adidas VS Jog

Změňte obsah vyhledávané fráze.
Zkuste užít méně filtrů (odstraňte méně důležité).

Zpět do obchodu

adidas VS Jog

Lifestylové sneakery ve stylu retro, které si získaly srdce především milovníků sportovního designu tehdejších dob. Pohodlný svršek ze syntetického semiše zajistí maximální komfort nošení. Polstrování z měkkého textilního materiálu dbá o to, aby se noha necítila unaveně. Syntetická podrážka se charakterizuje elastičností a odolností. Nad patou se nachází poutko, které usnadní obouvání a zouvání bot. Model je dostupný jak pro muže, tak i pro ženy vystupující jako adidas VS Jog W.

Barvy adidas VS Jog

Tyto neobyčejné boty jsou dostupné mimo jiné v černé a tmavě modré pro muže, černo-modré a šedo-růžové pro ženy.

Stylizace

Model adidas VS Jog se dokonale prosadí v typických sportovních stylizacích. Proto stojí za to je komponovat s klasickými tričky nebo polo tričky. Pokud jde o dolní část oděvu, pak je ideální kombinovat adidas VS Jog s joggery nebo teplákovými kalhotami. Boty skvěle podtrhnou městsku stylizaci, kde svoboda a komfort mají velký význam.

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím