Poznejte 3 sportovní trendy na jaro

Poznejte 3 sportovní trendy na jaro

Pomalu myšlenkami utíkáte do teplých dní? Sníte o dlouhých procházkách, lehčím oblečení a slunečních paprscích, které dopadají na Vaší tvář? V tom případě začněte osvěžením svého šatníku novinkami! Přemýšlíte nad tím, jaké budou nejžhavější trendy na jaro? Napovíme Vám! A co víc – začněme tím, že nejmódnější kolekce známých značek najdete v našem internetovém obchodě e50style.cz. Prosté!

Trend na barevné sneakery a podrážky bot

Na jaře se vše budí k životu – na stromech se objevuje barevné listí, tráva se zelená a čím dál více cvrlikajících ptáků ukazuje své barvité peří. Proto jako vždy budou během tohoto ročního období kralovat barvy. Jaké? Samozřejmě pastelové, ale rovněž i ty více výrazné – neonové. A zajímavé spojení barev najdete mimo jiné v nových kolekcích sneakerů. To právě na svršcích se budou prolínat univerzální barvy s těmi více intenzivními. Bílá je prolomována modrou, pudrově růžovou či pistáciovou. Mnohdy je minimalistický upper masivních sneakerů posazen na masivní podrážce s neonovými elementy.

  • Pastely - ačkoliv jsou populární již několik let, tohle jaro 2021 se opět nanovo vrátí do obliby. Barvy v rozjasněné a lehce vybělené verzi? Jasně! To ony budou kralovat v městských stylizacích – jak na oblečení, tak i samozřejmě na botách! Sportovní nabídky nebo modely stvořené značkami se sportovním DNA se do streetwearu vkomponují výjimečně dobře. A pastelové sneakery najdete u nás – čekají na Vás mezi jinými Puma X-Ray 2 Square či Nike Victory.
  • Neony – kromě delikátních pastelů, budou kralovat také ony – neony! Výrazné barvy, které z místa přitahují pozornost a dodají energii každé Vaší stylizaci, dokonce té v monochromatickém vydání all black. Zářivě žlutá, zelená, oranžová a možná růžová? To ony budou perfektním doplněním designu, mnohdy ve formě minimalistických a zároveň poutavých detailů. Najdete je mezi jinými v kicksech Nike Air Max Excee či adidas 90s Valasion.

Vyberte si své dámské barevné sneakersy

1990

1130

1790

1035

2990

1971

1590

1113

1890

1147

1890

1267

Vyberte si své pánské barevné sneakersy

2190

1225

2190

1161

1290

690

1590

617

1990

1225

2190

1487

1990

1351

1890

1323

1490

1043

Pohodlí je v módě

A když je řeč o sportovních trendech, nemohou zde scházet tepláky. To ony budou kralovat letošní jaro, nejen v rámci home office, výletů a tréninků, ale i jako doplněk stylizací do města. Můžete je nosit jako soupravu (kalhoty a mikina), tak i odděleně v kombinaci mikina a klasické džíny či basic tričko a tepláky. Proto nás nezaskakuje fakt, že v nových kolekcích známých značek, takových jako jsou Nike, adidas, Puma či Lotto, se objevují nové nabídky tepláků a mikin s kapucí. Tentokrát je najdete rovněž v nestandartních barvách – zelené, červené či také tmavě modré.

  • Tuto sezonu bude kralovat trend volných kalhot. Hned vedle širokých džínů a kalhot s volnými nohavicemi, se v městských stylizacích budou čím častěji objevovat teplákové kalhoty typu joggery. Zde volné nohavice zakončují pružné lemy u kotníku, díky čemu získáte nejen jistotu komfortu, ale také zabrání průniku chladu. Necháte se zlákat na zelené kalhoty Umbro Andy, a možná vsadíte na klasiku a vyberte si černé kalhoty Lotto Kamille?
  • Oversize – když je řeč o volných kalhotách, nemůže scházet další žhavý trend, tedy oversize. A ten se bude objevovat na teplákových mikinách s kapucí - takových, jak ze šatníku staršího sourozence nebo těch vypůjčených od partnera. Nenechte se rovněž zaskočit faktem, že se opět vracejí do obliby sportovní sukně. Můžete je nosit z klasickými keckami, nízkými bílými sneakersy či masivními barevnými dad shoes. U nás najdete mezi jinými sukni Puma Amplified Hooded TR či Nike V NSW HRTG SB.

Vyberte si své pánské tepláky

Sportovní značky dobývají streetwear

Jednak největším sportovním trendem na jaro, je čím dál častější užívání sportovních značek ve všedních stylizacích. Setkáte se s nimi všude – jako sportovní obuv, která prolomuje casualové stylizace či sportovní oblečení, které se ideálně osvědčí během venkovních aktivit nebo během společenských setkání na čerstvém vzduchu. Bez ohledu na to, zda vybíráte sneakery, lifestylové boty, kecky či kotníkovou obuv – nejoblíbenější jsou právě nabídky sportovních značek. A možná ve Vaší skříni stále schází univerzální hoodie, mikina rozpínaná na zip anebo tepláky? Jistě zvolíte jednu z nabídek adidas, Nike, Puma, Reebok či jiné značky se sportovním DNA. Proto směle můžeme říct, že na jaře 2021 budou kralovat nabídky z portfolia známých značek s mnohaletou zkušeností. Takové, které zahájily svou branži projektováním pro profesionální sportovce. A dnes nabízejí nejlepší jakost v módním vydání pro každého fanouška komfortu.

Navštivte náš internetový obchod e50style.cz a prohlédněte si produkty z nové kolekce nebo nadčasové evergreeny. Jsme přesvědčeni, že snadno najdete svůj must have!