adidas Lite Racer

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Úhledné a novodobé - adidas Lite Racer

Model adidas Lite Racer, to je zajímavé spojení novodobého a tradičního stylu. Tři charakteristické pásky na bocích spojující svršek s podrážkou dodají celku charakter, díky čemu se skvěle zařadí do módního streetwearového looku.

Lehkost a amortizace

Boty adidas Lite Racer jsou lehkou obuví, která se ideálně osvědčí jak v každodenních situacích, tak i během fyzických aktivit. Díky užití pěny EVA v podrážce je tento model neobvykle lehký a také poskytne nohám dokonalou amortizaci. Svršek bot je zhotoven z textilního materiálu, jednak velkou popularitou se těší modely, ve kterých je tato část vyrobena ze syntetického nubuku. Polstrování je z měkkého materiálu, který zvýší komfort nošení.

Lehkost a amortizace

Model adidas Lite Racer je v nabídce v různých barevných variantách – jak ženy tak i muži najdou svůj ideální model, který bude odpovídat jejich požadavkům. Ve verzích pro ženy jsou užívané zajímavé potisky a vzory, například gepardí nebo květinové motivy. Ve verzích pro muže jsou barvy spíše tlumené.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím