Nezemské boty – poznejte Nike Graviton!

Víte, co momentálně frčí ve světě městské módy? Není třeba být specialistou, aby jste postřehli, že retro inspirace a věci, které jsme nosili před několika desítkami let, jsou nyní trendy jako nikdy předtím. Na druhou stranu se rádi díváme do budoucnosti - velkým zájmem se těší opravdu novodobé modely obuvi a oděvů, které často vypadají jako ze sci-fi filmů. A kdybychom tak mohli propojit oba trendy? Projektanti Nike se rozhodli jít tímto směrem a stvořili něco opravdu efektivního... něco nezemského. Jde o sneakery Graviton – boty, které vynesou Vaše každodenní outfity na vyšší úroveň!

We Nike it!

Při hledání nejlepšího stylu a komfortu se neoplácí přistupovat na kompromisy. Nerezignujte tedy tohoto, co je pro Vás důležité – tím více, že existuje alternativa. Spojení všech požadavků bývá složité, ale naštěstí existuji značky, kterým se to daří. A jak! Jisté značky, které figurují na trhu již desítky let, nám nabízejí to, co je nejlepší, uchvácejí další pokolení a jejich logo je garancí jakosti. Jednou z takových značek je bezpochyby americká značka Nike, založená v roce 1964. Je někdo, kdo by neznal charakteristický Swoosh a nevybavoval ji ho z triček a bot, které jsou denně k vidění na ulicích? Jednak tato značka, to není pouze nejlepší look v duchu streetwearu, ale také volba mistrů ze světa sportu. Fotbalisté, tenisti a basketbalisti si již dlouhá léta cení produkty Nike – spolehlivé, dokonce i během nejnáročnějších utkání o všechno, a přitom stylové a jednoduše pohodlné. Toužíte po takové jakosti každého dne, která je dodatečně ve shodě s aktuálními trendy? Již nemusíte dále hledat – ideální sneakery jsou právě zde. Nike Graviton, fenomenální v mnoha ohledech, určitě splní všechny Vaše požadavky, pokud jde o obuv pro každodenní nošení. Přidejte se do týmu mistrů a najděte své místo mezi hvězdami!

Nezemsky dobrý look

Značka Nike je proslulá tím, že si cení inspirace z minulosti. S oblibou se vrací do dávných projektů, zlepšuje je a modifikuje tak, aby vyhovět současným nároků. Právě tímto způsobem vznikly sneakery Graviton, které fascinují svým designem. Plátnem pro jejich stvoření byly boty Nike Tailwind z roku 1996, které si držely status téměř kultovního modelu, zejména mezi milovníky městské módy ve starém stylu. Dnes slavný design můžeme nalézt ve zcela nových botách, vylepšených díky současným technologiím a ještě dokonalejším materiálům. Není to skvělé? Tento model doslova ohromuje svým designem, který vypadá jako ze sci-fi filmu s navázáním do futurismu. Charakteristický profil je neobvykle dynamický a vše díky masivní podrážce – navazující do stále aktuálního trendu dad shoes – a koženým elementům na svršku. Nejsou jednoduché, ale zvlněné, díky čemuž celek získává dynamismus a špetku módní kosmické ztřeštěnosti. V Nike Graviton bude těžké udržet své nohy na zemi - obuv je navržena tak, aby provokovala změny a inspirovala Vás hledat nové cesty... rovněž pokud jde o styl. Nebojte se – s odvahou vyberte to, co je nevšední a těšte se nezemským lookem. To je trendy!

Nezemské pohodlí

Představte si, že jdete přes město s lehkostí, jakoby na Vás neplatil zákon gravitace. Stoupáte, jako byste byli na Měsíci, téměř plynete vzduchem a svaly a kosti se díky podpory skafandru dokonalé jakosti se neunaví. Myslíte, že to je rezervované pouze pro astronauty? Možná, ale sneakery Nike Graviton Vám zajistí tohle vše, aby jste se cítili kosmicky lehce. Nezemské pohodlí garantuje dokonalá konstrukce celého modelu, ve kterém byly užité ty nejlepší technologie slavné značky. Dynamický svršek upoutá pozornost už z dálky, je vyroben ze spojení měkkého materiálu mesh a odolné přírodní kůže. Díky tomu se boty hladce přizpůsobí tvaru nohy a zajistí, že za každých okolností Vám bude pohodlně, jako ještě nikdy. To, co jednak opravdu uchvácí, je třívrstvá podrážka. Opravdu kosmická kombinace! Kromě přilnavé gumy a pružné pěny tam najdete také slavný vzduchový polštářek Max Air, jednu z vlajkových technologií Nike. To právě ona odpovídá za nadpozemský komfort a dokonalé odpružení, hodné nejlepších runnerů. To je opravdový úlet!

Prohlédněte si všechny modely dámských Dad Shoes

1390

1042

1390

1062

1290

487

2190

1190

2590

1700

1490

1266

2190

1290

2590

2061

2290

1390

Prohlédněte si všechny modely pánských Dad Shoes

2490

1590

2190

1290

2190

1290

2490

1590

Tato stránka používá cookies. Přečtěte si více o záměru jejich použití a změně nastavení ve svém prohlížeči. Prohlížením této stránky souhlasíte na používání cookies, shodně s aktuálním nastavením prohlížeče.

Dobře, rozumím