Doplnění městských stylizací – černé boty pro ženy od Nike

Na stránkách našeho blogu jsme Vám v posledním článku napověděli, jak zajímavým způsobem okořenit městské stylizace černými botami od Nike. Černá barva nám poskytne široké pole v komponování obuvi s různými elementy garderoby a vytváření zajímavých stylizací s ohledem na svou univerzálnost. Neodcházíme tedy od tématu černých bot se Swooshem a představujeme Vám nabídky pro ženy.

Nike WMNS Air Max Motion LW

Nike WMNS Air Max Motion LW

Série Air Max je kolekcí sneakerů, kterou dobře znají ženy i muži. První boty s viditelným systémem odpružení v podobě vzduchového polštářku, se objevily v prodeji v roce 1987 díky Tinkeru Hatfieldu, který je dnes známý jako jeden z nejtalentovanějších a nejznámějších projektantů sportovní obuvi. Na počátku byly modely ze série Air Max určené pro milovníky běhání, jednak s časem získaly rovněž slávu mezi lidmi, kteří se zajímají o módu. Ženám, které hledají univerzální základ pro městské outfity, nabízíme model Nike WMNS Air Max Motion LW, který propojuje inovační konstrukční a technologická řešení s nevšedním designem. Síťovaný svršek z textilního materiálu, to je garance nezbytné cirkulace vzduchu. Konstrukce svršku je zpevněna koženými elementy. Celek je posazen na pěnové platformě, vybavené systémem Air, který odpovídá za odpružení na různorodém povrchu.

Nike WMNS Tanjun SE

Nike WMNS Tanjun SE

V dámské garderobě v městským stylu si velmi dobře poradí rovněž model Nike WMNS Tanjun v černé barvě. Sneakery mají vše, co bychom mohli od obuvi z této kategorie očekávat. Svršek je lehký, prodyšný a snadno se přizpůsobí tvaru nohy, což je klíčové pro komfort každodenního nošení. Za pohodlí odpovídá také měkké polstrování a promyšlená konstrukce podrážky, kde najdeme pružné pěny. S hlubokou černou na svršku kontrastují bílá podrážka a Swoosh na boční straně.

Nike WMNS Air Max Axis

Nike WMNS Air Max Axis

Ceníte si sportovní klasiku? Pak Vám jistě padnou do gustu Nike WMNS Air Max Axis v černé barvě. Během projektování tohoto modelu se oregonští designéři inspirovali stylem z 90. let minulého století. Navázání tohoto druhu je posledně stala velmi populární, proto se sneakery takové stylistiky osvědčí v novodobých outfitech. O to víc, že v modelu Nike Air Max Axis nescházejí inovační řešení, jejichž cílem je zajištění maximálního komfortu. Nejzajímavějším řešením v těchto sneakerech je samozřejmě systém Air v podobě viditelného vzduchového polštářku ve středové podrážce.

Nike WMNS Oceania Textile

Nike WMNS Oceania Textile

Naše poslední nabídka černých dámských bot Nike je pro ženy, které chtějí stylově doplnit městské stylizace a mají rády sportovní retro styl. Model WMNS Oceania Textile, to je nevšední model z textilního materiálu, který je doplněn elementy z přírodní kůže. Materiály vysoké jakosti a promyšlená konstrukční řešení zajistí, že se tento model těší sympatiemi mezi fanoušky streetwearu.

Prohlédněte si celou kolekci dámských bot Nike v černé barvě