Obuv adidas Terrex – modely pro speciální účely

Obuv adidas Terrex – modely pro speciální účely

Kolekce bot adidas Terrex je rozhodně jednou z nejvíce známých v portfoliu německé značky. Znají ji jak milovníci horské turistiky, tak i fanoušci každodenního pohodlí. Málo kdo jednak ví, že tato outdoorová série se stále rozšiřuje, díky čemu rok co rok upoutává ještě větší zástup náročných zákazníků. Jakými modely pro speciální účely najdete v našem internetovém obchodě e50style.cz? Přesvědčte se!

adidas Terrex – poznejte podporu horské obuvi

Horská turistika, to je Vaše oblíbená forma aktivit nebo se jí věnujete pouze jednou do roka? Bez ohledu na to, jak často se procházíte po horských stezkách, jistě víte, že dobré boty jsou základem. Dbají nejen o bezpečí, ale současně zvýší komfort chůze. Boty z kolekce adidas Terrex se osvědčí jak v náročném terénu, kamenitém povrchu, tak i blátivých a kluzkých stezkách. Trekingové boty adidas jsou vyrobené z materiálů vysoké jakosti. Co víc – s péči o každý detail. Do tohoto s užitím pokročilých a mnohokrát protestovaných technologií, které Vás nejednou uchvátily nabízenou podporou. To, čím se odlišuje svršek, je membrána Gore-Tex, která dbá o suché prostředí Vaších noh bez ohledu na počasí. Jednak to ještě není všechno. Byla užitá odolná guma Continental ve výrobě podrážky. Co ještě? Legendární systém Traxion v podrážce, který je garancí přilnavosti dokonce i na kluzkém horském povrchu. V středové části je využitá amortizující pružná pěna EVA. Do tohoto pevný systém šněrování jako u outdoorové obuvi, který bude dobře držet nohu a zajistí stabilitu. Dále materiál svršku a jeho výška se liší dle modelu, a těch v nabídce značky je čím dál víc.

Na hory i do města – prohlédněte si nabídku modelů adidas Terrex

V kolekci trekingové obuvi adidas najdete nejen klasický model nízkých bot adidas Terrex Eastrail GTX. Dostupné jsou rovněž lehčí verze sportovních bot adidas Terrex Voyager s technologií Climacool, jak i vysoké outdoorové boty adidas Terrex Hikster Mid s koženým svrškem. Jednak to zdaleka nejsou všechny nabídky! Jistě Vás zaskočí nové modely bot Terrex Hikster nebo Trailmaker, jejichž design se snadno osvědčí v městském prostředí. Podle tohoto, zda hledáte boty na běžné nošení, či jednak obuv pro speciální účely na hory – v trekingové kolekci adidas najdete jak vysoké outdoorové boty po kotníky, tak i ty nízké. Dostupné jsou zimní boty z přírodní kůže, které se osvědčí nejen na túry, tak i boty adidas na léto, jejichž svršek tvoří prodyšný textilní materiál. Díky tomu se jak pánské boty terrex, tak i dámská obuv adidas, osvědčí během každé sezony.

Nejen černé boty adidas

Z kolekce horských bot si vybavujete hlavně černé adidas Terrex pro muže? Eventuálně ty, jejichž jednolitou barvu prolomují červené nebo modré elementy? Vůbec nás to nepřekvapuje – tyto verze jsou již legendami na horských stezkách. Co víc – taková verze je nejvíce univerzální, díky čemu se osvědčí nejen v horách, ale i ve městě. Jednak to není jediná nabídka, kterou ve 50 style najdete. Kromě nich se zde nacházejí modré outdoorové boty, béžové či ty vícebarevné. Projektanti značky nezapomínají na to, že kromě technologické podpory a využívání těch nejlepších materiálů, důležitý je rovněž design trekingových bot. Koneckonců sportovní look také může být udržovaný v nejnovější trendech. Poukazuje na to nová kolekce bot adidas, ve které najdete model ve streetwearovém stylu. Pevná konstrukce a šikovný tvar prolomuje funkční propojení různých materiálů a kontrastní barvy. Díky tomu nejen plní svůj účel, ale současně dbá o Váš módní look – nejen na lesních či horských stezkách.

Ve 50 style najdete širokou nabídku bot adidas Terrex – jak těch nízkých, tak i vysokých, typicky horských, ale i více lifestylových. Vše pro to, aby každý fanoušek značky našel ideální model pro sebe. Přemýšlíte nad tím, jaký rozměr vybrat? Nemůžete se rozhodnout pro danou barvu? Žádné obavy, máte 30 dnů na výměnu nebo vrácení a objednávky od 2 000 Kč jsou doručovány zdarma. To je ideální příležitost se nechat zlákat na pořízení obuvi pro speciální účely!

Vyberte si své boty adidas Terrex