adidas Performance – série stvořená pro aktivní

adidas Performance – série stvořená pro aktivní

Trávíte každý den aktivně? Věnujete se sportu, rádi čas od času vyrazíte na jogging, a možná jste stálým návštěvníkem posilovny nebo fitness klubu? Bez ohledu na to, jakou formu pohybu preferujete, jistě víte, že když přecházíte na vyšší úroveň aktivity, mění se Vaše potřeby. Chcete, aby Vaše oblečeni, obuv či doplňky byly praktické, dokonalé jakosti a podpořily Vás v pohybu. A nejlepší podporu Vám mohou zajistit pouze produkty, který vznikly s myslí o aktivitách – jejich svobodě pohybu, odpovědném odvádění vlhkosti a odolnosti. A právě takové věci tvoří jádro série adidas Performance.

Technologie ve sužbě sportu

Produkt adidas Performance se vyznačují praktickými střihy, užitím materiálů, které umožní svobodu pohybu, a také technologiemi, jež podpoří aktivní osoby v dosahování ještě lepších výsledků. Taková řešení, jako Climacool či Climalite s, jsou odpovědné za zachování sucha, díky odpovídajícímu odvádění vlhkosti z povrchu kůže, a také stálou cirkulaci vzduchu. Dále takové technologie, jak Boost, tedy speciální pěna, která se kryje ve středové podrážce obuvi ze série Performance, to je způsob na udržení optimálního odpružení, cítění povrchu a současně maximální navrácení energie z každého pohybu. Performance, to je série, ve které najdete jak boty tréninkové či běžecké, tak i pantofle na bazén, kopačky, bundy či topy anebo kalhoty, a dokonce i ponožky. Každý z těchto produktů v sobě skrývá moc, kterou můžete využít během tréninku.

Nerezignujte z podpory!

No dobře, ale proč výběr odpovídající výstroje na trénink je tak důležitý? Představte si, že jedete na kole, jste v posilovně a vzpíráte anebo děláte cviky cardio. Fyzická námaha od Vás vyžaduje soustředění, a Vaše hlava i tělo jsou již zaneprázdněné… cvičením, únavou, koordinací. No je v takové situaci prostor na boj s nepohodlným oblečením, propocené tričko anebo ponožky, díky kterým nám chodidlo sjíždí uvnitř bot? Samozřejmě, že ne! Musí také myslet na to, že takové elementy, jako sesouvající se legíny, nepohodlné boty či tričko, které nechce s námi spolupracovat, mohou mít značný vliv na efektivitu naších tréninků, a jestli trénuje profesionálně – také mohou vést ke zhoršení naších výsledků. Proto je dobré se zaměřit na zkomponování outfitu, který bude podporou, nikoliv překážkou.

Nejlepší styl rovněž i v pohybu

Třešničkou na dortu vydařeného tréninkového outfitu, je samozřejmě jeho vzhled! Odpovídající oblečení má význam nejen v kontextu s módou či stylem, ale také… naší sebejistotou. A to rovněž může mít značný vliv na naše sportovní výsledky. Proto produkt ze série adidas Performance berou v úvahu také tyto aspekty. Všechno oblečení, obuv a doplňky jsou promyšlené tak, aby bylo možné tvořit sportovní outfity pro ženy a muže s různorodým vkusem a postavou, a také podtrhnou jejich přednosti, při naopak zakrýt nedostatky. S takovou podporou jistě dorazíte do cíle. A to v dobrém stylu!

Vyberte si své boty z řady adidas Performance:

2290

1390

2290

1190

2290

1320

790

522

990

655

990

560

1690

1181

1190

1011

590

332

Vyberte si své oblečení z řady adidas Performance:

Vyberte si své doplňky z řady adidas Performance: