adidas Telstar 18

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas Telstar 18

Nový fotbalový míč Telstar 18 - oficiální míč mistrovství světa FIFA 2018, za jehož organizací stálo Rusko. Designem míč navazuje na prototyp modelu Telstar, jednak užitá v něm technologie zajistí, že je rezolutně označován za nejinovativnější míč na světě. Takto významný titul vděčí Telstar 18 především vbudovanému čipu NFC, který byl poprvé v historii užitý ve fotbalovém míči.

Telstar 18, tedy inspirace historií

Němečtí designéři vynaložili veškeré úsilí, aby nový míč svým vzhledem navazoval na prvního představitele série Telstar. První model měl premiéru v roce 1970 v Mexiku během mistrovství světa. Proto byl bílý základ doplněn černo-bílými elementy, které bezprostředně navazují na historické míče z MS 1970. Jednak v době projektování těchto elementů se designéři inspirovali počítačovými pixely, což má připomínat o novodobém charakteru produktu. Tlumenou barvu prolomuje zlatý nápis, který prezentuje logo značky adidas a název míče.

Nejmodernější míč na světě

Již na počátku tohoto článku se zmiňujeme o tom, že Telstar 18 je označován za nejvíce inovační míč mezi všemi, jaké se doposud objevily na trhu. Nový míč nabízí nejen příjemnou stylistiku, ale také mnoho novodobých řešení, které mají vliv na komfort hry. adidas v tomto projektu využívá bezešvý, termicky svařovaný povrch, díky čemu je zpracování preciznější než už tradičních míčů. Toto řešení rovněž snižuje vsáknutí vody do povrchu míče. Toto řešení rovněž snižuje vsáknutí vody do povrchu míče.

V míči Telstar 18 byl vbudován inovační systém NFC, díky kterému je uživatel schopen interakce s míčem. K získání podrobných informací postačí smartphone a příslušná aplikace. Míč má generovaný individuální indikátor, což umožní přístup k unikátním informacím, personalizovaných pro každého hráče užívajícího produkt. Čip NFC není novinkou ve fotbalových technologiích, ačkoliv poprvé byl užitý ve fotbalovém míči. Telstar 18 může padnout do gustu příznivcům ekologie, jelikož obsahuje elementy z recyklovaných materiálů.

Fotbalové boty značky:

Jiné modely míčů

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím