Blog

08-03-2021

Značka Nike je proslulá tím, že se směle dívá do budoucnosti. Tato značka se nedívá na to, je v módě trendy - ona sama tvoří trendy, kterými se inspirují jak mistři streetwearu, tak i sportu. Přesto však projektanti nezapomínají na své kořeny a tradice. S oblibou se vracejí k modelům, které dříve vyvolávaly opravdovou revoluci a ukazují, že ona stále trvá. Dávný design ve zmodernizované, ještě lepší verzi? To se nosí! Právě takto vznikly jedinečné boty Nike Venture Runner – mladší bratr kultovních MD Runner. Jak vypadají ve spojení s klasikou?

Čtěte více...

05-03-2021

Kolekce bot adidas Terrex je rozhodně jednou z nejvíce známých v portfoliu německé značky. Znají ji jak milovníci horské turistiky, tak i fanoušci každodenního pohodlí. Málo kdo jednak ví, že tato outdoorová série se stále rozšiřuje, díky čemu rok co rok upoutává ještě větší zástup náročných zákazníků. Jakými modely pro speciální účely najdete v našem internetovém obchodě e50style.cz? Přesvědčte se!

Čtěte více...

15-02-2021

Kdyby bylo třeba vybrat jeden element garderoby, který je absolutním must have v období zimy, jistě by většina z nás zmínila právě teplou bundu. Ideální bunda by měla ochránit nejen před chladem, leč také před vlhkem, větrem a… přehříváním. Prozradíme Vám tedy, jak vybrat ideální model, který bude shodný jak s Vašimi potřebami, jak i vkusem!

Čtěte více...

02-02-2021

Podzim, současná situace svázaná s pandemií a dlouhé večery vedou k tomu, že při tvoření své stylizace vsázíte především na pohodlí? Není se čemu divit. Komfort, to je klíčový element, na který se oplácí zaměřit pozornost. Obzvláště nyní, kdy většinu času trávíte doma. Bez ohledu na to, zda pracujete z domu anebo po práci ráda skočíte do tepláků, to právě ony jsou základem stylizace na chladné dny. Jaké nabídky zajistí nejen komfort, ale také dobrý look? Níže najdete několik zajímavých příkladů, které jsou k dispozici rovněž v nabídce 50 style!

Čtěte více...

28-12-2020

Nejžhavější trend této sezony? Rozhodně masivní lifestylové boty, které stylově navazují do charakteru 90. let. Obuv nazývaná dad shoes nebo ugly shoes, si získala srdce všech fanoušků sportovního pohodlí a městské uvolněnosti. Jaké modely masivních bot najdete v nabídce nejvíce známých značek? Níže Vám představíme několik nabídek od značek Reebok, Puma, adidas a Fila!

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím