Blog

13-09-2019

Lonsdale se na pozadí konkurence vyznačuje dokonalou jakostí, zajímavou historií a bohatým sortimentem. Co má značka společného s boxem a MMA? Jaké jsou vlajkové a nejpopulárnější produkty? Které oblečení podepsané značkou Lonsdale najdete v nabídce 50 style? Ověřte to!

Čtěte více...

06-09-2019

Čím dál častěji se ve společenský médiích setkáváme s ohlášením " koupím ledvinku ", které už nikoho nezaskočí a nejde zde o lidský orgán, ale o taštičku nošenou kolem pasu, která s úspěchem dobývá srdce fashionistek  – od modelek a celebrit, po milovnice hudby a koncertů. Odkud se vzala ledvinka? Proč se stala značnou konkurencí pro tradiční kabelky? Podívejme se na to zblízka!

Čtěte více...

04-09-2019

Sportovní boty po kotníky jsou rozhodně hitem tohoto podzimu a zimy. Místo toho, abychom měnili naše oblíbené modely  Adidas, Nike či New Balance na kozačky, můžeme s úspěchem nosit jejich podzimní a zimní varianty. Nabídka obuvi tohoto druhu je tak ohromná, až se nám z toho může zamotat hlava. Zůstává zde ještě jedna otázka – jak je nosit? Představujeme

Čtěte více...

12-08-2019

Kožená obuv dokáže dokonale doplnit téměř každou stylizaci, jednak abychom se z ní mohli radovat co nejdéle, musíme vědět, jakým způsobem se o ní starat. Péče o boty z přírodní kůže, to není jen odpovídající odstraňování nečistot, ale rovněž impregnace. Je nutné rovněž brát v úvahu fakt, že výrobci užívají různé druhy kůže, které mohou vyžadovat odlišné zacházení a prostředky.

Čtěte více...

09-08-2019

Módní experti rok co rok představují seznam věcí, které by se měly nacházet v každém šatníku. Od jisté doby se v něm nacházejí rovněž bílé boty. 

Čtěte více...

26-07-2019

První sportovní boty měly prvotně sloužit osobám, které provozují sport – to je logické :). Mezitím jejich novodobý vzhled způsobil, že je nosí  nejen profesionální sportovci.

Čtěte více...

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím