adidas Galaxy

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Galaxy

Zajímavý reprezentant běžecké obuvi z portfolia německé značky, která je známá po celém světě. Je dostupný v různých barvách a verzích, určených jak pro muže, tak i ženy.

adidas Galaxy Trail M

Boty pro muže, kteří běhají, aby vyhráli. Model je vybaven svrškem Air Mesh, který garantuje optimální úroveň ventilace, dokonce i v případě velmi intenzivního tréninku. Boční panel s logem značky nejen poukazuje na to, že se jedná o obuv německého výrobce adidas, ale také zajistí nohám podporu při každém kroku. Na podrážce se nachází speciální dezén Traxion, který značně zvýší přilnavost.

adidas Galaxy 3 W

Nabídka pro ženy, ve které je rovněž využitý svršek Air Mesh. Přizpůsobení k noze v tomto případě usnadní mřížka ze syntetického materiálu ve středové části. Ve středové podrážce je užitá pěna typu EVA. Boty je možné zakoupit v několika tlumených odstínech, díky čemu si každá žena vybere svůj ideální pár.

adidas Galaxy 2 Elite W

Další člen rodiny Galaxy určený pro ženy. Svršek Galaxy 2 Elite se vyznačuje značnou pružností a odolností. Dodatečný komfort nošení umožní amortizační systém Cloudfoam, který se nachází v pěnové podrážce.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím