněž s tradičními tričky nebo casual košilemi. Jednoduchý design dodá minimalistický, ale zato poutavý look.

Značná část svršku adidas Cloudfoam Lite Racer je z prodyšné síťky garantující dokonalou ventilaci dokonce i během horkých dnů. Na boku bot se nachází panel s logem v podobě třech pásků. Jazyk bot zdobí štítek s nápisem „adidas Cloudfoam”. Ve vnitřku se skrývá příjemné polstrování z textilního materiálu. Obouvání a zouvání bot usnadní dva úchyty; jeden na zadní straně a druhý na jazyku. Za pozornost rovněž stojí vložka z paměťové pěny Cloudfoam Dual Layer, která zajistí dobré odpružení. Tato technologie zajistí, že model adidas Cloudfoam Lite garantuje komfort nošení.

Středová a vnější podrážka je vyrobena z pěny Cloudfoam odpovídající za tlumení otřesů.

Pánské adidas Cloudfoam Lite Racer v barvách:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím