adidas Court 2.0

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot adidas Court 2.0

CZK 790

Velikosti

25
CZK 790

Velikosti

42 2/3 43 1/3 44 44 2/3 46 2/3

1740 Kč

790 Kč

adidas
Zobrazit:
z 2

Boty adidas Court 2.0

Módní design inspirovaný tenisem, velké množství originálních barevných verzí a pohodlí na nejvyšší úrovni – takto ve zkratce můžeme popsat kolekci adidas Court 2.0, která láme rekordy populárnosti na celém světě. V čem tkví fenomén těchto prostých tenisek? Univerzálnost, nadčasovost a preciznost zpracování - kombinace těchto předností vyhoví i těm nejnáročnějším klientům.

Z kurtů na ulice

Přesto, že se nám adidas Court 2.0 již na první pohled spojují s tenisem, jsou určené pro všechny milovníky sportovní obuvi. Tento prostý design inspirovaný módou z tenisových kurtů se skvěle prosadí v ulicích, protože náleží mezi nejžhavější streetwearové trendy. adidas Court 2.0 ideálně doplní Vaše městské stylizace. Dokonale vypadají s džíny, sportovními šaty, ale také s tepláky, protože univerzálnost je jednou z hlavních předností těchto bot.

Pro každého

Kolekce adidas Court 2.0 zahrnuje modely pro každého – pro děti, ženy i muže. Každý zde najde ideální obuv pro každodenní nošení. Ty pro děti jsou zapínané na suchý zip, což dětem usnadní obouvání a zouvání. Ty pro starší – s tradičním šněrováním, jsou univerzálním řešením na každá den. Uchvacující je rovněž široká škála barevných verzí této klasiky. Nescházejí pastelové barvy, jako blankytná či světle zelená. Originálně se prezentují adidas Court 2.0 v bílé či černé, které jistě budou nejlepší volbou, pokud je chcete nosit ke všemu. A pokud máte rádi boty s charakterem, zaměřte se na model v červené či kobaltové. Jedno je jisté, ve 50 style každý najde adidas Court 2.0 šité na míru svému gustu.

Pohodlí je základ

Stojí za to nejen díky dobrému městskému designu, ale také pro jejich neobvyklý komfort nošení a trvanlivost. Svršek nízkého profilu ze syntetické kůže garantuje stabilitu nohy. Textilní polstrování zajistí ideální prostředí uvnitř bot. Ploská, skvěle vyprofilovaná podrážka poskytne ideální odpružení a přilnavost k povrchu. V botách můžete chodit i běhat bez pocit diskomfortu.

Barvy bot adidas Court 2.0

Boty adidas Court 2.0 pro:

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím