Blog

28-12-2020

Nejžhavější trend této sezony? Rozhodně masivní lifestylové boty, které stylově navazují do charakteru 90. let. Obuv nazývaná dad shoes nebo ugly shoes, si získala srdce všech fanoušků sportovního pohodlí a městské uvolněnosti. Jaké modely masivních bot najdete v nabídce nejvíce známých značek? Níže Vám představíme několik nabídek od značek Reebok, Puma, adidas a Fila!

Čtěte více...

27-11-2020

Byly doby, kdy jsme považovali boty v této barvě za mírně řečeno, ne příliš stylové... ale ty časy jsou již dávno minulostí! Dnes se bílá vrací do obliby a s oblibou ji nosíme jak na tričkách či mikinách, tak rovněž i na obuvi. Známé na celém světě značky jdou naproti naším očekáváním, nabízejíc kultovní modely a nové nabídky právě této svěží letní barvě. Prohlédněte si náš výběr originálních bílých kecek pro ni i pro něj a vyberte si své ideální tenisky… na každou příležitost. Váš must have jistě bude mezi nimi!

Čtěte více...

21-11-2020

To není žádné tajemství: streetwear dobývá svět! Trend, který pochází ze slunečné Kalifornie, plnými hrstmi čerpá z mnoha různých směrů a propojuje je v jeden úchvatný celek plný vášně. Jeho hlavní zásada? Žádná pravidla! Milovníci městského looku zbožňují tento způsob oblékání právě díky svobodě, jakou garantuje. Zde nejsou žádná omezení, zde není něco takového, jako „nevhodné“ či „nezapadající do celku“. Zní to dobře? Máme stejný názor! Zjistěte více o tom, odkud pochází streetwear a kde hledat inspirace a zamiluje si ho spolu s námi!

Čtěte více...

06-11-2020

Víme, že nyní se chcete těšit létem, dny plnými slunce a bezstarostným vyleháváním na pláži. Ve Vaší skříni kralují šortky, letní oblečení a lehké boty na léto. Jednak jestli chcete připravit svou garderobu na podzim, máme něco pro Vás! Navzdory ponurým a deštivým dnům se bavte módou a odvažte se na stylizace s barevnými sneakersy v hlavní roli! Široký výběr modelů známých značek najdete samozřejmě v našem internetovém obchodě.

Čtěte více...

20-10-2020

Bývají dny, kdy se nemůže rozhodnout, co si chceme s sebou vzít. Taška na rameno bývá nepraktická a kromě toho se obáváme o správné držení těla - obzvláště u dětí, a klasický batoh je zase příliš velký… nebo nepohodlný během léta, protože se nám díky němu potí záda. Takže jak přenášet své věci? Odpovědí je vak na záda – lehký, praktický a nezatěžující páteř. Myslíte, že je vhodný pouze pro školáky? Že je možné v něm sbalit pouze boty? Omyl! Přesvědčte se, kolik využití má tento doplněk - jistě budete zaskočeni!

Čtěte více...

13-10-2020

I přes stále trvající letní počasí za okny, my již sledujeme trendy na další sezonu. Vše proto, abychom Vám zajistili maximum komfortu v módním vydání a... v přívětivé ceně. Přemýšlíte nad tím, co přinese letošní podzim? Rozhodně spojení uvolněnost a pohodlí se špetkou funkčních doplňků. Jednak nejdůležitější bude tvoření stylizací v souladu s vlastním životním stylem, gustem a charakterem. Níže Vám ve zkratce představíme nejžhavější trendy na podzim 2020 a následně představíme naše top boty a oblečení . To ony se stanou Vaším podzimním must have.

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím