Blog

17-07-2020

Zdálo by se, že značka adidas je spojována pouze se sportovním lookem. Obuv na trénink, oděv na cvičení, doplňky… na výlety. Jednak dnešní streetwear trochu změnil současný přístup k módě a to, co se nám dříve vybavovalo s hodinou tělesné výchovy, dnes bez problému najdeme v městské módě. Jak nosit produkty se třemi pásky, aby jste vypadali stylově? Prohlédněte si naše návrhy na nejmódnější stylizace s adidas v hlavní roli!

Čtěte více...

15-07-2020

Léto se blíží velkými kroky. Počasí čím dál více pobízí k dlouhým procházkám a potkávání lidí ve městě inspiruje k vytváření zajímavých stylizací. To je znamení, že nadešel čas na revizi šatníku. Scházejí v něm lehké a prodyšné boty na léto? Modely z předchozí sezony již mají svou svěžest za sebou? Dobře víme, že pohodlí je klíčovým elementem, jednak nerezignujte rovněž z módního designu a zajímavých barev! Prohlédněte naši nabídku letních bot, díky kterým budete moci naplno čerpat z teplých dnů!

Čtěte více...

10-06-2020

Spojení pohodlí, univerzálnosti a nejnovějších trendů. Ideální nabídka pro ty, kteří si cení styl, ale rovněž je pro ně důležitý komfort a jakost – nejlépe označené logem známé značky. Je řeč o Vás? V tom případě si prohlédněte dámské Fila Strada Low, protože tyto sneakery mají všechny zmiňované přednosti. Není tedy divu, že ovládly ulice na celém světě a model se stal hitem této sezony!

Čtěte více...

24-04-2020

Mladí objevovatelé světa a městských trendů mají vysoké nároky, které někdy není snadné splnit. Každý rodič dokonale ví, jak je těžké najít ideální boty pro dítě! Tento problém se objevuje celý rok, ale na jaře je to obzvláště náročné. Mládež se dychtivě hrne ven, což je skvělé, ale počasí ještě stále bývá nepříznivé a na to je potřeba se dobře připravit. Na druhou stranu, po zimní nudě si všichni chceme dopřát trochu barev a lehkosti. Jak sladit dětské touhy s potřebami jejich rodičů? Máme na to odpověď! Zde jsou nejlepší modely bot na jaro pro děti, které vyhoví i těm nejvyšším nárokům.

Čtěte více...

20-04-2020

Nike Air Max, to je rozhodně jedna z nejvíce populárních kolekcí obuvi. Znají ji snad všichni. A každý, kdo si alespoň jednou dopřál jedinečné pohodlí nabízené legendou z Oregonu, nechce přecházet ke konkurenci. Jako každá jiná značka, Nike rovněž přichází s nabídkou novinek pro následující sezonu. Čím Vás zaskočí modely Nike Air Max v roce 2020? Přesvědčte se!

Čtěte více...

06-04-2020

Běh je Váš oblíbený druh aktivity? Bez ohledu na to, zda běháte jen tak pro dobrý pocit a udržení kondice nebo dbáte o svou postavu či trénujete na maraton – výběr odpovídajících bot na běhání, to je základ. Přemýšlíte nad tím, jakou značku zvolit?

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím