Blog

12-11-2019

Nemusíte být nejmódnější, v outfitu od top projektanta. Nejdůležitější je funkčnost a pohodlí během tréninku. Oblečení na fitness by mělo být jako druhá kůže. Ve skvěle padnoucím outfitu Vám už nic nebude stát v cestě, k dosažení perfektní postavy.

Čtěte více...

08-11-2019

Semišová obuv se prezentuje skvěle a může být zakomponována do různých stylizací, ať už sportovních nebo těch více casualových či elegantních. Jednak každý majitel semišových bot velmi dobře ví, že tento materiál je velmi náchylný na ušpinění, poškození a proměnlivé počasí. Mnoho osob cíleně obchází regály se semišovými botami v domnění, že jejich údržba je téměř nemožná. Takové boty můžeme udržet v dobrém stavu, pokud se držíme jistých zásad.

Čtěte více...

30-10-2019

Teplákové kalhoty přešly dlouhou cestu evoluce z typicky sportovního oblečení do elementy městské stylizace. Dnes tepláky nejsou pouze kalhotami, které můžete nosit jen do posilovny či na běhání. Pro mnohé se staly základem každodenních outfitů.

Čtěte více...

23-10-2019

V roce 2017 uplynulo přesně 30 let od uvedení na trh prvních bot se vzduchovým polštářkem – Air Max 1, které navrhnul jedinečný Tinker Hatfield. Tento model je jedním z nejznámějších na světě, jednak ne každý zná historii polštářku, který je umístěn v podrážce.

Čtěte více...

09-10-2019

Mládež miluje sneakery, proto nejpopulárnější značky se snaží splnit očekávání a potřeby svých klientů a pravidelně zavádí zajímavé projekty. Léto je skvělým momentem k prezentování poutavých streetwearových stylizací, jejichž základem je sportovní obuv. Prohlédněte si náš přehled sneakerů a osvěžte svou garderobu!

Čtěte více...

13-09-2019

Lonsdale se na pozadí konkurence vyznačuje dokonalou jakostí, zajímavou historií a bohatým sortimentem. Co má značka společného s boxem a MMA? Jaké jsou vlajkové a nejpopulárnější produkty? Které oblečení podepsané značkou Lonsdale najdete v nabídce 50 style? Ověřte to!

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím