adidas Daily

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Daily – boty ideální na každý den

Hledáte originální boty, které obmění charakter Vašich městských stylizací? Máte rádi jednoduchost a minimalizmus, ale ve výrazném duchu, díky čemu projekt není nudný? Pokud ano, tak si jistě prohlédněte jednu ze zajímavých nabídek z portfolia německého koncernu – adidas Daily! Tyto sportovní boty jsou dokonalé svou jednoduchostí a perfektně se zařadí do Vašeho streetwearového stylu. A co víc? Zamilujete si je pro jejich komfort nošení a nadprůměrnou odolnost. Díky tomu se budete moci svými adidas těšit po dlouhou dobu.

Minimalistické, ale ne nudné

Klasické trampky adidas, to je jeden z nejmódnějších modelů bot na každodenní nošení. Jednoduchá forma se skvěle prezentuje na noze a decentní zdobení zajistí, že jsou tyto boty zcela univerzální. Důvod? Model adidas Daily – je jednoduchý, zdobený pouze logy značky, tedy třemi pásky na bocích svršku a Trefoilem na patě. Díky těmto prvků si adidas nemůžete splést s žádnými botami a obyčejné trampky získají neobvyklý vzhled. Tyto minimalistické sportovní boty budou ideálním doplňkem Vaších každodenních outfitů v typicky městském duchu. Můžete je nosit nejen ve sportovním looku – s tepláky, mikinami s kapucí či tričky, ale také ve více casualovém vydání, například s džíny, oblíbenou kostkovanou košilí nebo svetrem. Jedno je jisté: tyto trampky se třemi pásky oživí každou městskou stylizaci!

Odolné a komfortní

V adidas Daily Vám jistě nebude scházet komfort nošení. Jejich plochá podrážka je skvěle zamortizovaná a vnitřek zajistí optimální prostředí pro nohy. Gumový dezén garantuje dokonalou přilnavost na každém povrchu. Dále svršek ze syntetického materiálu je neobvykle odolný vůči vnějším vlivům. Těmito botami se budete těšit po několik sezon a můžete je nosit dokonce i během nepříznivého počasí!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím