Blog

29-06-2021

Jízda na skateboardu, to je skvělý sport – plný energie, dávající křídla i opravdovým nadšencům. Máme stále více možností, protože skateparky jsou stále lépe vybavené a producenti skateboardů dělají vše pro to, aby tato disciplína byla čistým potěšením. Ale když už máte dobré místo a dobré vybavení, potřebujete ještě jedno – dobré boty. Poznejte stylové Nike SB – ideální na skateboard i na běžné nošení!

Čtěte více...

08-06-2021

Hledáte novou inspiraci ke stvoření fantastické a módní stylizace na běžný den? Napovíme Vám: propojení retra s moderním stylem bude trefou do černého! Takový mix se skvěle prezentuje za každých okolností a je velmi trendy, obzvláště jestli saháte po něčem s výrazně sportovním nádechem. Nezapomínajíc o pohodlí a odolnosti, zvolte design, který v sobě propojuje všechny tyto přednosti – zvolte Nike Air Max Excee. Tento model, to je opravdové splnění přání každého fanouška streetstyle!

Čtěte více...

14-05-2021

Přemýšlíte nad tím, jaké budou nejžhavější trendy na jaro? Napovíme Vám! A co víc – začněme tím, že nejmódnější kolekce známých značek najdete v našem internetovém obchodě e50style.cz. Prosté!

Čtěte více...

10-05-2021

Jaro bývá pro mnoho lidí dlouho očekávaným ročním obdobím - konečně můžeme odhodit tlusté bundy a zazářit s novými stylizacemi! Nenechme se ale svést prvními slunečními paprsky - postarejme se tedy o to, aby naše jarní outfity nejenom přitahovaly pozornost okolí, ale aby nás také chránily před posledními mrazivými závany větru. Jak připravit lehké, moderní pánské stylizace na začátek nové sezóny? Poradíme vám!

Čtěte více...

29-04-2021

S netrpělivostí očekáváte první sluneční paprsky a cvrlikání ptáků Vás už nabíjí optimizmem? Touží po dlouhých procházkách, usednout v parku na sluncem rozehřáté lavičce a číst si novou knížku? V tom případě se Vám již v hlavě rodí zajímavé stylizace na první teplé dny. My rovněž již nad nim přemýšlíme, proto bychom Vám rádi představili naše nabídky. Zaujali jsme Vás?

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím