Boty Vans - módní kecky pro každého!

Boty Vans - módní kecky pro každého!

Pohodlné džíny, módní tričko a ony – tenisky Vans. Zní to jako recept na podařenou stylizaci? Tak tomu také je! Kecky této značky již dlouhá léta kralují na ulicích velkých i malých měst a dokazují, že v jednoduchosti tkví síla. Ale je to jediná možnost, jakou nám nabízejí tyto výjimečné boty? Samozřejmě, že ne! Ohromnou předností tenisek Vans je rovněž to, že vždy pasují ke všemu a každému. Vsaďte na univerzální a absolutně nadčasové boty boty pro ni, pro něj a pro nejmladší a přesvědčte se, proč si streetwear tuto značku tak zamiloval. Vans Vás nikdy nezklame!

Z vášně ke sportu

Znáte tuto značku? Jistě ano! Boty Vans jsou již považované téměř za kultovní, obzvláště mezi fanoušky městských trendů… a skateboardingu. Ve skutečnosti to právě milovníci jízdy na skateboardu započali trend na tyto pohodlné boty a ukázali světu jejich opravdovou moc. Když v roce 1966 bratři Paul a Jim van Doren zakládali firmu Van Doren Rubber Company, jistě neočekávali, že způsobí opravdovou revoluci! A tak se právě stalo. Lehké kecky s charakteristickou gumovou podrážkou se staly nezbytným elementem ve skříni každého fanouška jízdy na skateboardu. Proč? To je jednoduché! Skateboardisti si cenili jejich trvanlivost, spolehlivost a také přilnavost, garantující bezpečí během provozování oblíbeného sportu. Samozřejmě dokonalý look také nebyl lhostejný. Projektanti, sledujíc měnící se trendy, jdou naproti očekáváním milovníků jízdy na skateboardu a jejich další modely se čím dál lépe následovaly energii a vášeň takových osob. Není tedy divu, že jsou kecky Vans dnes považovány za kultovní. Skateboardisti věděli, že není nic lepšího! Pokud si tedy i Vy ceníte aktivní odpočinek, ale rovněž máte rádi městské trendy, slavné Vans nesmějí scházet ve Vaší skříni.

Pouliční inspirace

Předností těch bot jednak nebyla pouze odolná podrážka či svršek garantují komfort, šlo ještě o něco víc. Všichni víme, že pohodlných bot je k dispozici mnoho – takže jde o to, najít takový model, který má ještě „to něco”. A tenisky Vans jistě mají duši! A právě proto se tak velmi rychle dostaly ze skate parků do ulic a staly se elementem streetwearových stylizací. Rozvíjející streetwear, který vždy s oblibou navazoval na sport, rychle ukázal, jak univerzální tyto boty jsou! Co víc, Vans si rychle našly své místo rovněž na přehlídkových molech. S oblibou je nosily modelky, modelové, hudební hvězdy i herci. Stylisté přidali ruku k dílu a prokázali, že takové tenisky nám každou sezónu poskytnou mnoho skvělých možností! Dnes bychom si těžko mohli přestavit letní či jarní stylizaci bez kecek Vans. A to je velmi dobře, protože se osvědčí za každých okolností! Je jedno, zda vyrážíte na procházku, setkání s přáteli, do školy či do práce – s nimi můžete mít jistotu, že Vaše stylizace bude skvělá. Komfort v pouličním stylu je nejlepší!

Pro ni, pro něj

... pro všechny! Další předností kecek Vans, kterou nelze opominout, je to, že je mohou nosit absolutně všichni. A tak tomu také je. Pohodlí těchto bot docení jak děti, tak i dospělí a množství vzorů a barev zajistí, že každý najde něco pro sebe. Jak milovnice městského casualu, tak i fanynky elegantních outfitů, mohou směle zvolit dámské tenisky Vans a těšit se z looku plného komfortu. A pánové? Oni se rovněž mohou těšit komfortem nejlepšího looku. Bez ohledu na to, zda Vás vždy fascinoval streetwear, máte rádi sportovní stylizace či preferujete více elegantní stylizace. A co nejmladší? O ně je také postaráno. Dětské kecky Vans, to je skvělá nabídka pro každého juniora, který je rád v pohybu a cení si aktivní odpočinek. Na školní chodbách či místních hřištích, může být stylový aniž by rezignoval z komfortu a rodiče mohou klidně spát bez starostí o své dítě. Tyto boty nezklamaly skateboardisty – nezklamou rovněž Vás. Do jaké stylizace budou pasovat nejvíce? Z dlouhou prodyšnou sukní, šaty v tenisovým stylu? Z klasickými džíny, joggery nebo šortky? Vybírejte směle a bez ohledu na okolnosti se těšte jakostí ceněnou na celém světě. Kecky Vans, to je se nosí!

DÁMSKÉ BOTY VANS

1790

1035

1990

1431

1590

902

2090

1567

1590

1032

PÁNSKÉ BOTY VANS

1290

952

1290

952

1490

945

1490

1071

1490

1012

DĚTSKÉ BOTY VANS

1190

665

1190

712

1190

833

1290

903

1190

872

990

712

1590

1096

1190

807

990

712

1390

807