Pánské adidas Terrex Hikster

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 2

Cena

VELIKOST

BARVA

Prohlížíte si pánské adidas Terrex Hikster
Dostupné modely bot: 2

CZK 1990

Velikosti

44

3390 Kč

1990 Kč

adidas
CZK 2190

Velikosti

44 44 2/3 45 1/3

3590 Kč

2190 Kč

adidas
Zobrazit:
z 2

Boty adidas Terrex Hikster a můžete vyrazit!

Jste zde, protože jste toho názoru, že aktivní odpočinek je ta nejlepší forma relaxace, že? Skvělé – zcela s Vámi souhlasíme! Souhlasí s nám rovněž projektanti adidas, kteří stvořili výjimečný model obuvi právě pro osoby, které zbožňují dlouhé procházku. Vyrážíte na horskou túru anebo jednoduše dlouhou procházku po okolí Vašeho města? Nebo je před Vámi obzvláště intenzivní den? Sáhněte pro Terrex Hikster - boty pro speciální účely!

Jednoduše spolehlivé

Představte si ideální obuv pro pěší túru. Čím by se měly charakterizovat? Seznam požadavků je opravdu dlouhý, jednak na samém počátku se jistě nachází trvanlivost a spolehlivost – a tyto přednosti mohou zajistit pouze dobré materiál a vysoká jakost zpracování. Co ještě je důležité? Bez ohledu na to, jak dlouhé výprav plánujete, důležitou vlastností bot je komfort. Odpovědně zkonstruovaný svršek, měkký vnitřek pečující o kůži noh a samozřejmě odolná a odpružená podrážka – bez tohoto nelze hovořit o dobrých botách na dlouhé marše. Je možné takové boty najít? My již známe odpověď: samozřejmě, že ano! Unikátní a požadovaný mix odolnosti, komfortu a vysoké jakosti zpracování mohou zajistit pouze adidas Terrex Hikster. Slavná značka, kterou si cení profesionální fotbalisti, tenisti či běžci, nezklame rovněž amatéry dalekých výprav, a také všechny milovníky aktivního odpočinku. Spojení semiše a syntetického materiálu na svršku, to je pouze jedno z řešení, která má za cíl zajistit pohodlí a trvanlivost. Dalším je zpevňující technologie Ripstop spočívající v umístění speciálního, svém velmi odolného vlákna v daných intervalech, které díky svým vlastnostem výrazně prodlužují životnost bot. Za pozornost jistě stojí zpevněná pata a dodatečná přezka na suchý zip, která pomáhá s ideálním přizpůsobení bot k noze. A podrážka? Zde se projektanti rovněž předvedli! Amortizující pěna EVA, jejíž vlastnosti si již dlouhá léta cení běžci, je propojena s odolnou gumou – tak, aby Vám pomohla zachovat přilnavost na každém povrchu. Ideální mix!

Boty adidas Terrex Hikster – nejen pohodlí

Když se připravujeme na výpravy, malé či velké, samozřejmě bereme pod úvahu komfort a trvanlivost obuvi, ve které chceme vyrazit. Ale přeci ne ode dnes je známo, že nejlepší motivací do aktivit, je jedinečný look! Jen tomu zdánlivě nevěnujeme pozornost, ale ve skutečnosti se při výběru perfektní obuvi často řídíme srdcem. Naštěstí potřeby a touhy se dají propojit - řešením jsou právě boty adidas Terrex Hikster, boty plné charakteru. Další verze modelu ze slavné kolekce inspirované trekkingem, to je ideální nabídka, která uchvátí dokonce i ty nejvíce náročné. Outdoorové boty, které nejen zajistí pohodlí a bezpečí, ale rovněž se budou prezentovat natolik dobře, že je můžete nosit každého dne - to právě můžete mít! Takže směle sáhněte po osvědčených projektech a neváhejte se řídit srdcem. Tento model, dostupný v univerzální a vždy osvědčených barvách, bude jedinečnou volbou na každou příležitost. To jsou outdoorové boty pro smělé – tedy právě pro Vás!

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím