adidas Cosmic

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Boty na běhání adidas Cosmic

Dobré boty na běhání musejí být lehké, prodyšné a dokonale odpružené. Naštěstí nemusíte hledat daleko, protože kultovní německá značka má pro Vás něco speciálního. Model adidas Cosmic, to je spojení módního designu s nejvyšší jakostí, která se přikládá nejen na komfort běhu, ale také na trvanlivost obuvi. Tyto běžecké boty se na 100 % stanou Vaším oblíbeným společníkem na běhání po několik let.

S odpružením, ale stabilně

Hlavní vlastností v botách na běhání je samozřejmě odpružení na nejvyšší úrovni. V adidas Cosmic projektanti značky opět sáhli po osvědčené technologii v podobě vnitřní pěny Cloudfoam. To díky ní bude každý Váš krok odpovědně odpružený a Vy se můžete těšit větším komfortem a dosahovat čím dál lepších výsledků. Nemusíte se rovněž obávat o stabilitu, protože dezén podrážky je z proslulé gumy adiWear, která se nestírá a garantuje dokonalou přilnavost na každém povrchu. V adidas Cosmic můžete s úspěchem běhat jak venku, tak i v posilovně.

Pohodlí pro každého

adidas Switch, to je rovněž 100 % pohodlí pro každého – od nejmladších, až po starší generace. Skvěle se prezentují juniorské verze této klasiky, která se těší ohromnou popularitou na celém světě. Pokud hledáte boty, které zajistí Vašemu dítěti komfort, tak tato nabídka německé značky bude trefou o černého. Ve vnitřku bot se nachází měkká textilní vložka, která stvoří příjemné prostředí pro nohy. Dále elastická podrážka dokonale amortizuje otřesy a garantuje přilnavost na každém druhu povrchu díky dezénu z odolné gumy.

Prodyšně a ideálně pasující

Jako v každých dobrých botách na běhání, nemůže ani v adidas Cosmic scházet prodyšný svršek. Ten byl zhotoven z odolné síťky, jejích struktura propouští vzduch a zajistí optimální ventilaci po celý den. Díky tomu se nemusíte strachovat, že se Vám budou přehřívat nebo potit nohy. Zajímavým řešením pro větší stabilitu a podporu je zpevnění paty Fitcounter, díky kterému boty zajistí bezpečí v nejvíce citlivém místě našich noh. Řeč je samozřejmě o achilovce. Dodatečně ve vnitřku bot se nachází vložka Ortholite, která má antibakteriální vlastnosti a dbá o pocit komfortu během chůze i běhu.

Dobrý design je důležitý

Tradičně pro modely adidas, Cosmic mají velmi efektivní design. Minimalismus je stále v trendu, ale nabírá zcela nový význam, když se do něj dodají zajímavé barevné kombinace. Mezi různými verzemi tohoto modelu si každý najde něco pro sebe. Můžete vsadit na černou s dodatkem neonových elementů nebo velmi originální boty na běhání, které jsou vidět již z dálky, například v oranžové nebo růžové barvě. Možností je spousta, proto si bez problému něco vyberete.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím