Blog

03-11-2018

Název modelu je poměrně záhadný – ve volném překladu to může znamenat pěnový obláček nebo obláček z pěny. V čem spočívá výjimečnost těchto bot? Čím Vás zaskočí? Vše se stane jasné, jakmile poznáte tajemství technologie Cloudfoam. Přečtěte si o tom v blogu.

Čtěte více...

30-10-2018

Obléct se dobře a stylově bez omezených financí? Maličkost! Zkompletovat outfit od hlavy až k patě za řekněme 1000 Kč? To už je výzva! Ujali jsme se toho a přicházíme s pánskou a dámskou stylizací za maximálně 1000 Kč. Podívejte se co jsme vybrali ze sortimentu 50 style.

Čtěte více...

18-10-2018

Všechny produkty, jaké se objevily prakticky od počátku existence firmy se těší neslábnoucím  uznáním a popularitou. Charakteristické tři pásky, skvělý tvar a novodobý vzhled - to jsou Lite Racer.

Čtěte více...

18-10-2018

Model Nike Court Borough je úklonem ke klasice z roku 1982, tedy k Nike Air Force 1. Projektanti Nike osvěžili tento basketbalový model, dodali mu lehkost a novodobý vzhled. Prohlédněte si výsledné efekty jejich práce.

Čtěte více...

10-10-2018

Tréninky fitness nepatří mezi komplikované, což je jejich velkou předností, proto ho může praktikovat v podstatě každý. Není to rovněž drahý sport, jelikož nevyžaduje nákup drahých přístrojů či speciálního sportovního oblečení. A co víc – nemusíme kupovat ani permanentku do klubu, protože cvičení tohoto typu můžeme vykovávat rovněž doma.

Čtěte více...

06-09-2018

Léto je náročným obdobím pro nohy. Vysoké teploty způsobují, že nohy jsou oteklé a jsou více náchylné na odírání a zapaření. Abychom tomu unikli, je potřebné zvolit dobré boty. 

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím