britský závan svěžesti – Lonsdale

Lonsdale se na pozadí konkurence vyznačuje dokonalou jakostí, zajímavou historií a bohatým sortimentem.Co má značka společného s boxem a MMA? Jaké jsou vlajkové a nejpopulárnější produkty? Které oblečení podepsané značkou Lonsdale najdete v nabídce 50 style? Ověřte to!

O značce

Firma Lonsdale vznikla v roce 1960 v Londýně. Zakladatel a iniciátor – Bernard Hart – byl boxer. Po své sportovní kariéře využil své znalosti a zkušenosti nabyté během své sportovní kariéry.. Pod znakem Lonsdale započal produkci a prodej výstroje pro boxery. Značka rychle roztáhla svá křídla a rozšířila sortiment o oblečení, boty a jiné doplňky.

Spojitost

Lonsdale na stálo spolupracuje s Punch GmbH. Kupujete výrobky se štítkem britské značky? Mnohdy to znamená, že mají licenci od německého subdodavatele Punch GmbH, který je známý produkcí vysoce kvalitních oděvů a výstroje, pro takové značky jako jsou Lonsdale či BenLee a Goodyear. Kolekce Punch od Lonsdale jsou garancí nejvyšší jakosti.

Pro každého

Nabídka značky je velmi široká. Pánské kolekce, to jsou mimo jiné mikiny, bundy, polo trička, klasická trička či kalhoty. Nejpopulárnějšími dámskými produkty jsou mikiny a trička. Kromě toho firma nabízí rovněž profesionální sportovní výstroj určenou osobám, které mají rády box a MMA. Jsou to doplňky, obuv, oblečení, chrániče a další tréninkové vybavení.

Vlajkový produkt

Nejpopulárnějším produktem z nabídky značky je tričko. Klasické tričko Lonsdale nejčastěji vystupuje s logem značky a lvem Lonsdale London na hrudi.Tričko má pravidelný střih, tedy v mezinárodní univerzální velikosti. U dolního okraje je našitý štítek, na jedné straně je logo Lonsdale London a na druhé britská vlajka. Trička značky jsou vyrobené z bavlny vysoké jakosti. Díky tomu stačí investovat jednou a těšit se produktem přes dlouhá léta. Dodejme k tomu klasický design, který nikdy nevyjde z módy a máme recept na ideální tričko.

Lonsdale ve 50 style

Jaké produkty této značky najdete ve 50 style? Klasická pánská trička či sportovní kalhoty. O tričkách se již nemusíme více zmiňovat. Pokud jde o teplákové kalhoty Lonsdale, tak nutno zmínit, že jsou zde pohodlné sportovní kalhoty z kolekce Two Tones.

Czarne spodnie dresowe Lonsdale Two Tones

Szare spodnie dresowe Lonsdale Two Tones

Mají sportovní střih, dvě boční kapsy a na jedné nohavici se nachází logo Lonsdale.Zhotovené jsou z bavlny s příměsí – díky tomu se nekrčí a jsou velmi pohodlné. V pase mají stahování, které umožní ještě lepší přizpůsobení postavě. Nohavice jsou zakončeny pruženkou.Jak kalhoty, tak i trička Lonsdale jsou dobrou volbou na každodenní nošení i na trénink.

Prohlédněte si celou nabídku produktů Lonsdale v našem internetovém obchodě.