Dětské adidas Terrex Hyperhiker

(3)

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 3

Cena

Věk

VELIKOST

    Méně Více

BARVA

TYP

Prohlížíte si kategorii dětské adidas Terrex Hyperhiker
Dostupné modely bot: 3

Dětské adidas Terrex Hyperhiker podle typu:

nízké
vysoké

Populární kolekce dětských bot adidas:

adidas Tensaur
adidas Court
adidas Switch
adidas Lite Racer
adidas Breaknet
adidas Runfalcon

Prohlédněte si také:

novinky
výprodej
outlet

Velikosti

28 29 30 31 32 33 34

Velikosti

28 29 30 31 32 33

1590 Kč

1290 Kč

adidas

Velikosti

28 29 30 31 32 33 34

Velikosti

28 29 30 31 32 33

1590 Kč

1290 Kč

adidas

Velikosti

28

1290 Kč

890 Kč

adidas
Zobrazit:
z 3

Boty adidas Terrex Hyperhiker – přítel do městské džungle

Co byste řekli na pohodlí... bez ohledu na panující podmínky a počasí? Ve městě i mimo něj? Zní to jako něco, co byste opravdu potřebovali, ne? Ale pokud vám někdo tvrdí, že nevšední styl a odolnost nelze mít zároveň a že se prostě musíte něčeho vzdát, nereagujte - prostě a jednoduše se ukažte v nových adidas Terrex Hyperhiker a dokažte nedůvěřivcům, že perfektní model bot existuje. Ale co je nejdůležitější, čeká na vás tak blízko... na 50 style!

Společník na všech výpravách - adidas Terrex Hyperhiker

Nemáte potřebu si zapisovat do svého plánovače pěší výlety ani procházky. Nevyplatí se vám je nějak detailněji plánovat, a to proto, že využíváte každou příležitost vyrazit někam ven a strávit svůj volný čas aktivně. Nezáleží vám na tom, zda se jedná o park, ulice oblíbeného města anebo poklidnou pěšinku v přírodě - zkrátka jdete a radujete se z přítomného okamžiku. Máme pravdu? V takovém případě potřebujete jediné: dobré boty. A přesně takové jsou adidas Terrex Hyperhiker! Známá značka, která se už několik let těší uznání nejenom sportovních nadšenců, ale také milovníků streetstylu, znovu dokazuje, že moc dobře ví, jak uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších. Tento model vzorovaný na trekingové obuvi má silnou konstrukci, která nezklame ani během aktivnějších dní. Vysoké svršky dobře chrání chodidla, pevná podrážka s členitým vzorkem se zase postará o potřebnou přilnavost k jakémukoli typu povrchu - ve městě i mimo něj. Nemusíte se tedy obávat lesních pěšin, nerovných kamenitých stezek a ani jednoduchých turistických tras v horském terénu. Do každé z těchto situací můžete bez obav vtáhnout adidas Terrex Hyperhiker a přesvědčit se tak, že lze opravdu mít dobré boty na všechno. Budete-li mít chuť, můžete si vybrat lehčí model se sníženými svršky, který rovněž splní svůj úkol. Tahle varianta se dokonale osvědčí během hřejivějších dní a zajistí vám pohodlí a bezpečí bez ohledu na venkovní teploty. Máte před sebou nejlepšího parťáka na každou výpravu!

Boty adidas Terrex Hyperhiker - volba pro aktivní

Odolná konstrukce, vysoce kvalitní materiály, precizní zhotovení - tohle vše odlišuje boty adidas Terrex Hyperhiker od jiných. Snad ani nejde neocenit takové vlastnosti, protože se přímo promítají do pohodlí během nošení a také trvalosti. Přece ani neexistuje nic lepšího než boty, které jsou zároveň komfortní a odolné! Leda, že... no, zůstává zde ještě otázka vzhledu. Ale nebojte se - designéři značky jsou profesionálové a ve svém oboru už dělají nějaký ten pátek. Dobře vědí, že look pro nás má rovněž význam, proto se postarali o to, aby se adidas Terrex Hyperhiker vyznačovaly i krásou. Svým designem výrazně připomínají horolezecké boty, ale jsou skrz naskrz prodchnuté městským duchem, díky tomu budou znamenitě vypadat jak ve sportovních, tak i casualovějších outfitech. Navíc můžete mít tyto boty jak ve verzi pro dospělé, tak i pro děti. Juniorské adidas Terrex Hyperhiker garantují úplně stejnou míru komfortu a bezpečí co modely velkých rozměrů, takže představují dokonalou volbu pro každé aktivní dítko. Teď se můžete na výlet do přírody či dlouhou procházku po městě vydat společně a dokonale se bavit bez sebemenších obav. Právě takovou prvotřídní kvalitu adidas nabízí!