Blog

24-04-2020

Mladí objevovatelé světa a městských trendů mají vysoké nároky, které někdy není snadné splnit. Každý rodič dokonale ví, jak je těžké najít ideální boty pro dítě! Tento problém se objevuje celý rok, ale na jaře je to obzvláště náročné. Mládež se dychtivě hrne ven, což je skvělé, ale počasí ještě stále bývá nepříznivé a na to je potřeba se dobře připravit. Na druhou stranu, po zimní nudě si všichni chceme dopřát trochu barev a lehkosti. Jak sladit dětské touhy s potřebami jejich rodičů? Máme na to odpověď! Zde jsou nejlepší modely bot na jaro pro děti, které vyhoví i těm nejvyšším nárokům.

Čtěte více...

20-04-2020

Nike Air Max, to je rozhodně jedna z nejvíce populárních kolekcí obuvi. Znají ji snad všichni. A každý, kdo si alespoň jednou dopřál jedinečné pohodlí nabízené legendou z Oregonu, nechce přecházet ke konkurenci. Jako každá jiná značka, Nike rovněž přichází s nabídkou novinek pro následující sezonu. Čím Vás zaskočí modely Nike Air Max v roce 2020? Přesvědčte se!

Čtěte více...

06-04-2020

Běh je Váš oblíbený druh aktivity? Bez ohledu na to, zda běháte jen tak pro dobrý pocit a udržení kondice nebo dbáte o svou postavu či trénujete na maraton – výběr odpovídajících bot na běhání, to je základ. Přemýšlíte nad tím, jakou značku zvolit?

Čtěte více...

27-03-2020

Představte si obuv dokonalou na každý, dokonce i ten nejvíce aktivní den. Jaké by měl být? Především musí noze zajistit podporu hodnou těch nejlepších bot na trénink a odpružení na nejvyšší úrovni. Svršek by měl být odolný vůči poškození a trvanlivý. Vnitřek má příjemný a garantovat odpovídající ventilaci. Neméně důležitý je také look – módní a skvěle pasující jak do svobodné stylizace, tak i té udržované v duchu smart casual. Myslíte, že není možné mít tohoto všechno? Omyl! Pánské Nike Air Max LTD vyhoví  všem nárokům. Tento model nemůže scházet ve Vaší skříni!

Čtěte více...

26-03-2020

Víte, co momentálně frčí ve světě městské módy? Není třeba být specialistou, aby jste postřehli, že retro inspirace a věci, které jsme nosili před několika desítkami let, jsou nyní trendy jako nikdy předtím. Na druhou stranu se rádi díváme do budoucnosti - velkým zájmem se těší opravdu  novodobé modely obuvi a oděvů, které často vypadají jako ze sci-fi filmů. A kdybychom tak mohli propojit oba trendy? Projektanti Nike se rozhodli jít tímto směrem a stvořili něco opravdu efektivního... něco nezemského. Jde o sneakery Gravity – boty, které vynesou Vaše každodenní outfity na vyšší úroveň! 


Čtěte více...

19-03-2020

Je sice pravda, že do jara ještě zbývá trochu času, jednak se dobré se už teď podívat na to, co bude módní v roce 2020. Módní časopisy shrnují – trendy inspirované 60., 70. či 90. léty budou stále v módě. Proto neodkládejte do kouta masivní sneakery a také ty klasické – bílé, barevné a také neonově zářivé. Jedno je jisté - kicksy bleskurychle pronikly do módy a nemají záměr ji jen tak opustit.

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím