adidas Coneo

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Tenisky adidas Coneo

Minimalistické tenisky adidas Coneo, to je 100 % univerzálnosti, dobrého městského stylu a pohodlí. Perfektní zpracování se ideálně zařadí mezi nejnovější trendy a díky materiálům nejvyšší jakosti Vám poslouží po několik let. Hledáte sportovní boty, které můžete bez problému nosit každého dne? Pak adidas Coneo budou trefou do černého!

Trvanlivé a nadčasové

Když investujeme do originálních sneakerů, chceme, aby nám vydržely co nejdéle. V případě tohoto modelu německé značky s tím můžeme počítat. Nejen proto, že jsou perfektně zpracované, ale také pro jejich jednoduchý design, který bude módní dnes stejně tak jako za několik let. Jistě oceníte fakt, že adidas Ceneo jsou vyrobené z trvanlivé kůže odolné vůči vnějším vlivům. Takové boty je možné rychle a bezproblémově vyčistit obyčejným vlhkým hadříkem, což znamená, že si na dlouho zachovají svůj skvělý stav, dokonce i během každodenního nošení.

Celodenní komfort

V adidas Ceneo Vám nebude scházet rovněž pohodlí. Vše díky textilnímu polstrování, které garantuje celodenní komfort a zajistí nohám optimální prostředí. Přidejte k tomu plochou, dokonale vyprofilovanou podrážku, která je dodatečně elastická. Díky tomu se mohou Vaše nohy přirozeně pohybovat, jak během chůze, tak i při běhu. Pokud hledáte pohodlné boty pro každodenní nošení, pak adidas Coneo jistě splní Vaše očekávání.

V dobrem městském stylu

Tento model se třemi pásky, to je rovněž stoprocentní garance univerzálnosti. Bez ohledu na to, zda na sobě máte teplákové kalhoty, joggery či oblíbené džíny, adidas Coneo budou pasovat ke všemu. Jednoduchý design inspirovaný minimalismem se geniálně zařadí mezi aktuální trendy, ale není pochyb, že budou módní rovněž za rok, dva a dokonce i za 10 let. Tvoření každodenních stylizací s těmito botami bude banálně prosté, protože je snadno zakomponujete do svého stylu. Můžete s nimi vytvářet casualové stylizace s džíny, tričkem a dokonce i s formálnějšími košilemi. Pokud volíte sportovní styl, pak trefou do černého bube kombinace adidas Coneo se sportovními kalhotami typu jogger, mikinou s kapucí a batohem namísto kabelky. Hlavní je, ukázat svůj přístup k módě.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím