adidas Terrex Swift Solo

ZOBRAZIT FILTRY
Zobrazit:
z 1

Cena

VELIKOST

BARVA

1 – tolik máme v obchodě bot adidas Terrex Swift Solo

CZK 1992

Velikosti

42 2/3 44

2490 Kč

1992 Kč

adidas
Zobrazit:
z 1

adidas Terrex Swift Solo – outdoorová obuv, která se osvědčí v různých atmosférických podmínkách.

adidas Terrex Swift Solo zajistí maximum komfortu během výšlapů či pěší turistiky. Inovační vázání s využitím systému LACE BUNGEE umožní volnější vázání tkaniček.

Projektanti použili širší svršek a ponožku z neoprenu, díky čemu může každý individuálně přizpůsobit boty své noze a kromě toho usnadní obouvání a zouvání. Hlavní úlohou svršku je zajištění cirkulace vzduchu a za účelem zvýšení bezpečí je přední část bot doplněna gumovou clonou. Středová podrážka je vyrobená z pěny EVA, která má vliv na odpružení, zatímco vnější podrážka je z gumy Stealth, která zajistí přilnavost k povrchu.

Dodatečně byly boty navrženy tak, aby padly do gustu nejen těm, kteří si cení funkčnost, ale rovněž milovníkům novodobého designu. Model je dostupný v několika barevných verzích, takže si každý snadno vybere pár dle svého gustu a očekávání.

adidas Terrex Swift Solo, to je skvělá nabídka pro ty, kteří mají rádi treking a hledají obuv vysoké jakosti, která se osvědčí v náročném terénu.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím