Najmodniejsze buty na wiosnę 2020

Je sice pravda, že do jara ještě zbývá trochu času, jednak se dobré se už teď podívat na to, co bude módní v roce 2020. Módní časopisy shrnují – trendy inspirované 60., 70. či 90. léty budou stále v módě. Proto neodkládejte do kouta masivní sneakery a také ty klasické – bílé, barevné a také neonově zářivé. Jedno je jisté - kicksy bleskurychle pronikly do módy a nemají záměr ji jen tak opustit.

Boty na platformě

Pamatujete si trend na boty na platformě z předchozího roku? V předchozí sezóně se sotva objevily, jednak ve streetwearu se jim podařilo udělat humbuk. Na jaře 2020 budou opět patřit mezi nejmódnější boty. Nejen ve formě lehkých sandálů či pantoflů, ale i sneakerů nebo kecek na platformě. Dámské sneakery Puma Vikky Platform v jednolité barvě, to je již spojení dvou žhavých trendů, jednak o tom později. Jejich semišová verze v podobě modelu Puka Vikky Platform Ribbon s dívčím šněrováním v podobě široké stuhy Vám jistě padne do oka.

Bílé sneakery

Trend na bílé lifestylové boty, to je hit již několik sezon. Ale klid! Nemusíte se zbavovat svého oblíbeného modelu, poněvadž na jaře 2020 se stále budou pohybovat na vysoké příčce městských trendů. Nový model pánských bot addias Netpoint ve sněhově bílé barvě, dámské boty adidas Advantage s lesklým svrškem a možná klasické a všem známé boty Reebok Royal Glide? Bílé sneakery budou stále kralovat v jarních stylizacích. Můžete je nosit nejen do všedních outfitů, ale také jednoduchým způsobem doplní jak ty sportovní, tak i více casualové stylizace. A... není co skrývat – ideálně se osvědčí na letních festivalech. Co víc – módní bude rovněž značně monochromatický, jednolitě bílý look!

Vysoké a vázané modely

Jednak sportovní či lifestylové boty inspirované běžeckými projekty, to ještě není všechno. Nezapomínejme na legendární kecky, které jsou s námi již od 60. let minulého století. Známé značka Converse či Vans, to nejsou pouze předchůdci, ale také jedny z nejvíce známých značek, které mají ve své nabídce tenisky. Na jaře tohoto roku stále budou v kurzu, ale značně častěji se s nimi setkáte ve vysoké kotníkové verzi. Proč? Díky žhavému trendu šněrovaných bot s vysokým svrškem. S ohledem na to Vás jistě zaujme model vysokých kecek Converse Chuck Taylor All Star Madison. Jednak tenisky, to ještě není všechno. Módní budou také boty inspirované trekingovou obuví či módní sneakery ve verzi, která překrývá kotník. Úspěchem se bude těšit například model bot Nike Court Borough Mid GG či adidas CF Lite Racer Mid.

Barevný svršek

Jednak vedle všech výše zmíněných trendů nejmódnějších bot na jaro, najdete ještě jeden. Jaký? Jaro je ideální čas na změnu barev ve skříni, tím více, že nyní budou kralovat zářivé barvy a mnohdy dokonce neonové barvy bot! Proto se bude objevovat čím dál více multibarevných modelů. Budou to výrazné barvy sestavené s těmi tlumenějšími nebo… právě naopak – boty, ve který každá barva bude dominantní. Díky takovým modelům budete jistě nepřehlédnutelní a kontrasty budou kralovat v každodenních stylizacích. Nyní Vám můžeme nabídnout takové modely, jako jsou adidas Crazychaos, Nike LD Victory s růžovým akcentem či Nike Air Max Graviton se žlutými elementy. Naše rada – nejlépe budou vypadat v tlumené stylizaci.

Boty pro jaro 2020 budou bez pochyb nekonvenční. Stále budou kralovat sneakery ve stylu dad shoes, boty na platformě a ty, které upoutají pozornost výraznou barvou. Jednak nadcházející trendy budou rovněž laskavé k těch, kteří se nechtějí až tak odlišovat. Bílé sneakery a vysoké šněrované kecky, to je nabídka pro fanoušky klasiky. Žhavé novinky pro každou sezonu najdete nejen online na e50style.cz. Chcete se přesvědčit?