Nightgazer ve 50 style – podívejme se na ně zblízka!

Nike, to nejsou pouze Air Max, Jordan, limitované edice klasických modelů v nových barevných verzích. To jsou rovněž modely bot z nižší cenové kategorie, kolem kterých až tak velké ohlasy. To však neznamená, že nejsou hodné pozornosti.

Klasika s nádechem novodobosti

Nike Nightgazer, to je opravdový úklon do 90. let a tehdejšího streetwearového designu. Model je určený pro osoby, které mají sentiment ke klasickým výrobkům oregonského koncernu a zároveň si cení novodobé akcenty. Výsledkem péče o detaily a estetický vzhled, exempláře z této série si získaly oblibu mezi fanoušky sportovní obuvi.

Nike Nightgazer

Klasický retro-runningový design Nightgazer se ideálně zařadí mezi aktuální trendy sportovní obuvi.

Pohodlí především

Značka Nike chtíc zajistit uživatelům maximální komfort, se snažila o to, aby v modelu Nightgazer nescházely známé technologie a materiály nejvyšší jakosti. Charakteristická vyšší středová podrážka je vyrobena z pěny Phylon, což zlepší odpružení při běhu či chůzi. Pohodlný svršek je spojením syntetické kůže, textilní síťky a semiše. Měkký vnitřek Z textilního materiálu usnadní absorpci vlhkosti, což garantuje maximální pocit komfortu.

Nike Nightgazer

Vysoká středová podrážka a svršek vyrobený ze síťky, syntetické kůže a semiše, zajistí pohodlí a odolnost bot.

Nightgazer v garderobě

Nike nightgazer stanoví dokonalé doplnění pánské garderoby. S úspěchem je můžete nosit k džínům, kalhotům typu chinos či polokošilím. Model byl stvořen s myslí na každodenní užívání, takže je možné ho snadno využít v rozmanitých casual stylizacích i v outfitech sportovního charakteru.

Temná stránka bot

Černé boty, to je absolutní must have pro každého, poněvadž mají univerzální charakter a skvěle se kombinují s různými druhy stylizací. Kontrastující bílá podrážka a logo Nike dodají botám kouzlo a zajistí, že budou pasovat jak ke světlým džínům, tak i k tmavým chinos. Dodatečnou předností této barevné verze, je nejen možnost komponování s oblečením v různých barvách, ale také různorodých vzorů a struktur. V nabídce obchodu e50style.cz se nachází varianta jednolitě černých Nightgazer i černobílé s černými elementy na podrážce.

Nike Nightgazer

Tmavě modrý půvab

Tmavě modrá barva je velmi ceněná, pokud jde o produkty značky Nike. Proto model Nike Nightgazer v této barvě by měl padnout do gustu mnohým mužům. V kombinaci s bílým tričkem může vypadat opravdu efektivně.

Granatowe Nike Nightgazer

Béžová pro odvážné

Béžová varianta modelu Nike Nightgazer, to je nabídka pro osoby, které se nebojí nosit světlou obuv a vědí, jak o ni odpovědně pečovat. Stanoví dokonalý základ pro stylizace tvořené na zásadě kontrastu.

Beżowe Nike Nightgazer

Oranžová zapadnuta v šedi

Tlumená šeď, kterou prolomuje odstín oranžové, to je něco pro ty, kteří mají rádi energické barvy. Tato verze se osvědčí ve více sportovních stylizacích na běhání, trénink fitness či do posilovny. V těchto botách jistě vzbudíte pozornost.

Pomarańczowo-szare Nike Nightgazer

Nike Nightgazer pro děti

Mezi dětskými rozměry jsou dostupné 4 barevné varianty: šedá, černá s růžovým logem, s bílou podrážkou a tmavě modrá. Výběr modelů Nightgazer, to je garance pohodlné obuvi pro děti.

Dziecięce Nike Nightgazer w kolorze szarym