Bolt, Excee, V-GR – mrkněte na nejžhavější modely Nike Air Max 2021

Bolt, Excee, V-GR – mrkněte na nejžhavější modely Nike Air Max 2021

Čas na osvěžení šatníku? Vaše každodenní stylizace si zaslouží více energie a vy - jen to nejlepší! Pokud tedy hledáte výjimečné výrobky, pak vsaďte na osvědčený brand, který se proslavil modely, které splní i ty nejvyšší nároky. Novinky od Nike pro rok 2021 představují další nabídku výjimečných bot přizpůsobených potřebám i těch nejaktivnějších osob, které milují trávit čas v pohybu, ale zároveň se u toho chtějí cítit módně. Víte už, co by ve vašem botníku nemělo chybět? Bolt, Excee, V-GR – boty od Nike jsou prostě top! Ale nebojte, pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější.

Nike Air Max Bolt – nejenom pro běžce

Značka se Swooshem je dlouhodobě vnímána především v souvislosti s geniálním tlumením nárazů. Právě ono ve velké míře zodpovídá za uchvacující pohodlí, díky němuž se boty tohoto brandu tak dobře nosí. Technologická řešení oslnila dokonce i profesionální běžce - není tedy divu, že si je zamilovali taktéž mistrové casualu a všichni fanoušci aktivního životního stylu bez omezení! Chcete vědět, co přesně stojí za obrovskou slávou sneakerů Nike? Pozor, prozradíme vám tajemství této značky: jedná se o výjimečný vzduchový polštářek Air Sole, který se ukrývá v podrážce! Je bez debat, že tento prvek je klenotem návrhářů Nike a že se k němu v případě nejnovějších modelů přiklonili ještě více. Boty Nike Air Max Bold mají proto tak tlustý vzduchový polštářek, jaký tu doposud nebyl, díky němuž je každý krok jako procházka v oblacích. Tento model byl vytvořen pro všechny běžce, kteří touží cítit se sebejistě a s lehkostí přistupovat k dalším výzvám a vždy být připraveni na jakékoli příští dobrodružství. Dámské, pánské i juniorské modely mají ovšem ještě jednu výhodu - díky klasickému looku a univerzálním barvám skvěle doplní každý všední outfit.

Vyberte si své Nike Air Max Bolt

2090

1521

1990

1592

2090

1352

2390

1912

2390

1377

1990

1691

2390

1605

1990

1611

2390

1861

Po vyznavače retro stylu Nike Air Max Excee

Nemusíte zarputile sledovat nejnovější trendy, abyste věděli, že městská móda ráda navazuje na minulost. Jedná se skvostný trend, protože v designu starém dvě, tři, či dokonce čtyři desetiletí se neustále skrývá mnoho kouzla! Může tak skvěle doplňovat i současné outfity a získat tak druhý dech. Přesně tak to mají nové Nike Air Max Excee, které výrazně navazují na aktuální trend retro looku. Jsou o něco masivnější než jiné kousky této značky a zosobňují dokonalý tip pro ty, kdo touží po něčem výrazném, co by jim umožnilo se odlišit... ale neudělají s tím chybu. Což v případě tohoto modelu nebude absolutně žádný problém, neboť jeho look inspirovaný dávnými trendy na sebe strhne pozornost, ale zároveň se sladí se současnými stylizacemi. Svůj podíl na tom má mimo jiné nadčasové barevné provedení. Ale co pohodlí? O ně se rovněž nemusíte strachovat. Značka se Swooshem nezapomněla ani na fanoušky praktických řešení. U tohoto modelu se celkem moderní touha po komfortu a takřka futuristické technologie setkávají se sportovním retro lookem, což dohromady garantuje nejenom spolehlivost, ale taktéž excelentní vzhled - a to vše zajišťuje skvělý pocit ze sebe sama. Toť dokonalý mix!

Vyberte si své Nike Air Max Excee

2790

1971

2990

1971

2990

1971

2990

2392

2990

2152

Fanoušci značky tleskají - přicházejí Nike VG-R!

Jistě jsou mezi námi skuteční milovníci kousků se Swooshem. Tento brand má již mnoho let své vyznavače, kteří s radostí sledují veškeré změny a zajímají se o novinky. Ale nejenom znalci ocení třetí žhavou novinku tohoto roku - Nike VG-R. Tyto sneakery představují další důkaz toho, že návrháři nezapomínají na své kořeny a rádi se vracejí k designu, který si kdysi získal naše srdce. Tento konkrétní model má svůj předobraz ve slavných Nike 95, takže kouzlo klasiky je patrné hned na první pohled. Ačkoli nelze podobu po vizuální stránce zapřít, VG-R jsou něco víc než jen umnou kopií. Tyto boty se vyznačují až do morku kostí moderním pohodlím, o které se starají mimo jiné prvotřídní materiály. Fanoušky aktivního trávení volného času jistě oslní komfort, jaký tento model nabízí - vskutku mistrovský, který je možné srovnat jen s těmi nejlepšími běžeckými botami. Vsadíte-li na tyto tenisky, zvolíte chytré a univerzální řešení, které se osvědčí za všech okolností. Nezáleží na tom, zda máte před sebou aktivní den, lenivé odpoledne či víkendový výjezd mimo město. Na každé procházce či výletě jako když najdete mix vámi milovaného pohodlí a opravdového městského stylu. Neocenitelnou výhodou bude rovněž originální, dynamický look, o který se postarají vlnkované linky na svršku. Prostě ideální volba pro někoho, komu nechybí energie!

Takže co - který model bude pro vás jako stvořený? Rozhodněte se ještě dnes!

Vyberte si své Nike Air Max VG-R

2590

1791

2690

2152

2690

1795

2690

1971

2690

1795

2690

1861

2590

2061