Cloudfoam - pėdos debesyse

Název modelu je poměrně záhadný – ve volném překladu to může znamenat pěnový obláček nebo obláček z pěny. V čem spočívá výjimečnost těchto bot? Čím Vás zaskočí? Vše se stane jasné, jakmile poznáte tajemství technologie Cloudfoam. Přečtěte si o tom v blogu.

O modelu

CF boty

Model Cloudfoam je inspirovaný běžeckou obuví. Jeho užití je velmi rozsáhlé: jak pro každodenní nošení, tak i pro různorodé sportovní disciplíny. Boty se vyznačují geometrickou formou a elegantním svrškem z bezešvé síťky. Středová podrážka je vybavena vložkou Cloudfoam, která garantuje měkkost a pohodlí. Komfort dodá rovněž síťovaný jazyk a měkký límec. Vnější gumová podrážka zajistí přilnavost na každém povrchu. Dodatečným zpevněním je pata z materiálu TPU: elastický, hladký a odolný proti stírání.

Pěnová vložka Cloudfoam

Společnou předností všech modelů z řady adidas Cloudfoam Vložka zhotovena z pěny EVA dokonale tlumí otřesy, garantuje komfort a odpovědně amortizuje. Nabídka od adidas se ideálně osvědčí během pravidelné fyzické aktivity. Dle uživatelů jsou boty neobvykle pohodlné a během jejich nošení poskytnou pocit, jakoby se uvnitř nacházel měkký polštářek.

Rodina Cloudfoam

adidas Cloudfoam

V kolekci Cloudfoam značka adidas nabízí mnoho variant bot.

Cloudfoam jsou výjimečně ženské úzkého tvaru. Jsou lehké a elastické, dostupné v dívčích barvách, například v lososové , nebo v neutrálních barvách: černé ir a béžové. .

lososové adidas Cloudfoam černé adidas Cloudfoam béžové adidas Cloudfoam

Zajímavým řešením je úchyt u paty, který usnadní obouvání a zouvání bot. Dodatečnou předností je výjimečná měkkost získaná z dvojité vrstvy pěny ve vnitřní vložce.

Druhou nabídkou je Cloudfoam , tedy něco pro muže. Projektanti se inspirovali běžeckými botami. Tento model se odlišuje zajímavou strukturou podrážky zhotovené z kaučuku, která je díky unikátnímu dezénu výjimečně přilnavá. Speed byly vyprodukovány v různých barevných variantách, všechny však mají společnou vlastnost: elastičnost a odolnost. Můžete vybírat z klasické černé, šedé nebo barevné kombinace.

černé pánské adidas Cloudfoam Šedé pánské adidas Cloudfoam Pánské tmavě modré adidas Cloudfoam

V březnu se rodina Cloudfoam rozrostla! Nové modely, které rozšířily nabídku 50 style, to jsou další tři varianty. Co tentokrát nabízí značka s charakteristickými třemi pásky? Série Durama, to je povedený mix designu se sportovní technologií . Jsou určené běžcům, ale jejich super novodobý vzhled zajistí, že se rovněž prosadí v každé módní stylizaci. V nabídce této řady máme tlumenou klasiku – dámské černé boty na běhání adidas Durama W.

Pánská kolekce z řady Duramo je dostupná ve třech barevných variantách: červené, modré a černé.

černé adidas Duramo modré adidas Duramo Šedé adidas Duramo