adidas Messi

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

VELIKOST

BARVA

3 – tolik máme v obchodě bot adidas Messi

CZK 590

Velikosti

38

990 Kč

590 Kč

adidas
CZK 790

Velikosti

44 2/3 46

1590 Kč

790 Kč

adidas
CZK 990

Velikosti

46 46 2/3

1590 Kč

990 Kč

adidas
Zobrazit:
z 3

adidas Messi

Fotbalové boty, které vznikly ve spolupráci německé značky s jedním z nejtalentovanějších fotbalistů na světě - Lionelem Messim. Speciální konstrukce zajistí, že se každý může cítit jako profesionální fotbalista a využít maximum svého potenciálu. Svršek ze syntetické kůže a technologie messiTOUCH X-ray zlepší manipulaci s míčem. Kromě toho jsou boty obohaceny speciálním polstrováním, které stabilizuje nohu a garantuje vysokou úroveň pohodlí.

Model je dostupný v několika verzích, které se liší barvou, užitými technologiemi či druhem podrážky. Fanoušci fotbalu mohou zvolit verzi učenou pro hru v hale nebo kopačky messi GAMBETRAX, které se dokonale osvědčí pro hru na umělém trávníku. Model adidas Messi je k dispozici v pánských i dětských rozměrech. Díky využitým technologiím získáte komfort nošení a novodobý design spolu s energetickými barvami Vás jistě odliší na hřišti.

Barvy bot adidas Messi

Nejpopulárnější rozměry bot adidas Messi

Jiné značky fotbalových bot

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím