adidas Predator

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

Pohlaví

Velikost

    Méně Více

Barva

Prohlížíte si boty adidas Predator
Dostupné modely bot na fotbal: 3

CZK 655

Velikosti

36 36 2/3 37 1/3 38 38 2/3

1190 Kč

655 Kč

adidas
CZK 940

Velikosti

43 1/3 44 2/3

1390 Kč

940 Kč

adidas
CZK 850

Velikosti

46

1390 Kč

850 Kč

adidas
Zobrazit:
z 3

Staňte se profesionálním fotbalistou s adidas Predator

Všichni sportovci, ať ti amatérští, tak i ti profesionální, jsou si dokonale vědomi toho, ze odpovědně vybrané a pevné sportovní boty, to je základ. To ony odpovídá za komfort během tréninku a také umožní dosáhnout lepších výsledků. Obzvláště důležité je to v případě fotbalu, kde se převážně hraje nohami. Dobré fotbalové boty jsou takové, které zlepší manipulaci s míčem a také zajistí ochranu, čímž minimalizují riziko úrazu. Takovou obuví jsou právě kultovní adidas Predator.

adidas Predator - dlouhodobě nejlepší

Kolekce fotbalových bot Predator je jednou z nejznámějších a těší se popularitou mezi fanoušky fotbalu na celém světě. Tento fakt nikoho nediví, vezmeme-li pod v úvahu, že v nich hrály největší hvězdy fotbalu, jako jsou Zinedine Zidane a David Beckham. I dnes po nich s oblibou sahají profesionální hráči. adidas Predator, které dnes vidíme v prodejnách a na hřištích, jsou osvěženou verzí z 90. let, která je obohacena o nové technologie. To, čím se odlišují boty adidas Predator, je vysoká jakost materiálů a zpracování. Co víc, zajímavým řešením zlepšujícím efektivitu hry, je gumová vrstva Controlskin na svršku, která umožní precizně korigovat míč na každém povrchu.

Nenechte se omezovat

Na přírodní či umělý trávník, přírodní povrchy, do haly, na měkké či tvrdé povrchy - adidas Predator se osvědčí doslova všude! Postačí vybrat odpovídající model a podrážku a díky bohaté nabídce německé značky to nebude stanovit nejmenší problému. Kromě jedinečné podrážky, zde můžeme nalézt rovněž jiná řešení zvětšující komfort hry, jako všitá ponožka prodlužující svršek bot. Velký výběr zajistí také široká škála barev. To garantuje, že každý fotbalista si snadno pořídí model, který splní jeho potřeby a očekávání. Zvolte boty adidas Predator a ovládněte každé hřiště jako opravdový predátor!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím