Černobílá klasika, tedy osvědčené řešení ve Vašem šatníku

Černá a bílá, to jsou nadčasové barvy, které se dokonale prezentují v každém outfitu. Směle po nich mohou sáhnout jak milovníci streetwearu, tak i nadšenci sportovních a casualových trendů. Pokud se chcete tuto sezonu prezentovat s gustem, pomyslete o doplnění své garderoby stylizacemi založenými na kontrastu. Černobílé boty najdete v portfoliu mnoha top značek. V tomto článku prezentujeme několik zajímavých nabídek pro ženy.

Nike WMNS SB Check Solar

Nike WMNS SB Check Solar

Naší další nabídkou černobílých bot je projekt z nabídky oregonského koncernu. Model Nike WMNS SB Check Solar jsou boty, které se bez pochyb zalíbí fanynkám pouliční módy. Nízký svršek je vyroben z textilního materiálu, který zajistí ideální přizpůsobení a cirkulaci vzduchu. Projektanti se v tomto modelu rozhodli využít pěnu Solarsoft, díky které bude každý krok příjemností. Celek je posazen na přilnavé, odolné podrážce z gumy.

Converse Chuck Taylor All Star Madison

Converse Chuck Taylor All Star Madison

V tomto seznamu nemohou scházet boty od značky Converse, díky které se klasické kecky dodnes těší ohromnou popularitou na celém světě. Tuto sezonu vsaďte na model Converse Chuck Taylor All Star Madison, který je variací prototypu z počátku 20. století. Svršek je vyroben z měkkého plátna. Výjimečný komfort nošení zajistí polstrovaný límec, který rovněž zlepší přizpůsobení bot k noze. Doplnění celku jsou široké tkaničky a standartní podrážka.

adidas VS Advantage

adidas VS Advantage

Hledáte minimalistické boty ve sportovním stylu? Poznejte adidas VS Advantage, které němečtí projektanti stvořili pro ženy, které mají rády jedinečný styl v retro vydání. Svršek je vyroben ze syntetické kůže, která skvěle vypadá a je odolná vůči poškození. Zajímavým elementem projektu jsou tři lakované pásky na bočním panelu. Svršek je položen na podrážce, která dobře tlumí otřesy a je přilnavá.