Blog

20-10-2020

Bývají dny, kdy se nemůže rozhodnout, co si chceme s sebou vzít. Taška na rameno bývá nepraktická a kromě toho se obáváme o správné držení těla - obzvláště u dětí, a klasický batoh je zase příliš velký… nebo nepohodlný během léta, protože se nám díky němu potí záda. Takže jak přenášet své věci? Odpovědí je vak na záda – lehký, praktický a nezatěžující páteř. Myslíte, že je vhodný pouze pro školáky? Že je možné v něm sbalit pouze boty? Omyl! Přesvědčte se, kolik využití má tento doplněk - jistě budete zaskočeni!

Čtěte více...

13-10-2020

I přes stále trvající letní počasí za okny, my již sledujeme trendy na další sezonu. Vše proto, abychom Vám zajistili maximum komfortu v módním vydání a... v přívětivé ceně. Přemýšlíte nad tím, co přinese letošní podzim? Rozhodně spojení uvolněnost a pohodlí se špetkou funkčních doplňků. Jednak nejdůležitější bude tvoření stylizací v souladu s vlastním životním stylem, gustem a charakterem. Níže Vám ve zkratce představíme nejžhavější trendy na podzim 2020 a následně představíme naše top boty a oblečení . To ony se stanou Vaším podzimním must have.

Čtěte více...

11-09-2020

Pohodlné džíny, módní tričko a ony – tenisky Vans. Zní to jako recept na podařenou stylizaci? Tak tomu také je! Kecky této značky již dlouhá léta kralují na ulicích velkých i malých měst a dokazují, že v jednoduchosti tkví síla. Ale je to jediná možnost, jakou nám nabízejí tyto výjimečné boty? Samozřejmě, že ne! Ohromnou předností tenisek Vans je rovněž to, že vždy pasují ke všemu a každému. Vsaďte na univerzální a absolutně nadčasové boty pro ni, pro něj a pro nejmladší a přesvědčte se, proč si streetwear tuto značku tak zamiloval. Vans Vás nikdy nezklame!

Čtěte více...

10-09-2020

Pánské sneakery se již nadobro usadily ve Vaší skříni? Když stojí před obtížnou volbou výběru perfektní obuvi pro váš outfit, obvykle vyhrávají ony? Není se čemu divit. Dnes se tento druh obuvi stal natolik univerzální, že je možná ji nosit prakticky ke všemu. Jednak… to, jakým způsobem je budete chtít nosit, záleží od Vašeho stylu a také kreativnosti a odvahy na propojování různých trendů. Přemýšlíte nad tím, s čím nosit pánské sneakery adidas, Nike, Puma a jiných značek?

Čtěte více...

19-08-2020

Září už klepe na dveře a určitě překvapí nemálo rodičů, kteří budou hledat značkové batohy pro své děti. Proto jsme vytvořili přehled modelů pro rok 2020, abychom Vás na školu připravili o něco dříve. Potřeby školních dětí se liší hlavně podle jejich věku. Proto známé značky nabízejí školní batohy různých velikostí, kapacit, počtu oddílů, s profilovanými zády a bez nich, s vyztuženým, zesíleným dnem nebo extra kapsou na notebook.

Čtěte více...

17-08-2020

Slunečné dny konečně nahradily ty chladné a deštivé. Zasloužené prázdniny jsou tu. A není to jen čas na hraní a relaxaci, ale také vhodná doba na osvěžení šatníku. Kozačky, sněhule a gumáky putují do útrob skříní. Jejich místo teď patří lehkým a pohodlným sandálům. Který model je nejvhodnější pro malou nožku? Prohlédněte si širokou nabídku špičkových značek - Nike, adidas a New Balance. Tyto značky se blýskly vynikajícími letními nabídkami, které zaručují nejvyšší pohodlí a nejlepší vzhled.

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím