Nike Air Max 2020 - který model vybrat?

Nike Air Max, to je rozhodně jedna z nejvíce populárních kolekcí obuvi. Znají ji snad všichni. A každý, kdo si alespoň jednou dopřál jedinečné pohodlí nabízené legendou z Oregonu, nechce přecházet ke konkurenci. Jako každá jiná značka, Nike rovněž přichází s nabídkou novinek pro následující sezonu. Čím Vás zaskočí modely Nike Air Max v roce 2020? Přesvědčte se!

Trendy 2020

Každý rok s sebou přináší mnoho zajímavých trendů. Tak tomu je rovněž v nadcházející kolekci jaro-léto 2020. Co můžete vidět v nabídce známých značek? Především produkty, které oplývají explozí barev, odvážnými barevnými kombinacemi, výraznými neony a také... delikátní pastelové odstíny. Takové nabídky najdete rovněž v teniskách Nike Air Max pro rok 2020. Neustále zdokonalované technologie, svěží trendy a také schopnost nahlédnout do budoucnosti. To vše proto, aby každý fanoušek vzduchového polštářku mohl získat tu nejvyšší úroveň komfortu a odpružení.

Nike Air Max Excee

Model Nike AM Excee, to je zajímavá nabídka, která s grácií navazuje do stylistiky z 90. let. Všichni fanoušci Air Max dobře znají klasický tvar a technologii Air Sole, kterou můžeme holým okem spatřit v budově podrážky. Nyní osvěžena klasika uchvátí mixem materiálů ve svršku a jeho různorodou strukturou. Jednoduchý design zdobí zajímavý element na podrážce. A pohodlí? Každý, kdo alespoň jednou měl na nohou některou z nabídek bot Nike Air Max jistě ví, co může očekávat. Pružná pěna, technologie odpružení a vrstva gumy, která dbá o přilnavost. Co víc si přát? Zde je dnešní verze již dobře známé klasiky.

Vyberte si své sneakersy Nike Air Max Excee

2290

1572

2290

1665

2290

1665

2290

1665

2290

1717

2290

1757

2790

1971

2990

1971

2990

1971

2990

2080

2990

2080

2990

2080

Nike Air Max Axis

To je nabídka pro ty, kteří zbožňují klasiku, jednak jejich mysl stále krouží kolem toho, co je nyní trendy. Model Nike Air Max Axis vznikl na bázi inspirace předchozích verzí Max, které rovněž přešly do historie. Vybavujete si tvar Nike AM 97 a 98? Dámské sneakery Nike Air Max Axis jsou perfektním spojením všem známých konstrukcí se špetkou novodobých elementů. Tvar bot je navržen takovým způsobem, aby připomínal delikátní vlny, které z podrážky plynule přecházení na svršek. Takovýto zákrok někomu přivádí na mysl tektonické pohyby, zatímco jiným připomíná tekoucí vodu. Jak to bude u Vás? Přesvědčte se a nechte se zlákat na spojení novodobého designu s jedinečným pohodlím.

Nike Air Max Oketo

Tentokrát se v kolekci Nike Air Max pro rok 2020 nachází rovněž model v juniorské verzi. Řeč je o Nike AM Oketo, jejichž úlohou je zajistit pohodlí v módním městském vydání. Přemýšlíte nad tím, čím se verze Air Max Oketo liší na pozadí pozůstalých nabídek značky? Jeho předností je především lehký a prodyšný svršek, který je obvykle spojován se sportovní obuví. Pro zpevnění je doplněn syntetickými elementy v nejvíce náchylných místech. A podrážka? Samozřejmě stejně tak jako v případě pozůstalých modelů Nike Air Max v ní najdete známý systém odpružení Air.

Vyberte si své sneakersy Nike Air Max Oketo

1690

1130

1799

1187

Nike Air Heights

Jednak všichni fanoušci značky dokonale vědí, že Nike se rovněž často inspiruje aktuální módou. Již v předchozí sezoně jsme mohli postřehnout trend tzv. dad shoes. Masivní tvar, retro design a zajímavé spojení barev. Takový mix dominoval nejen s městskými stylizacemi, ale i těmi, které můžeme postřehnout na módních přehlídkách či oficiálních akcích. V roce 2020 budou inspirace sahat ještě dál. Jednak těm, kteří teprve začínají svůj příběh s ugly shoes, jistě padne do oka model Nike Air Heights. Element, který obzvláště upoutá naši pozornost, je tvar podrážky. Její charakteristické křivky dělají dojem, jakoby byla přenesena z 90. let. Jednak svršek a design celého modelu je natolik delikátní, že jistě uchvátí všechny, kteří teprve přicházejí na chuť stylu dad shoes.

Vyberte si své daddy shoes Nike Air Heights

2190

1550

Nike Air Max Graviton

V modelu AM Heights je vzduchový polštářek schován vnitřku podrážky. Jednak ještě o krok dále jde design sneakerů Nike Air Max Graviton. Jejich lehká a dynamická konstrukce svršku Vás uchvátí pohodlím, úrovní přizpůsobení a prodyšností. Dále podrážka s charakteristickým výřezem uprostřed a viditelným vzduchovým polštářkem zajistí, že všichni, kteří si cení produkty Nike neprojdou kolem nich bez povšimnutí. Budou pasovat nejen do sportovních stylizací, těch na všední den, ale i těch více casualových.

Vyberte si své dad shoes Nike Air Max Graviton

2590

1472

2490

1510

Nike Air Max Alpha Savage

Tento model, to je nabídka pro všechny muže, kteří se rádi odlišují. Pánské Nike Air Max Alpha Savage, to je model o zcela jiném designu. Připomínají tvar basketbalové obuvi, jednak jejich vzhled se snadno prosadí v každé městské stylizaci. Stvořené pro zajištění podpory během tréninku, jednak jistě dodají charakter nejednomu pánskému outfitu. Projekt upoutá Vaši pozornost díky nevšední konstrukci. Hluboce vykrojený svršek je doplněn prodlouženým jazykem a patou, díky čemu získáte ideální stabilitu a podporu. Za pozornost stojí rovněž podrážka. Její originální tvar, užití pružné pěny, amortizačního polštářku Air Max a gumové vrstvy, jistě splní Vaše nároky.

Stále nevíte, pro jaký model bot z kolekce Nike Air Max se letos rozhodnout? Prohlédněte si novinky dostupné v našem internetovém obchodě a najděte svůj ideální pár.