Blog

13-05-2022

Poznejte naše modely pohodlných, stylových a praktických pánských sportovních bot, jejichž cena se pohybuje kolem 1800 Kč.

Čtěte více...

19-04-2022

Ve stylizacích mnoha lidí převládají šedá a tlumené barevné odstíny. Mnohdy při komponování svých běžných outfitů dáváme přednost botám a oblečení v „bezpečných” barvách - tady takových, které nebudou budit příliš mnoho pozornosti. Avšak v každém šatníku, dokonce i těch, kdo preferují neutrální odstíny, by neměl chybět alespoň jeden pár barevných sneakerů. Zjistěte, jaké populární boty s barevnými prvky nejlépe doplní dámské, pánské i dětské outfity.

Čtěte více...

15-04-2022

Je pohodlí přesně váš styl? Pak vám budou tepláky sedět jako ulité! Nebojte - můžete je nosit nejen do posilovny či na běžecký ovál, ale i každodenně do školy či práce. Už dávno minuly doby, kdy byl tento typ oblečení spojován výhradně s tělocvičnami. Teď nám největší návrháři a stylisté směle nabízejí outfity s teplákovými kalhotami a mikinami jako jedny z nejžhavějších. Toužíte jít ruku v ruce s trendy? S Nike a adidas není nic snazšího! Tyto známé brandy mají ve své nabídce věci jako stvořené pro milovníky trendů se sportovním puncem – rádi se s vámi podělíme o tipy, jak nosit ležérní tepláky, abyste byli vždy a zaručeně in. Pojďte se o tom přesvědčit!

Čtěte více...

15-04-2022

Je pro vás spojení pohodlí a dobrého looku základem každé stylizace? Cítíte se ráda nejenom plně komfortně, ale chcete u toho i dobře vypadat? Výborně, protože na 50style na vás čekají tisíce výrobků, které v sobě snoubí sportovní pohodlí s ležérním městským stylem. Plánujete nákup vysokých dámských bot? Anebo už ve svém botníku sneakery nad kotník máte, ale netušíte ale, co si k nim obléct? Jen klid! S radostí vám poskytneme několik zajímavých tipů. To co, jste připravena na dávku inspirace?

Čtěte více...

12-04-2022

Po nejistém roce, ve kterém jsme se zaměřili především na pohodlí, tuto sezonu nebudeme rezignovat ze života ve stylu eko. Proto naše volny budou ještě více svědomité a nákupy – nadčasové. Jednak jaro, to je ideální čas, ve který nám umožní dodat naší garderobě více barev a módních trendů, bez ohledu na počasí. Jaké boty vybrat na počátek jarní sezony? Poradíme Vám, co bude nyní v kurzu.

Čtěte více...

08-04-2022

Sázíte každodenně na pohodlí, ale i tak pořád toužíte vypadat módně? Nechcete příliš utrácet, ale máte ráda originální modely známých sportstylových brandů? V takovém případě je tento text určen právě vám! Níže vám představíme top 10 dámských modelů bot, jež nejenom kralují městským stylizacím, ale nestojí více než 1800 Kč! Jste připravena?

Čtěte více...