Blog

27-03-2020

Představte si obuv dokonalou na každý, dokonce i ten nejvíce aktivní den. Jaké by měl být? Především musí noze zajistit podporu hodnou těch nejlepších bot na trénink a odpružení na nejvyšší úrovni. Svršek by měl být odolný vůči poškození a trvanlivý. Vnitřek má příjemný a garantovat odpovídající ventilaci. Neméně důležitý je také look – módní a skvěle pasující jak do svobodné stylizace, tak i té udržované v duchu smart casual. Myslíte, že není možné mít tohoto všechno? Omyl! Pánské Nike Air Max LTD vyhoví  všem nárokům. Tento model nemůže scházet ve Vaší skříni!

Čtěte více...

26-03-2020

Víte, co momentálně frčí ve světě městské módy? Není třeba být specialistou, aby jste postřehli, že retro inspirace a věci, které jsme nosili před několika desítkami let, jsou nyní trendy jako nikdy předtím. Na druhou stranu se rádi díváme do budoucnosti - velkým zájmem se těší opravdu  novodobé modely obuvi a oděvů, které často vypadají jako ze sci-fi filmů. A kdybychom tak mohli propojit oba trendy? Projektanti Nike se rozhodli jít tímto směrem a stvořili něco opravdu efektivního... něco nezemského. Jde o sneakery Gravity – boty, které vynesou Vaše každodenní outfity na vyšší úroveň! 


Čtěte více...

19-03-2020

Je sice pravda, že do jara ještě zbývá trochu času, jednak se dobré se už teď podívat na to, co bude módní v roce 2020. Módní časopisy shrnují – trendy inspirované 60., 70. či 90. léty budou stále v módě. Proto neodkládejte do kouta masivní sneakery a také ty klasické – bílé, barevné a také neonově zářivé. Jedno je jisté - kicksy bleskurychle pronikly do módy a nemají záměr ji jen tak opustit.

Čtěte více...

05-03-2020

Trend dad shoes ovládl nejen módní přehlídky a stylizace celebrit, ale také každodenní look všech fanoušků pohodlí. Odkud se vzaly, jaké jsou současně nejnovější modely v nabídce 50 styl a zda si získaly takovou popularitu?

Čtěte více...

03-02-2020

Zimní stylizace, to je opravdová výzva. Jak vypadat módně a přitom nerezignovat z komfortu? To je jednoduché – stačí vsadit na oblečení, obuv a doplňky známých sportovních značek. Aktivní styl je v posledních letech in a look inspirovaný sportem vybírají dokonce osoby, které se ním běžně nevěnují.

Čtěte více...

21-01-2020

Streetwear se v posledních letech potýká s ohromnou popularitou.  Výjimečný komfort nošení a nevšední design produktů z této kategorie způsobuje, že pouliční móda se těší oblibou mezi lidmi různé věkové kategorie. Pokud chcete zkomponovat módní garderobu v městském stylu, prohlédněte námi nabízené pánské boty adidas a zajistěte si atraktivní look na každý den!

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím