adidas Copa Tango

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

1 – tolik máme v obchodě bot adidas Copa Tango

CZK 711

Velikosti

46 46 2/3

1290 Kč

711 Kč

adidas
Zobrazit:
z 1

adidas Copa Tango

Najít dobrou halovou obuv za výhodnou cenu nemusí být výzvou. adidas Copa Tango v sobě spojují obě přednosti a zároveň zachovají módní fotbalový design. Na hřišti můžete být rychlejší a efektivnější, když máte odpovídající boty. A tento model jimi jistě je.

Dobrá trakce je základ

Pokud je hra v hale Vaší vášní, tak jistě výběr odpovědné obuvi má velký význam. Zde nemá význam logo značky, ale především funkčnost, podpora a komfort. Všechny tyto přednosti mají adidas Copa Tango, které se těší ohromnou popularitou mezi mladými fanoušky fotbalu. Základní přednosti? Rozhodně optimální trakce, jakou zajistí halová obuv díky odolné podrážce z kvalitní gumy. Díky tomu můžete dát do hry vše s maximálním pocitem komfortu.

Určeno pro nadšence

Halová obuv adidas Copa Tango bude trefou do černého, pokud chcete dosahovat ještě lepších výsledků ve svém oblíbeném sportu. Boty jsou zkonstruované a ušité tak, aby byly pohodlné a manipulace s míčem, byla co nejvíce precizní. Na hřišti můžete být ještě rychlejší, přesnější a efektivnější díky tomu, že svršek adidas Copa Tango je vyrobený ze syntetické kůže, která perfektně drží nohu. Takové halovky potřebuje každý začínající fotbalista.

V módním stylu

Jsou nejen skvěle zpracované, ale také velmi designérské. Značka se inspirovala nejnovějšími fotbalovými trendy, díky čemu uchvátí i ty nejnáročnější. Ve 50 style si můžete vybrat svou oblíbenou barevnou verzi adidas Copa Tango, která potěší oko při každém pohledu. Takové fotbalové boty budete obouvat s chutí a větším nadšením do hry!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím