Móda v dobrém stylu – sneakery pro náctileté

Mládež miluje sneakery, proto nejpopulárnější značky se snaží splnit očekávání a potřeby svých klientů a pravidelně zavádí zajímavé projekty. Prohlédněte si náš přehled sneakerů a osvěžte svou garderobu!

Nike SB Check Suede BG

Nike SB Check Suede BG

Skvělé sneakery, které oregonský koncern navrhnul s myslí na skateboardisty. S časem se produkty ze série Nike SB zalíbily nejen příznivcům skateboardingu, ale rovněž fanouškům trendů pouliční módy. Model SB Check Suede BG se charakterizuje svrškem ze semiše vysoké jakosti, díky čemu jistě padnou do gustu osobám, které si cení retro styl ve sportovním vydání. Semišový svršek je odolný a snadný v údržbě. Příjemný vnitřek zajistí pocit pohodlí a novodobá vložka chrání před odíráním. Úzký svršek je položen na podrážce z vulkanizované gumy, díky které získáte maximum přilnavosti na městském povrchu.

Feewear Thebus

Feewear Thebus

Další boty, které se ideálně osvědčí v mládežnických stylizacích. V tomto případě máme co dočinění se svrškem ze syntetické kůže, která svými vlastnostmi připomíná přírodní materiál a rovněž se skvěle prezentuje. Uvnitř se nachází měkké polstrování pro zajištění odpovídající hygieny, cirkulace vzduchu a pohodlí. Celek je doplněn charakteristickou ploskou podrážkou z odolné gumy.

Nike Team Hustle D 8 BG

Nike Team Hustle D 8 BG

Známé od 60. let. Koncern z Oregonu ví, jaké požadavky mají mladí lidé vůči sportovní obuvi. Skvělým příkladem toho je model Nike Team Hustle D 8 BG, který je inspirovaný klasickými nabídkami pro basketbalisty. Svršek u tohoto modelu je z přírodní lícové kůže, která je odolná vůči mechanickému poškození a zajistí potřebnou cirkulaci vzduchu. Projektanti vybavili obuv praktickými detaily, jako je přezka na suchý zip a speciálním zpevněním v klíčových oblastech. V konstrukci je využitá pružná pěna, která má za úkol odpružit každý krok, tlumit otřesy a tím zajistit ochranu kloubů a svalů. Nike Team Hustle D 8 BG můžete zakoupit v internetovém obchodě e50style.cz v několika módních barvách.

New Balance KL220TBY

New Balance KL220TBY

Značka New Balance je jedním z předních producentů sneakerů, které si získaly srdce lidí na celém světe. V rámci nabídek sneakerů pro mládež od bostonské značky, nabízíme model New Balance KL220TBY, který hrstmi čerpá inspirace z klasických běžeckých bot. Svršek je vyroben z prodyšné textilní síťky, která je pro zpevnění celé konstrukce doplněna panely ze syntetického materiálu. Sneakery se ideálně přizpůsobí noze a promyšlený výběr materiálů zajistí prodyšnost, kterou doceníte především během horkých letních dní. Monochromatická černá barva je skvělou bází pro univerzální outfity v městským stylu.

Reebok Royal Glide Syn

Reebok Royal Glide Syn

Velké množství zajímavých modelů sneakerů najdete také v sortimentu značky Reebok, jejíž kořeny sahají do XIX. století. Boty Reebok Royal Glide Syn mají svršek ze syntetické kůže a vyznačují se příjemným designem ve střih retro. Je zde viditelná inspirace běžeckou obuví. Dvouvrstvá podrážka se skládá z elastické pěny a gumy, která garantuje přilnavost k povrchu.

Zveme Vás k prohlédnutí celé nabídky mládežnické obuvi.