adidas Questar

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

POHLAVÍ

VELIKOST

BARVA

1 – tolik máme v obchodě bot adidas Questar

CZK 1090

Velikosti

44 2/3

1790 Kč

1090 Kč

adidas
Zobrazit:
z 1

adidas Questar – běžecký hit

Dobré boty na běhání, to je základ pro každého milovníka joggingu! Ještě je nemáte ve své skříni? Jistě dožeňte, co jste zanedbali a zvolte ideální model běžeckých bot – adidas Questar! Tyto minimalistické, dokonale zhotovené sneakery zajistí, že každý Váš krok bude jistý a Vaše klouby, vazy a páteř získají odpovídající ochranu a podporu bez ohledu na to, po jakém terénu běháte!

Amortizace a prodyšnost

Abyste mohli běhat komfortně a bez úrazů nezávisí na terénu, ale na odpovídající výstroji. Základem jsou samozřejmě odpovědně vybrané boty, které nemohou chybět ve skříni milovníka joggingu. Pokud máte rádi tento sport, tak jistě doceníte boty adidas Questar, které jsou stvořené s myslí na začátečníky v běhání. Jejich lehký svršek vyroben z prodyšné síťoviny garantuje prodyšnost, která je nezbytná během intenzivního tréninku. Podrážka se stabilním dezénem zajistí optimální přilnavost na každém povrchu. Elastická a pružná středová podrážka z pěny CloudFoam stanoví podporu pro nohy, klouby a vazy. Díky tomu máte pocit, jako byste běhali po měkkém obláčku a to dokonce i při běhu na tvrdém povrchu.

Minimalistické a designérské

Boty adidas Questar, to je jeden z nejmódnějších modelů adidas. Jsou udržované v minimalistické, velmi novodobé stylistice, takže padnou do gustu každému milovníkovi dobrého designu. Dodatečně je značka nabízí v opravdu originálních barevných verzích, takže si snadno můžete vybrat tu, která Vám nejvíce odpovídá. Klasické černé budou univerzálním doplňkem Vašeho běžeckého outfitu. A pokud Vás intenzivní barva sportovních bot motivuje k tréninku, tak jistě zvolte růžové adidas Questar, které motivují k běhání již na první pohled.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím