Nike Venture Runner – mladší bratr Nike MD Runner

Nike Venture Runner – mladší bratr Nike MD Runner

Značka Nike je proslulá tím, že se směle dívá do budoucnosti. Tato značka se nedívá na to, je v módě trendy - ona sama tvoří trendy, kterými se inspirují jak mistři streetwearu, tak i sportu. Přesto však projektanti nezapomínají na své kořeny a tradice. S oblibou se vracejí k modelům, které dříve vyvolávaly opravdovou revoluci a ukazují, že ona stále trvá. Dávný design ve zmodernizované, ještě lepší verzi? To se nosí! Právě takto vznikly jedinečné boty Nike Venture Runner – mladší bratr kultovních MD Runner. Jak vypadají ve spojení s klasikou?

Legenda se vrací!

Dnes je běh jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. Jeho milovníci mají možnost si vybrat runnery, které ideálně vyhoví jejich potřebám a osvědčí se v různých podmínkách. Máme specializovanou obuv na běhání po asfaltu, běžeckém pásu či kurtu nebo v outdoorové; modely určené jak amatérům, tak i pro profesionály; runnery na maratón i na sprint… Je z čeho vybírat! Jednak ne vždy tomu tak bylo. Dříve byly možnosti omezené a boty ne zcela splňovaly požadavky. Revoluce nadešla v 80. letech, kdy na trhu debutovaly nové boty do běhání od Nike – MD Runner. Tyto boty trénink velmi dlouho byly považovány za ideální! Jejich promyšlená konstrukce a vysoká jakost zpracování zajistí komfort a trvanlivost, tedy přednosti nezbytné během intenzivního tréninku. Pevné šněrování udržuje nohu v odpovídající pozici a zabrání úrazům a dokonale zkonstruovaná podrážka a amortizačními vlastnostmi umožní zachovat přilnavost na každém městském povrchu. Předností tohoto modelu byl také módní look, díky kterému boty dokonale vypadaly nejen ve sportovních, ale rovněž ve všedních stylizacích. Není se tedy čemu divit, že si je zamilovali jak milovníci běhání, tak i fanoušci streetstylu. Nyní se legendární Nike MD Runner vracejí v ještě lepší verzi. Opět nás uchvátí po tolika letech?

Nike Venture Runner – retro look v moderní verzi

Již nějakou dobu pozorujeme, že je trendem v městské módě čerpat z toho, co se nosilo před dvaceti, třiceti nebo dokonce čtyřiceti lety. A poněvadž je značka Nike vždy v obraze, bylo jasné, že se v její nabídce objeví zmodernizované verze klasiky. Právě takto vznikly boty Venture Runner. Již na první pohled je vidět, že jsou dalším vtělením slavných MD Runner, které se tak značně změnily. Dnes nás jejich jedinečný look znovu uchvácí, jednak ze zcela jiného důvodu. Kdysi, přesněji v 80. letech, první verze tohoto modelu byla uznávaná za lehkou, novodobou a dokonale odrážející ducha doby. Zatímco dnes si model ceníme za design odkazující na minulost, který se dokonale zařadí mezi současné trendy. Co více zde říct: tyto boty jsou prostě módní! Ale jak tomu už bývá v případě projektů s logem Swoosh, pouze na vzhledu to nekončí. Nike Venture Runner jsou nabídkou nejen plnou stylu, ale rovněž garantují vskutku mistrovský komfort, který je nedocenitelný, obzvláště během velmi aktivních dní. Semišový svršek se dokonale přizpůsobí tvaru nohy a dodatek prodyšné síťky zajistí termický komfort, bez ohledu na to, jak daleko vyrážíte. Předností je rovněž podrážka – odpružená a podobně jako v originálním modelu, pomáhá zajistit přilnavost. Jednak není se čemu divit – projektanti Nike vždy tomu přikládali zvláštní pozornost. Nyní značka Nike dokazuje, že jednou dotažený úspěch může zopakovat. Právě takto poznáme mistry!

Runningové inspirace na každý den

Nike MD Runner byly stvořené jako tréninková obuv, a tak také byly užívané. Jednak jejich vizuální přednosti rychle postřehli fanoušci městských trendů, což jen přispělo k popularitě tohoto modelu. Při vytváření dalších verzí značka nezapomněla na vzhled, takže boty Venture Runner se také mohou pochlubit skvělým lookem. Klasický tvar se skvěle komponuje se všemi městskými outfity, bez ohledu na to, zda vsázíte na stylizaci inspirovanou posilovnou či volíte casualový outfit s džíny a tričkem. Síťka na semišovém svršku, to není pouze praktický, ale rovněž stylový element, který dodá celku unikátní charakter – podobně jako viditelné švy a poutavé logo značky. Jak nosit Nike Venture Runner? Odpověď zní: jak jen chcete! Univerzálnost, to je další velká přednost tohoto modelu a ještě jeden důvod, proč si ho zamilovat tak, jak jsme si kdysi zamilovali plné stylu Nike MD Runner. Nutno uznat, že boty Venture Runner jsou úctyhodným nástupcem klasiky. Pozvěte ho do své skříně ještě dnes!

Vyberte si své originální boty Nike MD Runner

1090

617

990

621

990

667

1290

845

1690

850

1690

850

1690

1130

Vyberte si své originální boty Nike Venture Runner

1790

1035

1790

1187

1790

1187

1790

1232

1790

1232

1790

1253

1790

1272

1790

1305

1790

1305

1790

1305

1790

1305

1790

1305