Hit na jaro: dámské Fila Strada Low

Hit na jaro: dámské Fila Strada Low

Spojení pohodlí, univerzálnosti a nejnovějších trendů. Ideální nabídka pro ty, kteří si cení styl, ale rovněž je pro ně důležitý komfort a jakost – nejlépe označené logem známé značky. Je řeč o Vás? V tom případě si prohlédněte dámské Fila Strada Low, protože tyto sneakery mají všechny zmiňované přednosti. Není tedy divu, že ovládly ulice na celém světě a model se stal hitem této sezony!

Velký comeback Fila

Kdy pomyslíme na pouliční módu z 80. a 90. let, jistě si vybavíme logo Fila. Značka vznikla na počátku 20. století a právě tehdy získala opravdový skok v popularitě. Z firmy specializující se na produkci oblečení a vybavení pro alpinisty se rychle stal producent sportovního oblečení, obuvi a doplňků rovněž pro jiné disciplíny a nakonec – značkou na každý den. Mají ji rádi všichni - od sportovních hvězd, přes muzikanty, až po obyčejné smrtelníky v každém věku. A v mezidobí značka přešla z italských rukou do korejských a začala vytvářet opravdové hity pouliční módy. Jsou retro trendy současně tak módní díky značce Fila? Fila jistě má v tom svůj úděl. Díky mimořádnému vcítění do gustu a potřeb zákazníků, vytvořila skutečné hity, které jsou s námi již několik sezón. Jedním z nich je model Strada Low.

Fila Strada Low – jakost a pohodlí

Dámské Fila Strada Low mají svršek vyrobeny z kombinace přírodní a syntetické kůže. Díky tomu jsou boty odolné, ideálně se přizpůsobí tvaru nohy a skvěle v ní spolupracují během každého pohybu. Vnitřek polstrovaný textilní materiálem minimalizuje riziko vzniku oděrek, takže můžete směle zaplánovat delší výlet s modelem Strada Low na nohou! Co ještě? Zajímavé šněrování založené na metalových průvlecích, jazyku s dodatečným otvorem na tkaničky a výrazným logu – nejen zvýší přizpůsobení a pohodlí, ale také to dodá botám originální styl. Masivní svršek inspirovaný trendem „ugly shoes” je posazen na hrubé gumové podrážce. To není jen skvělá amortizace, ale také doplnění charakteristického designu celku.

Design, který se vždy osvědčí

Ačkoli pohodlí a jakost jsou velmi důležité, první, co upoutá naši pozornost při výběru ideální obuvi, je vzhled. A zde se dámské Fila Strada Low mají čím pochválit! Masivní a monochromatické boty vystupují v několika barvách – klasické bílé, žluté a růžové. Sama si vyberte, které z nich nejlépe zapadají do Vašeho individuálního stylu. Pokud hledáte opravdu univerzální doplnění garderoby, vsaďte na model all white. Bílé sneakery, to je již nezbytný element šatníku, který bude bází stylizací, ve kterých vše ke všemu pasuje. V této verzi Strada Low můžete nosit dokonce s klasickým trenčem anebo s nimi prolomit elegantní stylizace. A možná vsázíte na dívčí styl? Růžovou verzi modelu s bílou podrážkou s úspěchem zkomponujete dokonce s šaty či sukní – obzvláště ve stylu sporty. Intenzivně žluté sneakery Fila, to je nabídka pro ženy, které mají rády nápadité stylizace. Tento model se dobře osvědčí především ve spojení z tmavými stylizacemi – bude se odrážet na tmavém pozadí. Džíny, kalhoty anebo šaty? Rozhodně! Všechny jarní stylizace dokonale oživíte ve spojení s Fila Strada Low. A tento model najdete ve 50 style!

2190

1194

2190

1194