Módní mládežnické boty do školy… a nejen!

Módní mládežnické boty do školy… a nejen!

Rok školní za dveřmi? Nečekejte na první zvonění! Již teď doplňte školní výbavu vším, co je nezbytné. První lekce: boty. Co nemůže scházet? Nezbytné jsou samozřejmě pohodlné sneakery, které garantují učni komfort a jedinečný módní look. A jestli se navíc bude vyznačovat praktičností… tím lépe pro ně! Naštěstí právě takové modely čekají ve 50 style. Prohlédněte si nejlepší mládežnické boty do školy… a nejen! Z nimi každý den bude na jedničku s hvězdičkou!

Mládežnické boty ve stylu retro

Není třeba být znalcem městských trendů, abychom věděli, co se nyní nosí. Již několik posledních sezon se zaujatě díváme na to, co se nosilo kdysi a nanovo objevujeme kouzlo tehdejších trendů. Robustní boty typu ugly shoes, hrubé podrážky, elektrizující barvy, přivádějící na mysl ztřeštěná 80. či 90. léta – to nás baví! A není důvodu, proč nevypadat šik rovněž na školních chodbách. Projektanti známých značek to dokonale vědí, proto ve své nabídce mají modely juniorské obuvi shodné s duchem času… tedy inspirované retro stylem! Nabídka, která přesvědčí všechny fanoušky minulosti a dopřeje jim look na jedničku, budou Nike Air Max Excee – další vtělení jednoho z nejvíce klasických modelů. Značka slavila 30. výročí série Air Max prezentujíc právě tyto boty, jež jsou můstkem mezi tím, co bylo a co je teď. Rovněž úchvatnou a velmi módní nabídkou jsou adidas Breaknet. Ačkoliv přivádějí na mysl design tehdejších dekád, vyznačují se současností a univerzální barva se skvěle přizpůsobí do každého mládežnického outfitu. Jiné nabídky? Čekají v kolekci značky Puma! R78, inspirované retro obuví na běhání, zajistí juniorovi komfort přes celý den – a přitom skvěle zapadnou do jeho stylu. Rovněž dobrou a módní možností jsou městské Champion Rebound Rebound – další klasika s dlouhou historií a zástupem fanoušků na celém světě.

Pro fanoušky skateboarding

Milovníci jízdy na skateboardu si také najdou něco pro sebe. Známé značky připravily něco speciálně pro ně! Příznivců městské klasiky jistě padnou do oka boty Vans YT Ward. To právě od této značky započal trend charakteristické obuvi s hrubou podrážkou, bez které si dnes nedovedeme představit jarní či letních stylizace. Ale předností není pouze charakteristický look, který pasuje ke všemu, ale rovněž trvanlivost a odolnost vůči poškození. Boty Vans Ward, tak jako koneckonců všechny modely značky, jsou přetestované těmi nejlepšími – opravdovými nadšenci skateboardingu. A to právě oni docenili odolnou konstrukci, prodyšný svršek a pevnou gumovou podrážku dokonalé přilnavosti. Nedá se ukrýt, že takové boty se osvědčí nejen na školních chodbách! Milovníci městského looku s nádechem skateboardingu si zamilují také stylové Puma Carina, promované Selenou Gomez. Tento model, ačkoliv trochu navazují do skateboarding, mají svůj unikátní charakter, který je k nezaplacení. Podobně dobrý vzhledem (a současně i praktičností), se mohou pochválit rovněž boty adidas VL Court 2.0 – blízké svým designem do tenisové obuvi, ale stále městské a rozhodně mládežnické. Přímo ideální na nový rok školní!

Sportovní klasika je vždy v ceně

Pozor, čas na radu: ideální do školy je rovněž sportovní obuv! Sneakery svou samotnou budovou i historií, navazují na běhání, basketbal či tenis, a proto nabídky, které podtrhují jejich prvotní charakter, musejí být dobré. Takové modely garantují maximum pohodlí, co jistě docení ti nejvíce aktivní studenti. Dlouhý den ve škole, rychlý oběd, a poté dlouhý seznam mimoškolních aktivit, rozvíjející zájmy a koníčky? A možná setkání s přáteli a čerpání radosti ze společného trávení volného času? Na každý druh aktivit budou ideálním volbou Nike Wearallday. Ne bez důvodně model v mládežnické verzi nese tento název – díky speciální konstrukci opravdu může sloužit přes celý den, podpoří klouby a odlehčí nohy, díky čemu budete moci běžet ještě dál. Nevyčerpatelné zásoby energie garantuje Nike! Podobnými vlastnostmi se vyznačují sneakery Tanjun – minimalistické, kvalitní a spolehlivé. Rovněž dobře se osvědčí také klasické Champion Rebound, výrazně inspirované runningem. Do klasiky městského looku ve sportovním stylu jistě patří rovněž sneakery New Balance. Jednou z nabídek jsou boty YS009, dokonale známé mezi dospělými, které již získaly juniorské rozměry, aby se i studenti mohli těšit mistrovským pohodlím v dokonalém stylu.

Možností je tak mnoho! Na kterou vsadíte tento školní rok? Nyní je čas na rozhodování. Ale dlouho neotálejte, za chvíli je zde první zvonění!

Vyberte si své mládežnické boty

990

711

1290

774

1290

750

1290

801

990

671

1299

890

1290

750

1290

801

940

560

1190

712

1190

665

1290

845