Nike SB – boty na skateboard i na běžné nošení

Nike SB – boty na skateboard i na běžné nošení

Při hledání obuvi pro Vaše běžné aktivity se jistě zaměřujete na mnoho aspektů. Důležitý je komfort, trvanlivost a samozřejmě dokonalý vzhled, umožňující se cítit sebejistě a svobodně za každých okolností. Ale je ještě jedna přednost, důležitá pro všechny milovníky aktivního životního stylu: univerzálnost. Ale nejde jen o tom, aby boty pasovaly jak k džínům, tak i joggers, ale rovněž aby se osvědčily v různých situacích. Právě taková jakost Vás zajímá, že? V tom případě pro Vás máme dokonalou zprávu: takové boty existují! Najdete je v nabídce značky Nike, která se specializuje nejen v botách na trénink, ale rovněž těch na běžné nošení, a také či možná především – propojuje všechny potřeby a nároky. Poznejte stylové Nike SB – ideální na skateboard i na běžné nošení!

Stylově a s vášní

Jízda na skateboardu, to je skvělý sport – plný energie, dávající křídla i opravdovým nadšencům. Máme stále více možností, protože skateparky jsou stále lépe vybavené a producenti skateboardů dělají vše pro to, aby tato disciplína byla čistým potěšením. Ale když už máte dobré místo a dobré vybavení, potřebujete ještě jedno – dobré boty. A právě zde vkráčí Nike SB – ne nutně celé na bílo, protože je můžete mít v mnoha barevných verzích, jednak jistě dokonalé právě pro tuto příležitost. Proč? Značka se Swooshem již dlouhá léta dokazuje, že rozumí potřebám milovníků sportu (a to různých disciplín), proto má také ve své nabídce skateboardové boty. Nike SB tedy mají vše, co Vám zajistí pohodlí a bezpečí. Canvasový svršek je odolný, přitom nezatěžuje nohy a dobře je ochrání před úrazy. Zajistí také odpovídající teplotu, což má značný význam během náročných akrobacií. Rovněž důležitá je přilnavost, protože to právě ona mnohdy zabrání úrazům. Ale ani zde se nemusíte obávat: značka se Swooshem již dlouhá léta klade důraz na konstrukci podrážky. Jistě Vás nezklame!

Nike SB – nejen na skateboard!

Skateboarding je populární vášeň... ale rozhodně ne jediná. Sportovních inspirací je ještě víc, a tyto boty Vám mohou dělat společnost za každých okolností! Nike SB, to je ideální nabídka rovněž na projížďku na kole, ze stejného důvodu, pro který se skvěle hodí na skateboard: protože zajistí podporu dokonce i během velmi intenzivního dne. Je jedno jak dlouhá trasa je před Vámi – sahajíc po těchto botách si můžete být jisti, že budete zklamáni. Jsou rovněž ideálním volbou na delší procházku po parku, ale také během aktivní dovolené, kdy máte naplánováno zvídání okolí. Při procházce po promenádě nebo po městské turistické stezce můžete směle čerpat radost z krásných chvil a s ničím si nedělat starosti. Nike SB garantují komfort a budou s Vámi držet krok. Ale to ještě není konec jejich předností!

Každodenní pohodlí

Boty, které můžete nosit pouze na skateboard či kolo? To je nepraktické! Projektanti Nike dokonale vědí, že je pro Vás důležité ještě něco víc – dříve zmiňovaná univerzálnost, která Vám umožní se těšit pohodlnými botami za každých okolností. Co řeknete na pár bot, které se skvěle jak ve skateparku či během projížďky na kole, ale také ve kterých můžete směle jít na procházku nebo na nákupy? Anebo jednoduše do školy či do práce? To je teprve pohodlí! A můžete se jím těšit právě v botách Nike SB, které na Vás čekají ve 50 style. Tento model je nejen pohodlný, ale rovněž stylový, takže Vám umožní být vždy trendy – samozřejmě na vlastních zásadách. Nižší svršek odhaluje kotníky, což je současně velmi módní. Můžete tímto způsobem vyexponovat zajímavé barevné ponožky, dodat celé stylizaci výjimečný charakter anebo se jednoduše těšit svobodou a svěžestí v úpalné dny. A to stále ještě není konec možností! Nike SB pro ni a pro něj jsou dostupné v široké paletě barev, díky čemu se snadno přizpůsobí do Vaší garderoby. Vsaďte na klasický mix černé a bílé? A možná na modrou nebo růžovou či zajímavé barevné spojení, upoutávající pozornost již z dálky? Výběr záleží jen na Vás! Unikátní barvy a sportovní look, tak silně spojován se skateboardem, Vás nyní mohou doprovázet každý den a získáte jedinečný vzhled spolu se skutečně mistrovským komfortem. To je právě jakost garantovaná značkou Nike!

Vyberte si své dámské Nike SB

1590

1160

1490

940

1590

902

1590

1035

Vyberte si své pánské Nike SB

1490

945

2190

1487

2190

1395

Vyberte si své dětské Nike SB

1290

801

1290

750

1290

1096

1190

722

1299

650

1399

1062