Nejlepší modely bot na jaro pro děti

Mladí objevovatelé světa a městských trendů mají vysoké nároky, které někdy není snadné splnit. Každý rodič dokonale ví, jak je těžké najít ideální boty pro dítě! Tento problém se objevuje celý rok, ale na jaře je to obzvláště náročné. Mládež se dychtivě hrne ven, což je skvělé, ale počasí ještě stále bývá nepříznivé a na to je potřeba se dobře připravit. Na druhou stranu, po zimní nudě si všichni chceme dopřát trochu barev a lehkosti. Jak sladit dětské touhy s potřebami jejich rodičů? Máme na to odpověď! Zde jsou nejlepší modely bot na jaro pro děti, které vyhoví i těm nejvyšším nárokům.

Klasika nanovo

Pro všechny fanoušky osvědčených řešení a looku s nádechem retro, budou ideální volbou juniorské Reebok Royal Cljog. Tyto výjimečné sneakery, to je osvěžená verze jednoho z nejpopulárnějších modelů obuvi pro všední nošení – Royal Classic Jogger 2.0, které se proslavily svým skvělým designem. Spojení klasického městského stylu s přímo mistrovským pohodlím, přesvědčilo milovníky aktivního odpočinku na celém světě. Nyní se podobným komfortem mohou uchvátit rovněž nejmladší. Juniorské boty Reebok v ničem neustupují od verzí pro dospělé – rovněž jsou vyrobené z materiálů skvělé jakosti a zpracované s maximální precizností. Co víc, svršek vyrobený ze syntetické kůže, to je garance odolnosti - a to je přeci obzvláště důležité v případě dětské obuvi. Důležitá je rovněž podrážka z pružnou pěnou EVA, která ochrání klouby při každém kroku. Reebok Royal Cljog kromě pohodlí zajistí rovněž jedinečný look, inspirovaný nejnovějšími trendy. Klasický střih a univerzální barvy – nenahraditelná čerň, klasická tmavě modrá s elementy plnými energie, svěží běl či zajímavý odstín šedé – to je recept na opravdu dobré boty pro každodenní nošení. Nenahraditelné v každé městské situaci!

Chaos pod kontrolou

A co jestli má dítě chuť na něco více odvážného? Milovníka městských trendů, pro kterého nejsou věci nemožné, jistě uchvátí adidas Crazychaos. Zní to jako něco ztřeštěného? Velmi možné, ale v této ztřeštěnosti tkví metoda. Dynamický svršek, který již dálky upoutá pozornost, to je pouze jeden z elementů, kterým se tyto boty vyznačují. Jejich perfektní konstrukce je stvořená tak, aby vyhověla všem nárokům juniorů – jak dosažení skvělého looku, tak i komfortu. Tyto sneakers výrazně navazují svou stylistikou do 90. let – můžeme to postřehnout v energických barvách a zajímavém designu, který oživí každou stylizaci. V jarní módě není místo pro nudu! Kromě barev, juniorské sneakery adidas Crazychaos se vyznačují rovněž pohodlím. Spojení nejlepšího retro stylu s komfortem, to je již dlouhá léta charakteristický znak značky a vlastnost, pro kterou si ji cení ti nejlepší. Aktivního teenagera jistě uchvátí rovněž perfektní přizpůsobení k noze, jaké zajistí svršek vyrobený ze semiš a potahované kůže a také opravdu mistrovské odpružení, které je znatelné při každém kroku. Za ten poslední element odpovídá pěna Cloudfoam – odolná a bezchybně spolupracující.

Ryze pouliční šik

A co když se ještě více oteplí? Na slunečné, téměř letní dny, budou ideální volbou boty Vans Ward. Kultovní kecky v juniorské verzi jsou prostě k nezaplacení! Jednoduchá konstrukce umožní rychlé obutí a vyběhnutí na hřiště, do školy či na setkání s přáteli. Ukazatelem modelu je bezpochyby slavný svršek z canvasu, který zajistí kultovní přizpůsobení ke tvaru nohy a jedinečný look. Výška po kotníky umožní módně navázat do aktuálních trendů a podtrhnou tvar noh a v chladnější dny vyexponovat barevné ponožky. To je opravdu něco jedinečného pro každého fanouška městských trendů. Dále mladí milovníci pohodlí v tom nejlepším stylu, najdou v teniskách Vans jinou velkou přednost. Jakou? Samozřejmě uchvacující pohodlí. Tyto lehké boty nezatěžují nohy a měkký vnitřek z textilního materiálu omezí vznik odřenin či otlaků. Ideálně vybraný rozměr umožní se těšit komfortem dokonce i během těch nejvíce aktivních dní. Dětské Vans Ward jsou dostupné ve stylových barevných verzích, díky čemu můžete mít jistotu, že se vkomponují do každé juniorské stylizace. To je opravdový jarní must have!

Populární modely bot na jaro pro děti

490

227

490

227

490

234

490

245

1090

290

790

290

590

332

690

350

1590

351

1590

351

790

352

790

357

790

370

790

370

790

370

790

392

790

392

690

416

690

440

790

441

790

441

890

450

790

455

790

455