Jak se připravit na nový školní rok? Sportovní nezbytnosti v roce 2021

Jak se připravit na nový školní rok? Sportovní nezbytnosti v roce 2021

Prázdniny se neúprosně blíží ke svému konci - a to znamená, že zanedlouho začne další školní rok! Ale tato doba nemusí být vůbec nudná a není nutné ji trávit pouze čekáním na další léto. Právě naopak - může, ba vlastně musí být plná sportovních dobrodružství! Ale aby se tak stalo, je třeba vybrat vhodné oblečení a doplňky. Prohlédněte si naši nabídku, vyberte si svůj must-have na následující sezónu a přivítejte první zvonění s úsměvem!

Školní batoh - bez něj ani ránu

Školní rok nelze začít bez dobrého batůžku. Co to znamená? Nemusíte si lámat hlavu nad odpovědí - poradíme vám! Základem je vysoce kvalitní provedení. Právě ono zajišťuje potřebnou trvalost, díky níž batoh vydrží po celý školní rok... a mnohem déle. Svůj význam má rovněž objem. Žáci toho se sebou musejí vláčet hodně - velká přihrádka je tedy k nezaplacení. Klíčovou roli hraje z tohoto důvodu také vhodná konstrukce batohu. Výplně na zádech a široké popruhy s měkkým polstrováním zajistí vašemu školákovi komfort a bezpečí. Ideální modely najdete v nabídce takových značek jak Puma, Nike nebo adidas. Batohy pro mládež se známým logem mají ovšem ještě jednu velmi důležitou výhodu - vypadají dobře. Populární sportstylové značky se starají nejenom o precizní provedení, ale rovněž o dokonalý look. A mix těchto vlastností je receptem na ideální batoh!

Pro všechny školní aktivity

Školní batoh je základ - o tom absolutně není žádných pochyb. Ale aby se žák mohl radovat z pohodlí, určitě mu přijde vhod ještě něco na hodiny tělocviku. Řeč je zde samozřejmě o praktickém vaku, do něhož se vměstná tréninkový úbor a který se zároveň postará o pořádek. Bude vaší ratolesti dělat společnost nejen při tréninzích, ale i... na školních výletech. Obzvláště v teplejších dnech se osvědčí na jedničku, neboť je lehký a pohodlný a přitom pojme veškeré nezbytnosti. Mikinu pro nečekané ochlazení, peněženku, klíče, telefon, lahev s vodou a krabičku se svačinou - na všechny tyto věci jistě nebude chybět místo. Jak vybrat dítěti dobrý vak? Známé značky znají odpověď i na tuto otázku. Klíčem k úspěchu je vsadit na odolné materiály a soustředit se na lehkou konstrukci, která nebude zatěžovat postavu. Svůj význam má rovněž design, který umožňuje cítit se sebejistě za všech okolností. Pro milovníky klasiky si ideální modely připravila značka Nike, ačkoli se i v nabídce adidas najde něco perfektního pro fanoušky nadčasovosti. Mladí trendsetteři si určitě zamilují barevné a pečlivě navržené vaky Puma, Lotto, či Vans.

Pohodlné boty - školní must-have

To už je všechno? Ale kdepak! Školní rok nemůže začít ani bez dobrých bot, které umožní těšit se pohodlím, aniž by se muselo rezignovat z módního looku. Právě proto jsou sneakery tak skvělou volbou. Tím, že mají svůj vzor v tréninkové obuvi, garantují komfort a bezpečnost, ale zároveň nabízejí i znamenitý vzhled. Sportovním nadšencům jistě padnou do noty Nike Air Max Wright se slavným okýnkem v podrážce, v němž je vidět pracující vzduchový polštářek. Fanoušky i fanynky runningového stylu zase uhranou dětské Champion Rebound Low nebo o něco modernější adidas vs Switch. Klasikou školních chodeb jsou samozřejmě také tenisky - nejlépe ty, jež byly inspirovány skejťáckou kulturou. Opravdovým mistrem v této oblasti je značka Vans. Kecky Vans YT Asher, YT Doheny nebo klasické dětské boty Ward v různých barevných provedeních umožní vaší ratolesti cítit se sebejistě a stylově.

V čem na tělocvik? Známe odpověď!

Je ještě jedna položka k vyškrtnutí na nákupním seznamu - a tou je úbor do tělocviku. I pro ty nejaktivnější děti, které milují běhat za míčem nebo skákat přes překážky, se zde najde něco ideálního. Tričko adidas nebo Puma bude znamenitou volbou, protože kromě odolnosti a pohodlí nabízí též dobrý look - a ten přijde vhod po skončení školního roku. V horkých dnech si může dítě obléct to stejné tílko, které předtím mělo na tělocvik, a nadále se radovat z mistrovsky sportovního pohodlí, ale tentokrát v běžné každodenní verzi. Nezbytnou součástí školní výbavy jsou taktéž šortky. Mohou být přiléhavé nebo volné, ale co je nejdůležitější - musejí zajistit komfort. Nemalý význam má i trvalost, za kterou zodpovídají jednak prvotřídní materiály, ale také pevné švy a promyšlené střihy. Značky jako Puma nejednou dokázaly, že moc dobře vědí, co potřebují ti nejaktivnější z nás - takže i naše ratolesti objeví v nabídce známých brandů něco pro sebe.

Máte vybráno? V takovém případě už jen zbývá počkat na první zvonění. S touto must-have výbavou bude školní rok pořádné dobrodružství!

Prohlédněte si školní batohy

590

413

590

413

590

413

790

552

790

465

790

513

490

228

540

228

590

240

540

240

590

275

1190

655