bílé boty

Módní experti rok co rok představují seznam věcí, které by se měly nacházet v každém šatníku. Od jisté doby se v něm nacházejí rovněž bílé boty..V minulosti byly problémy estetické, obuv v takové barvě byla spojována se špatným vkusem. Nyní je bílá považována za skvělou barvu a spolu s černou je považována jako nejvíce univerzální a to pro každého. Bílé boty jednak jsou náročné – musíte o ně dbát a pravidelně je čistit a ony se Vám odvděčí skvělým vzhledem.

Fakty a mýty o bílé

bílé boty adidas

Ne každý rád nosí bílou. Postačí jeden prostý experiment, aby jste o této barvě přesvědčili. Vezměte si černé tričko a potom ho vyměňte na bílé. Sledujte, jak se mění Vaše pleť – stává se zářivá, vypadáte vyspale a odpočatě. Bílá omlazuje, odráží světlo a opticky rozjasňuje. A i když máte pochybnosti, rozhodně nerozšiřuje. Stačí vybrat odpovídající velikost a střih, abychom v této barvě vypadali dobře. Bílé kalhoty nejsou pro každého, ale bílé tričko a černé kalhoty, to je skvělá stylizace pro každý typ postavy. Běl v doplňcích je skvělou volbou pro ty, kteří ještě stále hledají odvahu pro tuto barvu.

Běl přes čtyři roční období

Světlé barvy jsou spojovány s létem a sluncem. Boty v takové barvě se vždy osvědčí v letních stylizacích. A co jiné měsíce? Nic nebrání tomu, abychom běl nosili přes celý rok.

bílé boty Reebok

Bílé boty můžeme nosit přes celý rok!

Jarní boty budou dobře vypadat s pastelovými barvami a květinovými vzory. Během podzimu se dokonale komponují se zemitými barvami. V zimě je kontrastujte s černou, šedou či tmavě modrou.

Nadčasové modely bílých bot

  • Bílé trampky a espadrilky – lehké plátěné boty, ideální na jaro a léto. Nejlépe se osvědčí během suchých dnů. Dokonale vypadají v dívčích stylizacích: k topům, šortkám, šatům, mini sukním.
  • Bílé trampky Feewear Teksas Bílé trampky adidas Pace VS
  • Sportovní boty – jsou pevnější než tenisky. Některé modely, například Air Max, můžete nosit přes celý rok, dokonce i během zimy.
  • Bílé trampky Puma Bílé trampky
  • •Pantofle a žabky – ideální na léto, ale nejen to. Přijdou vhod rovněž na bazénu, do sprchy či na dovolenou.

Aby bílá zůstala bílá

Bílé boty vpadají dobře, ale pouze tehdy, když jsou čisté (doporučujeme si přečíst článek: Jak čistit bílé boty). Pokud se na Vašich botách objevily skvrny, neodkládejte jejich odstranění Čím déle budete čekat, tím hůře půjdou odstranit a navrátit původní běl. . Na bílé boty nepoužívejte bělící prostředky, jelikož obuv zežloutne. Ideální je použít profesionální prostředky pro světlou obuv.

Renovátor Bama na bílé boty

Renovátor Bama na bílé boty

Pokud takový preparát nemáte, můžete užít bělící pastu na zuby nebo sodu. Dokonce jestli nejsou boty špinavé, je vhodné systematické čištění delikátními prostředky a vodou, protože je přeci lepší předcházet než léčit :)