Dětské adidas Rapidasnow

(0)

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

Během zimy se postarejte o nejvyšší komfort a bezpečí Vašeho dítěte a zvolte pohodlné a velmi funkční boty adidas Rapidasnow! Tento model německé značky byl stvořený s myslí na nejmladší, proto perfektně propojuje originální a poutavý design s novodobými technologiemi a materiály vysoké jakosti. Díky takové kombinaci se Vaše dítě bude moci těšit kouzlem zimy bez pocitu diskomfortu.

adidas Rapidasnow - komfortní dětské boty na zimu

Během nepříznivého počasí touží po teplé a přilnavé obuvi. V péči o nejmladší projektanti adidas stvořili dětské boty pro speciální účely, tedy adidas Rapidasnow. Tyto super pohodlné sněhule jsou vyrobené z odolné voděodolné tkaniny, díky čemu dokonce i během chůze po sněhu či kalužích, nohy Vašeho dítěte zůstanou v suchu. Vnitřek modelu je vyplněn měkkým a příjemným kožíškem PrimaLoft, který zajistí udržení optimální teploty dokonce v mrazivé dny! S adidas Rapidasnow se nemusíte obávat o pohodlí a bezpečí při chůzi po zasněženém či zledovatělém povrchu. Aby byly klouby Vašeho dítěte chráněny, značka využila slavné řešení amortizace, tedy pěnu EVA. Tato technologie ideálně tlumí otřesy. Dodatečně gumový dezén na podrážce odpovídá za přilnavost, bez ohledu od typu povrchu. V takových botách je zajištěna bezpečnost každého kroku, a to bez obav o pocit diskomfortu se Vaše dítě bude moci těšit ze zimních radovánek.

adidas Rapidasnow - dobrý design je důležitý

Najít odpovídající boty pro dítě je mnohdy velkou výzvou. Vyhovět náročnému gustu dítěte a zároveň mu zajistit bezpečí a komfort, na čemž každému rodiči záleží především, není snadný úkol, ale značka adidas se o to postarala za nás! Botky adidas Rapidasnow jsou nejen velmi praktické a pohodlné, ale také přizpůsobené gustu nejmladších! Unikátní barvy pro dívky a pro chlapce, a dokonce pohádkové motivy, zdobící svršek bot, jistě uchvátí naše ratolesti. Díky tomu se tyto sněhule mají šanci stát oblíbenou zimní obuví každého dítě! A to je dobře, protože se v nich budou cítit pohodlně! V nabídce adidas jsou dostupné jak nejmenší rozměry adidas Rapidasnow, tak i pro něco starší děti.