adidas Switch

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

VELIKOST

BARVA

2 – tolik máme v obchodě bot adidas Switch

CZK 621

Velikosti

20 21

Velikosti

21

790 Kč

621 Kč

adidas
CZK 621

Velikosti

21

Velikosti

20 21

790 Kč

621 Kč

adidas
Zobrazit:
z 2

adidas Switch

Pohodlné boty pro každodenní nošení, které pasují ke všemu? Kultovní sportovní značka dokazuje, že je to možné. Model adidas Switch je dokonalou nabídkou pro všechny fanoušky dobrého městského stylu a nejvyšší jakosti zpracování. Stoprocentní komfort nošení je zde propojen s designem, který se geniálně zařadí mezi nejnovější trendy. Právě takové boty se musejí nacházet ve Vaší skříni!

Jednoduché, minimalistické a pasují ke všemu

Jedny boty, které se skvěle prosadí v různých verzích? Právě takové jsou adidas Switch. Značka zde opět vsadila na minimalistickou stylizaci. Boty mají úhledný svršek, díky čemu se revolučně prezentují na noze a zajímavé detaily jim dodají opravdu originální charakter. Tři pásky na svršku či netypické barevné kombinace – to vše garantuje, že adidas Switch nejsou dalšími obyčejnými keckami. Bez problému je využijete jak v casualových, tak i sportovních stylizacích. Do města je můžete nosit k džínům, oblíbenému tričku či sportovním kalhotám, mikinou s kapucí a batohem. Budete se cítit pohodlně a velmi módně.

Pohodlí pro každého

adidas Switch, to je rovněž 100 % pohodlí pro každého – od nejmladších, až po starší generace. Skvěle se prezentují juniorské verze této klasiky, která se těší ohromnou popularitou na celém světě. Pokud hledáte boty, které zajistí Vašemu dítěti komfort, tak tato nabídka německé značky bude trefou o černého. Ve vnitřku bot se nachází měkká textilní vložka, která stvoří příjemné prostředí pro nohy. Dále elastická podrážka dokonale amortizuje otřesy a garantuje přilnavost na každém druhu povrchu díky dezénu z odolné gumy.

Trvanlivé, odolné, snadné v čištění

Jak je známo, boty jsou naší vizitkou, proto by vždy měly být udržované ve skvělém stavu, bez ohledu na panující počasí. S adidas Switch to nebude složité, protože jejich hladký svršek z odolné syntetické kůže se dá snadno vyčistit pomocí obyčejného navlhčeného hadříku. Máte jistotu, že tyto boty snesou každé počasí a budou Vám sloužit po mnoho let v dokonalém stavu.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím