adidas Duramo

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Duramo

Klasické běžecké boty, které padnou do gustu především osobám začínajícím s během. Verze Duramo 7, to je model, ve kterém se projektanti rozhodli využít prodyšnou síťku typickou pro běžecké boty, která dbá o optimální cirkulaci vzduchu a celkový komfort nošení. Svršek je elastický, díky čemu má běžec možnost přirozeného pohybu. Bezešvá konstrukce svršku garantuje ideální přizpůsobení k noze a minimalizuje riziko vzniku bolestivých odřenin na kůži během intenzivního tréninku. Podrážka se skládá z pěny typu EVA a gumy. Je v ní využitá rovněž technologie adiPrene+, tedy velmi pružný materiál umístěný ve středové podrážce. Technologicky pokročilé materiály tlumí dokonce i ty silnější otřesy.

Němečtí projektanti stvořili rovněž verzi vyrobenou z přírodní kůže – adidas Duramo Trainer Lea, kde prodyšná síťka a syntetické materiály byly zastoupeny kůží vysoké jakosti. Boty ze série Duramo jsou dostupné v pánských i dámských rozměrech. Různé barvy zajistí, že každý najde pár ve svém gustu a stylu.

Barvy bot adidas Duramo

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím