Přehled masivních modelů bot od Reebok, Puma, adidas a Fila

Přehled masivních modelů bot od Reebok, Puma, adidas a Fila

Nejžhavější trend této sezony? Rozhodně masivní lifestylové boty, které stylově navazují do charakteru 90. let. Obuv nazývaná dad shoes nebo ugly shoes, si získala srdce všech fanoušků sportovního pohodlí a městské uvolněnosti. Jaké modely masivních bot najdete v nabídce nejvíce známých značek? Níže Vám představíme několik nabídek od značek Reebok, Puma, adidas a Fila!

Dad shoes od Reebok

Začněme od značky Reebok. Znají ji všichni – hlavně díky klasickým sneakerům, tedy Reebok Classic. Vedle této legendy se objevují ony – masivní boty s barevným svrškem. Takové, které se vyznačují charakteristicky tvarovanou podrážkou a zajímavým designem. Najdete zde dva zajímavé modely v mnoha barevných verzích. Jsou to:

  • boty Reebok Royal Pervader, to je stylová nabídka pro muže. Jejich novodobý design rozhodně vbíhá do budoucnosti a zajistí Vám nevšední městský look. Svršek je vyroben z kombinace syntetické kůže a textilního materiálu. Takový mix dbá nejen trvanlivost, ale i odpovídající ventilaci. Ve vnitřku je užitá pěnu FuelFoam, která garantuje jedinečný komfort. Do tohoto specificky tvarovaná podrážka masivních bot Reebok Pervader a jte připraveni na dobývání města
  • Reebok Royal Turbo Impulse, to je další nabídka kultovní značky. Tentokrát pastelová barva padne do gustu každé fanynce nejnovějších trendů. Model Royal Turbo, to je úklon na stranu 90. let. Dynamický svršek, to je rovněž mix kůže a prodyšné síťky. Přemýšlíte nad tím, zda tento model rovněž má specifickou pěnu FuelFoam? Ano! A do tohoto elastickou a stabilizující pěnu EVA v podrážce. Co víc si přát? Pohodlí. To rovněž zde najdete. Pečlivě vybrané materiály? Jsou! Užití novodobých technologií - nescházejí. A především - módní design!

Ugly shoes v podání značky Puma

Kromě sneakersů Reebok najdete rovněž nabídky od značky Puma. Zde jsou dostupné jsou dvě kolekce masivních bot. Jaké?

  • kolekce Puma Cilia v mnoha verzích – Lux, JR nebo Cheetah, stvořené s myslí na dámské nebo juniorské stylizace. Jejich masivní svršek snadno prolomí mnoho delikátních outfitů. Vyroben je z přírodní kůže, aby jste se mohli obuví těšit ještě déle. Ve vnitřku se užitá amortizující vložka Softfoam a v podrážce pěna EVA, zakončená gumový dezén. Pevný svršek a rovněž masivní podrážka, to je vše, co potřebujete.
  • dad shoes Puma X-Ray dostupné hlavně pro muže, jednak každá fanynka této stylistiky si rovněž najde verzi pro sebe. Najdete zde takové verze, jako: 2 Square, Game či Metallic. Z čeho jsou vyrobené? Z podobných elementů, jako popřední model. Jednak zde najdete mnohem víc variací a barevných kombinací.

Dad shoes Puma

1290

750

2190

1225

2190

1161

2190

1161

2190

1290

2190

1096

2190

1225

2390

1533

2390

1323

adidas a masivní obuv značky

Jestli si ceníte jakost známé značky a kultovní tři pásky Vám dělají společnost již dlouhá léta. Ale… alespoň jeden z masivní modelů z dílny adidas musí doplnit Vaši kolekci bot. Jaké nabídky připravila německý značka? Mezi jinými:

  • adidas Strutter, tedy něco nižší svršek, který se vyznačuje zajímavým designem. Tyto dámské sneakery adidas najdete ve dvou barevných verzích – černé a bílé. Vaši pozornost jistě upoutá měkké polstrování, která se perfektně přizpůsobí tvaru nohy. Výrazným elementem je pevná vlnitá podrážka z elastické pěny EVA. Co říkáte na takový design?
  • obuv adidas Crazychaos vs. adidas 90s Valasion – oba dva modely upoutají pozornost. Nejen díky pevné podrážce, ale i zajímavému vzhledu svršku. Tvoří ho mnoho barevných elementů různých tvarů, díky čemu se nedá projít městem bez povšimnutí. V obou modelech je podrážka vyrobena z pružné pěny Cloudfoam, kterou doplňuje vrstva přilnavé gumy. Design kterého modelu více zapadá do Vašeho gustu?
  • boty adidas Streetcheck, tedy verze masivních bot, která připomíná basketbalovou obuv. Něco vyšší dynamický svršek dbá o stabilitu kotníku a měkký polstrovaný límec zajistí komfort dokonce i během dlouhých dní. Textilní polstrování, to je garance prodyšnosti, jakou Vaše nohy potřebují během tréninku. Kromě tohoto je užitá rovněž antibakteriální vložka Ortholite. Středovou podrážku tvoří pěna Cloudfoam, a vnější – guma Adiwear.

Dad shoes adidas

1790

1035

1390

807

1390

550

1390

1062

1390

1000

1990

1130

1390

807

1390

807

1390

1062

1390

973

2290

1190

1490

1050

1390

891

2190

1317

Fila? Strada Low!

A nakonec nám zůstaly nejvíce známé sneakery ve stylu dad shoes, tedy… dámské Fila Strada Low. Dostupné ve třech barevných verzích. První z nich – klasická bílá, která padne do oka milovnicím bílých sneakersů. Další budou trefou do černého pro fanynky pastelových barev – růžová a možná žlutá? Pro kterou se rozhodnete? Pevný svršek tvoří syntetická kůže a textilní elementy. Za pozornost stojí metalické průvleky, které dodají delikátní barvě dravý charakter. Celek je posazen na hrubé gumové podrážce. Jednak největší komfort pocítíte po jejich obutí. Necháte se zlákat?

Dad shoes Fila

2190

1194

2190

1225

2190

1194

Jak vidíte – v nabídce každé značky najdete široký výběr masivních modelů – jak pro fanynky nejnovější trendů, tak i fanoušky pohodlí v novodobém vydání. Které dad shoes si najdou své místo ve Vaší skříni? Nejnovější kolekci sneakerů najdete v našem internetovém obchodě.