Blog

21-01-2020

Streetwear se v posledních letech potýká s ohromnou popularitou.  Výjimečný komfort nošení a nevšední design produktů z této kategorie způsobuje, že pouliční móda se těší oblibou mezi lidmi různé věkové kategorie. Pokud chcete zkomponovat módní garderobu v městském stylu, prohlédněte námi nabízené pánské boty adidas a zajistěte si atraktivní look na každý den!

Čtěte více...

15-01-2020

Obuv určená pro každodenní nošení by se měla charakterizovat nejen atraktivním designem, ale především by měla být pohodlná. Tým Beaverton má mnohaleté zkušenosti s výrobou obuvi nabízející výjimečný komfort nošení, který vyplývá z promyšlených konstrukčních řešení, pokročilých technologií a systémů. Seznamte se s našimi nabídkami dámských bot Nike a těšte se pohodlím vysoké kvality!

Čtěte více...

13-12-2019

Zima je ideálním obdobím pro aktivní! Zimní radovánky na sněhu, to je pouze jedna stránka této části roku - další je led a tající sníh na ulicích. A také samozřejmě sůl, která nás sice chrání před uklouznutím, ale ničí naše oblíbené boty. Právě proto je péče o obuv tak důležitá. Poznejte naše osvědčené způsoby, jak očistit boty od soli a zajistit jim dlouhou životnost.

Čtěte více...

10-12-2019

Zimní stylizace bývají problematické. Teplé boty obvykle mají masivnější tvar nežli kecky či sneakery, proto se s některými stylizacemi obtížně komponují. Neodpovědně vybrané zimní boty mohou způsobit, že Vám opticky zkrátí nohy a dokonce i  ten nejlépe promyšlený outfit se nebude prezentovat atraktivně. Jak nosit zimní boty s každodenním outfity? Seznamte se s našimi radami.

Čtěte více...

06-12-2019

Polovina listopadu, to je odpovídající moment, abychom pomysleli o zimních botách a garderobě. Výměna letního oblečení na zimní, teplé vlněné svetry a příprava loňských bot na novou sezonu. Pamatujte, že před obutím zimních bot, které strávily několik měsíců na dně skříně, je nutné je odpovědně připravit na další nošení. Jakým způsobem? Poradíme Vám!

Čtěte více...

02-12-2019

Černá barva je jednou z nejvíce univerzálních, proto se těší ohromnou popularitou mezi milovníky módy založené na univerzálnosti a klasice. Boty v této barvě je snadná komponovat z různým oblečením, které se nachází v našem šatníku. Pro všechny muže, kteří hledají obuvi do městských stylizací,  jsme připravili přehled modelů od ceněné značky Nike.

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím