S čím nosit dámské sneakery?

S čím nosit dámské sneakery?

Sneakery v poslední době ovládly nejen městskou módu, ale i každý dámský šatník. Pasují ke všemu, jsou módní a současně… zajistí nevšední pohodlí. Volíte minimalistickou verzi v podobě jednolitě bílých sneakerů a možná vsadíte na nejnovější trendy, barevnou ztřeštěnost a design flow neobvyklých dad shoes? Každá fanynka módních řešení si najde ideální boty pro sebe. Jednak s čím je nosit? Napovíme Vám!

Dívčí look

Také pro Vás bylo ještě donedávna těžké si představit spojení letních šatů nebo romantické sukně ve stylu boho se sneakersy? Móda se změní, a to, co do bylo dříve považováno za kýč, je dnes velmi módní. Proto jak ty masivní a plné barev sneakery, tak i bílé minimalistické verze, snadno zkomponujete ze vším, co je dívčí. Delikátní šaty na tenkých ramínkách prolomte s botami ve stylu dad shoes, které jistě dodají dravost Vaší stylizaci. Co říkáte na zajímavý design dámských Reebok Royal Turbo Impulse? A možná vsázíte na barevné šaty se zvířecím potiskem? Zkomponujte je jednoduchými jednobarevnými teniskami - např. s modelem Puma Carina Bold na hrubší podrážce. Takové stylizace se osvědčí nejen během setkání z kamarádkami, ale i na rande. Uchvátíte nimi rovněž kolegy v práci či během rodinného setkání. Do tohoto oblíbené doplňky, které doplní celý look a budete připravena dobývat město v dívčím sestavení, plném pohodlí oblíbených kicksů.

Sportovní uvolněnost

A pokud nejste velkou fanynkou růžové nebo stylizací v dívčí verzi a celý čas přemýšlíte nad tím, s čím nosit dámské sneakery, odpověď je jednoduchá. Běžně nosíte klasické džíny a barevné tričko a když je chladno, hodí na sebe svou oblíbenou oversize? Do takových outfitů, ve kterých kraluje klasika a sportovní pohodlí, snekaersy budou pasovat ideálně! Jednak, aby byl look trochu oživen, odvažte se nejen z hlediska výběru barev a konstrukce dámských sneakerů adidas, Reebok či Nike, ale také i během výběr střihu kalhot či triček. Obvykle vsázíte na přiléhavé džíny? Skvělé – ideálně podtrhnou postavu a zeštíhlí nohy. A co říkáte na joggery s pruženkou u kotník, volné chinos v oblíbené barvě či mom jeans? Ty první budou pasovat do klasických, vykrojených bot jednoduchého tvaru. Ty druhé budou ideální s masivními nabídka, které dnes dobyly městskou módu. A co barva? Vše výběr záleží jen na Vás! Nebojte se kombinovat barvy a elementy stylizace, které na první pohled do sebe nezapadají. Inspirujte se celebritami a odvažte se ukázat drápek.

Casualový doplněk

Pokud jednak patříte do skupiny fanynek klasiky, Váš look vždy je pečlivě promyšlený a elegantní akcent obvykle doplňuje danou stylizaci, to neznamená, že máte rezignovat z lifestylových bot pro ženy! Módní sneakery budou ideálním prolomením takového setu a současně zajistí, že získáte komfort na nejvyšší úrovni. Vzhledem k tomu, že se sneakery staly synonymem městského stylu, takto prolomena nimi elegance získá vyšší level. Obvykle nosíte chinosy a bílé basic tričko? Namísto balerín či lodiček zvolte jednoduché dámské sneakery a pokud Vám to situace umožní, odvažte při výběru barvy! V takový look budete moci ukázat nejen v práci, ale i ve městě. Díky tomu získáte jak profesionální, tak i módní look. A co s klasickou malou černou nebo pouzdrovou sukní? Žádný problém! Takové element dámské garderoby rovněž můžete snadno doplnit barevnými snekarsami a pokud vsázíte na bílo-černý look, tehdy se ideálně osvědčí dámské bílé boty!

Jak vidíte, možností jak nosit dámské sneakersy, je spočet. Pouze na Vás záleží, jaký styl vyberte, jaké barvy vyberte a na jaký design se necháte zlákat. Bavte se módou, propojujte styly a zaskakujte kolemjdoucí nevšedními kreacemi. A širokou nabídku dámských sneakerů od známých a ceněných značek nabídku na e50style.cz. Na viděnou!