adidas Pace

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 4

Cena

VELIKOST

BARVA

4 – tolik máme v obchodě bot adidas Pace

CZK 990

Velikosti

44 2/3

1290 Kč

990 Kč

adidas
CZK 1090

Velikosti

44 44 2/3

1290 Kč

1090 Kč

adidas
CZK 590

Velikosti

46 46 2/3

Velikosti

44 2/3

1190 Kč

590 Kč

adidas
CZK 590

Velikosti

44 2/3

Velikosti

46 46 2/3

1190 Kč

590 Kč

adidas
Zobrazit:
z 4

adidas Pace

Boty, které charakteristickým designem navazují na známé tenisové modely. Nízký svršek je zhotoven z odolné syntetické kůže, která zajistí dlouhou životnost obuvi. Klasické logo značky v podobě třech pásků ze syntetického materiálu z vnější strany a v podobě perforace z vnitřní strany. Vulkanizovaná podrážka garantuje elastičnost a dobrou přilnavost. Speciální poutko na zadní straně usnadní obouvání a zouvání bot a zároveň dodá zajímavý efekt.

Svršek modelu je zhotoven ze syntetické kůže, která zajistí vysokou odolnost a optimální cirkulaci vzduchu, což je nezbytným faktorem pro každého, kdo si cení komfort nošení. Zajímavý design podtrhuje logo značky v podobě třech pásků na bocích bot. V některých verzích modelu je logo v podobě perforace a v jiných zase v podobě našitým pásků ze syntetické kůže.

Různé barvy adidas Pace

Model adidas Pace ve verzi VS je dostupný v několika barevných verzích, mezi jinými černé, bílé, černé s červeným polstrováním či bílé s modrým logováním.

Pro koho jsou adidas Pace?

Model tenisek adidas Pace může zvelebit všechny streetwearové stylizace. Jsou to boty stvořené s myslí na osoby, které mají rády městskou volnost. Skvěle se komponují jak s džíny, tak i s kalhotami typu chinos. Z ohledem na inspirování tenisovou obuví, můžete adidas Pace s úspěchem nosit také s šortky a polo tričkem.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím