Blog

27-09-2021

Čas na osvěžení šatníku? Vaše každodenní stylizace si zaslouží více energie a vy - jen to nejlepší! Pokud tedy hledáte výjimečné výrobky, pak vsaďte na osvědčený brand, který se proslavil modely, které splní i ty nejvyšší nároky.

Čtěte více...

16-09-2021

Bílé boty na každý den? To je trendy! Ale místo toho, abyste pouze slepě následovali módu, zkuste se řídit vlastními pravidly! Taková volba je klíčem k dobrému pocitu z nás samých po celý den. Jak to udělat? Máme pro vás dobrý tip: namísto klasické bílé vsaďte na lehce zabarvené odstíny. Béžové sneakery jsou proto ideální volbou, která dokonale obohatí vaše každodenní stylizace - a tak na vás na 50 style čeká široký výběr modelů šitých na míru potřebám milovníkům aktivního odpočinku. Jen směle do toho - prohlédněte si všechny modely a najděte si mezi nimi svůj must-have. Jsme si jisti, že se vám u nás zadaří.

Čtěte více...

14-09-2021

Bez ohledu na to, zda sledujete aktuální trendy, anebo každodenně sázíte na praktičnost - jsou jisté prvky garderoby, které jsou nadčasové. Osvědčí se jak ve skříni fanouška sportovního pohodlí, tak i toho, kdo dává přednost módnímu přístupu k stylizacím. Níže najdete příklady základních kousků oblečení, které nikdy nevyjdou z módy. A co víc - stanou se must-havem nejen stylově ohraničeného šatníku!

Čtěte více...

09-09-2021

O tom, že móda je pro každého, jistě nemusíme nikoho přesvědčovat. Nejnovější trendy mohou využívat v každodenních outfitech všichni. Ať už ti starší, vyzrálí a zcela si vědomi svého stylu, tak i ti mladší, kteří teprve zkoušejí kombinovat různé prvky, aby konečně našli svůj vlastní směr. Proto v našem multibrandovém obchodě nabízíme široký sortiment dětského oblečení, který se postará nejenom o módní look pro každý den, ale i o komfort za všech okolností. A jaké jsou nejmódnější prvky juniorských stylizací? Jen se podívejte!

Čtěte více...

03-09-2021

Popularita oversize oblečení je tu s námi již několik sezón a vůbec neutichá. Čím si ji tyto „příliš velké” střihy zasloužily? Jak je každý den nosit a s čím je nakombinovat, abyste se nedopustili módního faux pas? Pokud i vy patříte k fanouškům XL velikostí a hledáte nové inspirace, pak vás srdečně zveme k přečtení krátkého shrnutí našich vědomostí o oversize oblečení!

Čtěte více...

26-08-2021

Prázdniny se neúprosně blíží ke svému konci - a to znamená, že zanedlouho začne další školní rok! Ale tato doba nemusí být vůbec nudná a není nutné ji trávit pouze čekáním na další léto. Právě naopak - může, ba vlastně musí být plná sportovních dobrodružství! Ale aby se tak stalo, je třeba vybrat vhodné oblečení a doplňky. Prohlédněte si naši nabídku, vyberte si svůj must-have na následující sezónu a přivítejte první zvonění s úsměvem!

Čtěte více...