adidas Nemeziz

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

1 – tolik máme v obchodě bot adidas Nemeziz

CZK 790

Velikosti

36 2/3 37 1/3 38 38 2/3

1190 Kč

790 Kč

adidas
Zobrazit:
z 1

adidas Nemeziz 17.4 IN

Značka adidas se vyzná ve tvoření fotbalové obuvi, což dokazuje sérií kopaček, která vznikla ve spolupráci s živou legendou fotbalu – Lionelem Messim. Německá značka se soustředí na vývoj fotbalových bot, proto se v nabídce značky objevila nová řada s názvem Nemeziz. Kolekce byla podělena na různé úrovně jakosti, na základě čeho jsou produkty dostupné v rozsahu 17.1-17.4.

Spojení klasiky a inovací

adidas Nemeziz, to je spojení osvědčených řešení s inovačními nápady. Kopačky jsou udržované v agresivní stylistice a odlišují se užitím osvědčených inovačních technologií, které mají být fotbalistovi nápomocné na hřišti. Nová série začala premiérou verzí 17.1, která byla prezentována v pánských barvách (White/Yellow/Black) a dámských (White/Mystery Ink/Easy Coral. Vydání 17.1 je základem série. Užitý byl svršek se specifickým vzorem s využitím pásků. Široký pásek na svršku je inspirovaný modelem adidas Nitrocharge a systém šněrování připomíná vázání z modelu bot adidas Ace 17.

Nejlepší reprezentant série

Série Nemeziz nabízí novodobé a zajímavé fotbalové boty, jak po vizuální stránce, tak i konstruktivní. Žádný milovník fotbalu by neměl být zklamaný pořízením modelu adidas Nemeziz 17.4, který stanoví nejvyšší úroveň jakosti z celé série. Model zajistí komfort a umožní hráči čerpat úspěch ze hry.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím