adidas Nemeziz

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Nemeziz 17.4 IN

Značka adidas se vyzná ve tvoření fotbalové obuvi, což dokazuje sérií kopaček, která vznikla ve spolupráci s živou legendou fotbalu – Lionelem Messim. Německá značka se soustředí na vývoj fotbalových bot, proto se v nabídce značky objevila nová řada s názvem Nemeziz. Kolekce byla podělena na různé úrovně jakosti, na základě čeho jsou produkty dostupné v rozsahu 17.1-17.4.

Spojení klasiky a inovací

adidas Nemeziz, to je spojení osvědčených řešení s inovačními nápady. Kopačky jsou udržované v agresivní stylistice a odlišují se užitím osvědčených inovačních technologií, které mají být fotbalistovi nápomocné na hřišti. Nová série začala premiérou verzí 17.1, která byla prezentována v pánských barvách (White/Yellow/Black) a dámských (White/Mystery Ink/Easy Coral. Vydání 17.1 je základem série. Užitý byl svršek se specifickým vzorem s využitím pásků. Široký pásek na svršku je inspirovaný modelem adidas Nitrocharge a systém šněrování připomíná vázání z modelu bot adidas Ace 17.

Nejlepší reprezentant série

Série Nemeziz nabízí novodobé a zajímavé fotbalové boty, jak po vizuální stránce, tak i konstruktivní. Žádný milovník fotbalu by neměl být zklamaný pořízením modelu adidas Nemeziz 17.4, který stanoví nejvyšší úroveň jakosti z celé série. Model zajistí komfort a umožní hráči čerpat úspěch ze hry.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím