Dad shoes - poznejte nejnovější modely ugly shoes ve 50 style

Trend dad shoes ovládl nejen módní přehlídky a stylizace celebrit, ale také každodenní look všech fanoušků pohodlí. Odkud se vzaly, jaké jsou současně nejnovější modely v nabídce 50 styl a zda si získaly takovou popularitu?

Poznejte trend na ugly shoes

Mezi městskými stylizacemi často postřehujete sportovní boty na masivní podrážce nevšedního tvaru? Se svrškem, který jistě upoutá pozornost nejen díky zajímavým barevným kombinacím, ale i nevšednímu designu. To jsou nejpopulárnější sneakery současnosti, které jsou některými nazývané dad shoes, jinými ugly shoes (tedy jednoduše ošklivé boty) anebo ještě jinými – chunky sneakers. Označení je mnoho, ale je stále řeč o stejném tvaru na masivní a často vlnité podrážce. Vše vzniklo díky časté kolaboraci značek premium se streetwearovými nebo sportovní značkami. Tímto způsobem si každý můžete dopřát nabídky, které vznikly ve spolupráci s projektanty ze sekce high fashion. Co víc - ne bezdůvodně tento druh obuvi získal označení daddy shoes. Inspirací totiž byly boty z časů naších otců, kdy právě kralovaly masivní sportovní boty, které zajistí komfort na nejvyšší úrovni. Navázání do stylu retro současně převládá v nejnovějších nabídkách známých značek, takže ani tohle nemůže scházet. Takto vznikl model dad shoes, který jedni zbožňují a jiní právě naopak nesnášejí, jednak nedá se jim odepřít pohodlí, jakou s sebou nesou. Co víc – tak nepozorný element garderoby může rychlým způsobem odlišit Váš look na pozadí podobných stylizací. Hledáte nestandartní modely? Prohlédněte si nabídku dámských a pánských dad shoes a nechte se unést nejnovějším trendům. Mimo to, že žhavý trend dad shoes započal u více známých značek premium, dnes většina streetwearových a sportovních značek nabízí svou vizi modelů inspirovaný dávným mainstreamem. Vsaďte na design v nevšedním vydání a prohlédněte si nabídku dad shoes dostupných pro každého.

Dad shoes adidas

Jednou z předních značek na obuvnickém trhu je bez pochyb značka s kultovními třemi pásky. To právě v nabídce adidas najdete mnoho zajímavých modelů, v tom rovněž těch navazující do aktuálních trendů, tedy ve stylistice dad shoes. Jaké modely máte k dispozici? Jsou to mezi jinými pánské kotníkové boty adidas Streetspirit. Osvědčí se především v období podzim-zima a zajistí nejen nevšední look, ale také odpovídající stabilitu a nevšední odpružení. Dvouvrstvá podrážka z pěny a gumy dbá o maximum komfortu a svršek v mnoha barevných kombinacích zajistí, že každý fanoušek módních řešení si najde něco pro sebe. Další příkladem nejnovějších modelů dad shoes od adidas, je model adidas Crazychaos. Tento se vyznačuje nízkým střihem a navazuje na runninovou obuv. Za pozornost u tohoto modelu stojí zajímavá forma paty, kterou zpevňuje dodatečná vrstva odolného materiálu se zajímavým vzorem. To zde se trvanlivost mísí s odpovídající prodyšností – vše díky spojení materiálů vysoké jakosti – mimo jiné textilních a kožených elementů. Vedle nich stojí rovněž módní dad shoes adidas 90s Valasion. Ty upoutají Vaši pozornost svým masivním a přitom neobvykle lehkým a pohodlným svrškem.

Masivní sneakersy Nike

Máte rádi všem známou značku s charakteristickým Swooshem? Vsázíte na nadčasovou klasiku s nádechem ztřeštěných trendů a víte, že jakost, kterou nabízí, Vás jistě uchvátí? Skvělé! Poznejte modely dad shoes od Nike. Mezi nimi nejnovější verze sneakerů, tedy Nike Air Max Alpha Savage, které si získají Vaši pozornost kosmickým designem. Jejich nízká konstrukce, vysoko posazená pata a jazyk zajistí, že se svršek ideálně přizpůsobí pohybu Vaší nohy. Co víc – měkký jazyk propojen se svrškem dbá o odpovídající stabilitu, aniž by omezoval v pohybu. Na pozornost zasluhuje rovněž podrážka s amortizační technologií v podobě vzduchového polštářku a charakteristickým řezem uprostřed, připomínajícím kultovní model Balenciaga. Další model, který stojí za zmínku, je Nike Air Heights. Zde rovněž můžete vidět charakteristické řezy ve středové části podrážky a runningový look, který jistě dodá sport dynamizmus Vaším městským stylizacím. Model je dostupný v několika barevných verzích – počínaje od černobílých dad shoes, přes ty se stříbřitým leskem, až po jednolitě bílé sneakery. Neobvykle jemu podobný je model Nike Air Max Graviton, ve kterém můžete vidět průhledný vzduchový polštářek v zadní části podrážky a trochu více vestavěný svršek.

Chunky shoes ve vydání Puma a Lotto

Jednak nejen přední značky přicházejí s nabídkou módních bot v retro stylistice. V nabídce obchodu 50 styl najdete rovněž zajímavé nabídky od značky Pumy, Lotto či Umbro. Mezi nimi mimo jiné model dámských dad shoes Puma Cilia Lux ve dvou barevných verzích – černé s bílou podrážkou a růžovým polstrováním a také jednolitě bílou s béžovými elementy. To, co především stojí za pozornost, to je odolný kožený svršek. V tomto případě kraluje minimalistický design, který jistě padne do gustu těm, kteří chtějí být na trendy, ale neradi se příliš odlišují. Kromě nich najdete například dámské daddy shoes Lotto Silion. Zde je rovněž svršek vyroben ze spojení odolného syntetického materiálu a kůže. Do tohoto charakteristická fialová podrážka. Co v nich získáte? Skvělé odpružení díky pěně EVA a jedinečnou přilnavost díky gumové vnější vrstvě.

Prohlédněte si nabídku dámských a pánských dad shoes ve 50 styl a najděte si svůj ideální model – nejen z ohledu na módní design, ale rovněž pohodlí. Široká nabídka známých značek a zajímavých modelů čeká na e50style.cz.

Dámské Dad Shoes

1290

592 Kč

1390

1011 Kč

1390

1071 Kč

2190

1290 Kč

2190

1290 Kč

2290

1390 Kč

2290

1390 Kč

2290

1390 Kč

2290

1390 Kč

2190

1691 Kč

2590

1942 Kč

2590

1990 Kč

Pánské Dad Shoes

1690

1190 Kč

2190

1290 Kč

2490

1590 Kč

2490

1590 Kč

2490

1590 Kč

2190

1642 Kč

2190

1990 Kč

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím