První generace bot MD Runner šly na dračku. Nike MD Runner 2, to je další verze tohoto super populárního modelu, která si zaslouží označení bestseller. Novodobý design bot, mnoho barevných variant, atraktivní cena, kultovní logo s charakteristickým Swooshem – to vše zajistí, že MD Runner 2 jsou nabídkou prakticky pro každého.

O kolekci MD Runner

Kolekce čerpá inspirace od nejlepších. Je to nová, svěží verze, super populárního pánského běžeckého modelu MD Runner z 80. let. Retro runningový design je nejmódnější – nejdřív tuto inspiraci značka Nike využila v první generaci bot MD Runner, které se v našem internetovém obchodě těšily velkým úspěchem. Značka se rozhodla tento model zdokonalit a zavedla drobné změny. Takto vznikly boty MD Runner 2.

MD Runner 2

Svršek zhotovený z kůže vysoké jakosti se syntetickými elementy byl nahrazen síťkou a semišem. Díky užití takových materiálů jsou výjimečně komfortní a prodyšné. Užití semišových elementů ve svršku zvýší trvanlivost bot. .
Dříve gumová, nyní vaflovaná podrážka, garantuje ještě lepší přilnavost k povrchu a efektivnější trakci.

Druhá verze MD Runner, to jsou staré dobré lifestylové boty, které jste si zamilovali, vyrobené s ještě větší péčí o každý detail.

Dodatkowo Dodatečně MD Runner 2 vystupují ve dvou variantách: nízké a kotníkové.

Model Nike MD Runner 2 vystupuje rovněž ve verzi MID

Modely dostupné ve 50Style

V našem sortimentu jsou dostupné modely dámské, pánské i dětské. Mezi dámskými je několik variant v osvědčených univerzálních barvách:bílé, šedé, černé. Je zde také něco více odlišujícího: například smysluplná červeň. Další nabídkou je výbušná směs klasiky – tmavě modrá se špetkou růžové. Nejnovější model dostupný v našem internetovém obchodě, to je tyrkysová. Tato barva v doplňcích, to je něco nejen pro milovníky moře :)

V nabídce pánských modelů kraluje klasika: šedé, modré, tmavě modré, černé.

Novinky v nabídce našeho internetového obchodu, to jsou bílé boty s modrým Swooshem a zakončením, černé s oranžovými elementy a šedé se špetkou tmavě modré.

Kolekce MD Runner 2 MID je dostupná ve světle i tmavě hnědé a v černé. Tento model po kotníky se dokonale osvědčí během podzimu a lehké zimy.

Co s modely pro nejmladší? Nejmenší dětské rozměry mají zapínání na suchý zip, což usnadní obouvání a zouvání bot. Pro starší nabízíme standartní šněrované modely.

Mezi novinka nescházejí rovněž dětské nabídky. Model Nike MD Runner 2 (PSV) v šedé barvě můžete koupit ve dvou verzích: zapínané na suchý zip ve velikostech 27,5 – 35 nebo šněrované s délkou vložky 22,5 cm – 25 cm.