Lehké a pohodlné – pánské Nike Air Max LTD

Představte si obuv dokonalou na každý, dokonce i ten nejvíce aktivní den. Jaké by měl být? Především musí noze zajistit podporu hodnou těch nejlepších bot na trénink a odpružení na nejvyšší úrovni. Svršek by měl být odolný vůči poškození a trvanlivý. Vnitřek má příjemný a garantovat odpovídající ventilaci. Neméně důležitý je také look – módní a skvěle pasující jak do svobodné stylizace, tak i té udržované v duchu smart casual. Myslíte, že není možné mít tohoto všechno? Omyl! Pánské Nike Air Max LTD vyhoví všem nárokům. Tento model nemůže scházet ve Vaší skříni!

Nike – jednoduše mistrovská volba

Jsou značky, které není třeba nikomu představovat. Známé a ceněné na celém světě, vyznačují se nejen slávou, ale především dokonalou jakostí a stylem, který si zamilovali miliony lidí. Nike je tohoto dokonalým příkladem. Americká značka založená v roce 1964 v Eugene ve státě Oregon, již desítky let určuje trendy a odpovídá na naše potřeby s mistrovskou precizností. Není tedy divu, že charakteristické logo - Swoosh plný energie - můžeme vidět nejen na ulicích velkých a malých měst, ale rovněž na hřištích, kurtech či parketech. Produkty Nike si zamilovaly hvězdy sportu – tenisu, fotbalu a také basketbalu. V čem tkví tajemství americké značky? Je jím samozřejmě nejvyšší jakost zpracování. Každý produkt podepsaný logem Swoosh, to je dokonalé spojení nejvyššího komfortu s dokonalým lookem, shodně s aktuálními trendy. Není to právě to, co potřebujete? Nyní jakostí hodnou mistrů se můžete těšit každého dne. Nové Nike Air Max LTD Vám dokážou, proč právě tato značka je již desítky let jednou z nejčastěji vybíraných na světě.

Legenda v novém provedení

Co je tak výjimečné na těchto botách? Přednosti bychom mohli jmenovat dlouho. Někteří jistě docení jejich neobvyklou lehkost. Sneakersy jako dělané na dlouhý běh. Jestli máte před sebou výjimečně aktivní den, který vyžaduje pochůzky a vyřizování různých věcí, Air Max LTD budou ideální. Měkké polstrování z textilního materiálu nejen zajistí komfort, ale také zabrání nadměrnému pocení nohou. Hygiena a pohodlí v jednom – jednoduše ideální spojení! Svršek vyrobený z přírodní kůže a syntetického materiálu, to je garance odolnosti a elementy z textilního materiálu zajistí prodyšnost a odpovídající teplotu uvnitř bot. To, co jednak nejvíce upoutá pozornost, je odpružení. Nošením pánských Nike Air Max LTD rychle postřehnete novou formu komfortu – takovou, s jakou jste se ještě nesetkali. Odpovídá za něj legendární systém Air Sole, od kterého je odvozen název modelu. Jeden z nejvíce známých patentů slavné značky s logem Swoosh – lehký a odolný vzduchový polštářek skrytý v podrážce – viditelný je přes nevelké okénko, charakteristický znak modelu. To právě garantuje neobvyklé pohodlí, které si zamilujete.

Pánské Nike Air Max - ideální na každý den

Systém Air Sole je nejen revoluční technologií, která obměnila svět sportovní a lifestylové obuvi. Nepozorný vzduchový polštářek v podrážce rovněž zajistil, že značka získala svůj rozpoznatelný element, který je tak charakteristický, že ho znají téměř všichni. Malé okénko již z dálky poukazuje na dokonalý gust majitele těchto bot – a právě proto již není třeba nic víc! Projektanti se rozhodli také vsadit na monochromatický svršek, vybírajíc nadčasovou a univerzální čerň. I přesto tyto boty rozhodně nejsou nudné. Dynamiku zajistí elementy a prošívání dodá Nike Air Max LTD charakter. V těchto botách jistě zajdete daleko a navíc v dokonalém stylu. Stačí pomyslet: sneakery, které garantují pohodlí na nejvyšší úrovni, lehkost a k tomu všemu styl? Zní to jako trefa do černého, že? A taky že je –pánské boty Nike, to klasa sama o sobě a Air Max LTD jsou tohoto jedinečný příkladem. Pokud teda potřebujete obuv, která splňuje Vaše požadavky a vždy bude trendy a přitom zajistí pohodlí jako ty nejlepší runnery, nemusíte již díle hledat. Tady jsou!